İçeriğe Yönlendir

Passat Cc Ve Bmw Deneyimi

Hasan Basri Bayraktar

Recommended Posts

Hasan Basri Bayraktar

Kullandığınız arabaların hepside güzel ama boşa dememişler aşk 3 harftir diye birde m paketmiş :D bu arada bmw dizelmi benzinmi ben onu anlayamadım

Dizel 5.20...

Hasan hocam, CC ilk çalıştırmada rölantide ve otobanda sabit 110-120 giderken bacaklarınıza ve sırt-ense bölümünüze bir titreşim gönderiyor muydu?

[emoji3]
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Hasan hocam, CC ilk çalıştırmada rölantide ve otobanda sabit 110-120 giderken bacaklarınıza ve sırt-ense bölümünüze bir titreşim gönderiyor muydu? 

o ne ya?

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Sabah ilk çalıştırmada sanki buji kablolarını ters bağladığındaki gibi saçma bir çalışmayla başladığı doğru...ama bu 30 saniye bile sürmüyor...giderkende dediğin şeyler oluyordu...

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Hasan Basri Bayraktar

Bir haftadır dizel otomatik QashQaı kullanıyorum.130 ps 320 tork 7 ileri cvt şanzıman.liste fiyatı 116 bin lira. bence parasını etmez.Şanzımanı pek sevmedim sanki hızlanırken motoru eziyor gibi.Sakin kullanımda 5 litrenin altı belki görülebilir ama çok zor.160 km ve üzeri hızlarda mazotu içiyor.ses yalıtımı çok çok iyi.yükseklik hissi fena değil. virajlar da bariz salıyor.ses sistemi vasat.bagaj yetersiz,koltuklar rahat ama kalitesiz.Araç henüz 20 günlük ve 3000 km yaklaştı.İstanbul Samsun Oradan da Rize Samsun yaptı.Yakıt düşer diye umuyorum.bir depo ile 800 km gidemiyor .uzun yolda...hayal kırıklığı.aynı km deki passatla şehir içi 900 km dışı ise 1150 km gitmişliğim var.Göstergeler el altında fena değil ama 116 bin liralık arabada da kararan dikiz aynası olsun be .yok...bi de 130 beygirlik bir araba nasıl bu kadar hantal olur anlamak mümkün değil.çok para çok...ıh alınmaz...

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Ben BMW 5.20 d ile şehir dışı 1000 kilometrenin üstüne çıkıyorum bir depo mazot ile.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bir haftadır dizel otomatik QashQaı kullanıyorum.130 ps 320 tork 7 ileri cvt şanzıman.liste fiyatı 116 bin lira. bence parasını etmez.Şanzımanı pek sevmedim sanki hızlanırken motoru eziyor gibi.Sakin kullanımda 5 litrenin altı belki görülebilir ama çok zor.160 km ve üzeri hızlarda mazotu içiyor.ses yalıtımı çok çok iyi.yükseklik hissi fena değil. virajlar da bariz salıyor.ses sistemi vasat.bagaj yetersiz,koltuklar rahat ama kalitesiz.Araç henüz 20 günlük ve 3000 km yaklaştı.İstanbul Samsun Oradan da Rize Samsun yaptı.Yakıt düşer diye umuyorum.bir depo ile 800 km gidemiyor .uzun yolda...hayal kırıklığı.aynı km deki passatla şehir içi 900 km dışı ise 1150 km gitmişliğim var.Göstergeler el altında fena değil ama 116 bin liralık arabada da kararan dikiz aynası olsun be .yok...bi de 130 beygirlik bir araba nasıl bu kadar hantal olur anlamak mümkün değil.çok para çok...ıh alınmaz...

Sen o arabalardan sonra araba beğenemezsin kardeşim.

Boşa konuşma [emoji16] [emoji23]

Ben bile düzgün kullanımda 800 km çok rahat yapıyorum.

2.0 150 hp. 6 ileri tork konvertörlü otomatik.

Depon kaç litre

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

60 litre. ..Ortak. ..yakıyor. ..anlamadım. ..

Ben BMW 5.20 d ile şehir dışı 1000 kilometrenin üstüne çıkıyorum bir depo mazot ile.

Bmw...4 yetişkin 2 çocuk. Bagajda kibrit kutusu koymaya yer yoktu.klima hep açık 130 un altına hiç inmedi 52 litre ile 980 km yaptı. Gelişte bi ara 180 ve üzeri hiç klima kapatmadan bir depo ile Marmaristen samsuna indim. ..
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

60 litre. ..Ortak. ..yakıyor. ..anlamadım. ..

Bmw...4 yetişkin 2 çocuk. Bagajda kibrit kutusu koymaya yer yoktu.klima hep açık 130 un altına hiç inmedi 52 litre ile 980 km yaptı. Gelişte bi ara 180 ve üzeri hiç klima kapatmadan bir depo ile Marmaristen samsuna indim. ..

aynen köy yolunada girdim yeri geldi yüksek km çıktım. Gerçekten BMW inanılmaz keyifli ve az yakan araç. Herkese tavsiye ederim. Uzun yolda yüklü ve yüksek hızda ise daha az yakıyor. Ağırlığı ile yolda akıp gidiyor Hasan hocam.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

passat ile 1 depo benzinle1000 km üstüne çıkıyorum ben. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...