İçeriğe Yönlendir

0 Km Alınan Araç Kaç Km De Olmalı?

Yücel Gezgin

Recommended Posts

Yücel Gezgin

Arkadaşlar merhaba ,bugün wv merkezinden aradılar arabanız hayırlı olsun dediler,bayi hakkında bir sürü soru sordular v.s.Özellikle sordukları soru beni biraz işkillendirdi :) Aracı kaç kmde teslim aldınız dediler,28 km dedim,eminmisiniz dediler.Beni benden aldılar.

Bende bayiyi aradım, satış temsilcisi bayan bu sorular herkese soruluyor dedi,bende daha önce aldığım araçlarda böyle bir soru sorulmadığını söyledim.Şimdi biraz şüpheleniyorum,kmde bir üçkağıtçılık yapabilirlermi?Yani kmyi servis istediği gibi düşürebilirmi?

Birde daha önceki araçlarımda km 3-5 kmdeydi bunda 28 kmde.İçime kurt düştü :) Görüşlerinizi alabilirmiyim arkadaşlar,Şimdiden teşekkürler işiniz rast gelsin.

Yorum bağlantısı
Yücel Gezgin

9 km de polo teslim aldım araç tırdan inip servis otoparkına konuldu teslimi bayi showroomundan yapıldı

Benimki nasıl 28 km oldu acaba ?Bayi normal diyor.

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Benim de aldığımda 11km de idi Focus.

Benim aklıma kalite kontrol esnasında bir sorun görünüp yeniden işlem yapılmak üzere git gel yapılmış olabilir mi geldi ama :bomb:

Hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Yücel Gezgin

Ekranda 0 yazmazsa almam. Adı üstünde sıfır araba..

Ya 0 km biraz zor,direksiyona oturduğumda 28 kmyi gördüm ama çok üstünde durmadım.

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
(düzenlendi)

28 km normal bence takmayın kafaya. Araba otopark gibi bir yerden bayiye getirilmiş olabilir.

tarihinde Osman Yücel Çetin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yücel Gezgin

28 km normal bence takmayın kafaya. Araba otopark gibi bir yerden bayiye getirilmiş olabilir.

Yapabileceğim bir şey yok zaten,alan almış satan satmış,ama genel merkez böyle bir soruya birde eminmisin diye sorunca kıllandım.

60 km ye kadar yol yapılabilir diye duymuştum.

Şimdi bir avukat müşterime sordum,yasal sınır 40 km imiş.

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Servis isterse belli bi km ye kadar sıfırlayabiliyor zaten. Takmayın kafanıza o yüzden.

Yorum bağlantısı
Yücel Gezgin

Kafaya takmayın, ağız tadıyla binin aracınıza.

Aynen kardeşim,sağol.

Servis isterse belli bi km ye kadar sıfırlayabiliyor zaten. Takmayın kafanıza o yüzden.

Bende öyle düşündüm,isteseler 0 km teslim ederlerdi,bayi bizim garajımız cennet mahallesinde dedi,bayinin satış yeri florya mez oto.Genel merkez bulandırdı işi.

Yorum bağlantısı
Osman Uslu

geçen hafta clio teslim almıştım şirket aracı.7 yada 8 KM de teslim ettiler. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bazı modelde.. kargo sürecinde saymaz. sonra tesilmat öncesi o moddan çıkartılır. sıfır araç sıfırdır.. bayi otopark bi

r sürü plalkalı araba dolu iken sıfır plakasız araba ile gezerek bir şey kazanmaz. içiniz rahat olsun

Yorum bağlantısı
Yücel Gezgin

geçen hafta clio teslim almıştım şirket aracı.7 yada 8 KM de teslim ettiler. 

Şirket araçları her yönden şanslı oluyorlar,kimin kullandığı belli değil yinede taş gibi sorun çıkarmıyor,biz üstüne sakınıyoruz her türlü arıza bizde. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yücel Gezgin

Fiat tan oto bayi 14 km deki aracı cihaz ile 0 km olacak şekilde ayarlayıp öyle teslim etmişti.

Benimkini unutmuşlar heralde. :D

Yorum bağlantısı
Osman Uslu

Şirket araçları her yönden şanslı oluyorlar,kimin kullandığı belli değil yinede taş gibi sorun çıkarmıyor,biz üstüne sakınıyoruz her türlü arıza bizde. :)

Doğru söylüyorsun Yücel abi. Af edersiniz hayvan gibi kullanıyoruz :) Allah'a şükür ne yeni araçlarımızda nede bundan önceki araçlarımızda bir sorun yaşamadık mekanik olarak 

Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek
(düzenlendi)

bayiler kota tutturmak için çok sayıda araç alırlar, ancak onların hepisi için galerilerinde park yeri yeterli gelemez. özellikle istanbul gibi büyük metropollerde bayilerin araç park yerleri merkezlerinden epey uzakta olduğunu düşünecek olursak 28 km. normal sayılabilecek bir km. dert etmeyin. 

tarihinde Sadık Taşyürek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yücel Gezgin

Doğru söylüyorsun Yücel abi. Af edersiniz hayvan gibi kullanıyoruz :) Allah'a şükür ne yeni araçlarımızda nede bundan önceki araçlarımızda bir sorun yaşamadık mekanik olarak 

Maşallah kardeşim ,inşallahta yaşamazsınız ne diyim.

Yorum bağlantısı
Yücel Gezgin

bayiler kota tutturmak için çok sayıda araç alırlar, ancak onların hepisi için galerilerinde park yeri yeterli gelemez. özellikle istanbul gibi büyük metropollerde bayilerin araç park yerleri merkezlerinden epey uzakta olduğunu düşünecek olursak 28 km. normal sayılabilecek bir km. dert etmeyin. 

Sadık bey teşekkürler satış temsilcisi bayan yemin billah ediyor,bişey diyemedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

2010 yılında çalıştığım şirkete 10 tane naylon alınmıştı. Araçları maisin kendi otoparkından aldık en yüksek olan 10 km.di.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...