İçeriğe Yönlendir

İstanbulda Ne Yenir?

Misafir

Recommended Posts

Umarım iftara kadar 81 ili tamamlarsınız

Sonra ilçeleri ve mahalleleri için devam edin :)

ben gittiğim yediğim yerleri paylaştım,gitmediğim yerleri yazmam

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Arkadaşlar koordinat verin de yapılan iş maksadına ulaşsın. Sarı çizmeli Mehmet Ağa kim nerde arayıp bulacak...

Yorum bağlantısı
Behram Doygun

merter Mc candır 7/24

Araç sergilemek için birebir mekan abi gece buluşmalar için. [emoji41]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Çocukluğumun da geçtiği Sultanahmette bulunan Tarihi Sultanahmet Köftecisinde (Başka yerde şubesi bulunmayan Divanyolu Caddesindeki Sultanahmet köftecisi) köfte ve piyaz yenir tabiki. Tarihi Sultanahmet Köftecisi yakın geçmişte babalarının ölümü sonrası kardeşlerin isim hakkı anlaşmazlığı ile mahkemelik olmuştu. Benim tavsiye ettiğim yer geçmişten gelen ve anlaşmazlık çıkmadan önce ailenin işlettiği mekan. 3 katlı ve gerçekten yer bulmak özellikle öğle saatlerinde zor. Diğer kardeşler ise markayı frenchise yoluyla bir çok yere şube açarak devam ettirdiler ama asıl olan internet sayfasını aşağıda paylaştığım yerdir.

http://www.tarihisultanahmethalkinkoftecisi.com/

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Çamlıca da çömlekte kuru fasülye yapan bi yer var. Yerin adı galiba çömlek restaurant olabilir. 2 sefer yedim, gayet lezzetliydi.

Yorum bağlantısı
İsa Erdoğan

Çamlıca da çömlekte kuru fasülye yapan bi yer var. Yerin adı galiba çömlek restaurant olabilir. 2 sefer yedim, gayet lezzetliydi.

yerin adı çömlek.terasta masaları dönen platforma koymuşlar .360 derece istanbul manzaralı

SM-G9287 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ŞAMPİYON KOKOREÇ beyoğlu.

beylikdüzü mekanı işletini 10 numara

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...