İçeriğe Yönlendir

Bolu'da Ne Yenir?

Misafir

Recommended Posts

Mehmet Cihat

barış abi köftesini de çok beğinmiştim ben ama :( kilo ile almıştık hatta  :D

Yorum bağlantısı

barış abi köftesini de çok beğinmiştim ben ama :( kilo ile almıştık hatta  :D

çok ahım şahım değil ama yine de yenir tabiki,biraz fazla yağlı geldi bana,iç yağını çok koymuşlar gibiydi

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Arkadaşlar koordinat verin de yapılan iş maksadına ulaşsın. Sarı çizmeli Mehmet Ağa kim nerde arayıp bulacak...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Mert

çok ahım şahım değil ama yine de yenir tabiki,biraz fazla yağlı geldi bana,iç yağını çok koymuşlar gibiydi

Abi sen tır şoförü müsün? Gezmediğin yer kalmamış mübarek, nerde ne yenirse yemişsin  :p

Yorum bağlantısı

Abi sen tır şoförü müsün? Gezmediğin yer kalmamış mübarek, nerde ne yenirse yemişsin  :p

gurmeyim ben  :D

Yorum bağlantısı

Eski Bolu geçidinde ismailin yeri bilenler vardır.

Tam ben yazacaktım gerçekten bolu dağı diyince ismailin yeri tektir benim gözümde.. Özellikle o sucukları ve köftesini tek geçerim.. Pirzola da tercih edilebilir..

Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

İsmail in yerinde ben de kavurma yemistim. Adam işi biliyor.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Bekir Çelik

Bu ismailin yeri nerede tam olarak? Otobandan cikmamiz mi gerekiyor istanbuldan donerken?

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

ismailin yeri malum sorusturmalar sebebiyle kapandi. 

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
6 saat önce, Bekir Çelik yazdı:

Bu ismailin yeri nerede tam olarak? Otobandan cikmamiz mi gerekiyor istanbuldan donerken?

Güzel yemek için otobandan çıkmak gerekiyor. Tam Bolu il sınırı tabelasının olduğu yerde durdum ben geçenlerde, etler ve ortam gayet güzeldi..

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Cihan Kara

Künefe yiyecekseniz kesinlikle Şehzade Künefe. Onun dışında yemek yiyecekseniz öyle ahım şahım yerleri bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Merkezde eski hamam gibi bir yerde mantı yapan bir yer var. Kubbealtı galiba. Patlıcanlı kıymalı olan çok çok güzeldi. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...