İçeriğe Yönlendir

Nissan'ın Qashqai'ye Yapmayı Unuttukları

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Polemik sattırır medyada.

Konunun bir kısmı yanlış yerdeymiş :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

mehmet abi hayırlı olsun

Abi söktüğün teyp bizim Note'da var.

Radyo vericisi, ses çıkışı ve bluetooth ses kalitesi olarak zamanının ötesinde bir alet. MP3 ün yasal olmadığı 2007 yılından geliyor. 6CD değiştiricisi var. Ayrıca o yuvarlağın tepkileri çok yerinde. Çok kaliteli ve konsola uyan bir alet aslında.

Tabii 10 yılda ihtiyaçların değişmiş olması normal. Yenisi de çok şık olmuş güle güle kullan.

önceki aracım 2005 vectrada vardı  ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Senin araba gibi olması imkansız... Ben focus2'deki sesi.. hiç bir arabada duyamıyorum... 

Aynı teybi mondeoya tak.. çöp... 

Olay kasada kapıda dizaynda.. 

Eski kasa fiesta'larda da sony teyple çok güzel sonuçlar alınıyordu. Ancak ben olsam artık sony'ye falan takılmam. Kaç senelik teknoloji, daha iyileri var artık sonuçta.

Yorum bağlantısı

Eski kasa fiesta'larda da sony teyple çok güzel sonuçlar alınıyordu. Ancak ben olsam artık sony'ye falan takılmam. Kaç senelik teknoloji, daha iyileri var artık sonuçta.

Ses olarak onun bir tık üstü,harman kardon ve bose'dir sanırım.
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ses olarak onun bir tık üstü,harman kardon ve bose'dir sanırım.

İmkan ihtimal vermiyorum abi bu dediğine. Benim aracımdaki necvox mesela, standart hoparlörle sony teyp'li focus'la eş değer. Bir gün misafirim ol arabamda, bi dinleteyim.

Bunu necvox ya da benim araba iyidir diye demiyorum, bunu gerçekten kendi kulağım duyduğu için diyorum bu arada.

Yorum bağlantısı
Oğuz Yılmaz

mehmet abi hayırlı olsun

önceki aracım 2005 vectrada vardı  ;)

O yıllarda mp3 ler illegal yollarla indiriliyordu. Önde gelen markalar yasal yükümlülüklerin altına girmek istemedikleri için mp3 formatını oynatan oynatıcıları araçlara koymuyorlardı. Bunun yerine aux girişleri ile bu açığı kapatıyorlardı.

Vectra gibi D sınıfı araçlarda özellikle, araç sahiplerinin müziğe ulaşmak için tek ve optimum yolu CD almaktı.

Vectra bu yılda aracın orjinal donanımına mp3 oynatan oynatıcı koyarak  yürek yediğini göstermiş o zaman :) Sonradan çıkardığı bazı modelleri de kasetçalar ile satmışlığı da var kendilerinin :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Hahah.. mercedestekiler iğrenç.. Kesinlikle Ertan takmış gibi duruyor....

Ses kalitesi mondeodan çok üstündü... Ama bir şarkı beğenip onun için bir cd yazmak.. hem ciddi zaman kaybı hem ciddi ekonomiye zarardı...

Üzgünüm.. Mecburdum.. harcadım o teybi :)

Bence de.. ve saati var ;)

Uğraşma benle Saati kırılasıca....

Biz Lokman abi ile zamanında sana çok dedik ama dinletemedik. İnat ettin keçi gibi. Diredin ayağını pis inatçı ehtiyar.

Araban hala çirkin ama [emoji533]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

İmkan ihtimal vermiyorum abi bu dediğine. Benim aracımdaki necvox mesela, standart hoparlörle sony teyp'li focus'la eş değer. Bir gün misafirim ol arabamda, bi dinleteyim.

Bunu necvox ya da benim araba iyidir diye demiyorum, bunu gerçekten kendi kulağım duyduğu için diyorum bu arada.

Necvox u bilirim.en kısa zamanda karşılıklı tanıtımı yapalım birbirimize,ben dediğimin arkasındayım.

Yorum bağlantısı
Ahmet Kapdan

Saat resmini koyayım mı.. anında 9 sayfa gelir  :D

Saat resmini boşverin "İsmail Berke"ye gösterin yeter. :biggrin: Adam ürün satmamış ismini satmış resmen.

NOT:Şahsı tanımam ancak verilen ürün satış linkinden 40 yıldır tanırmışım gibi geldi. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

I ıh.. Bir focus2 olacağını tahmin edemiyorum.. Focus2 ye SonQ da taksan mükemmel ses alırsın... 

Uğraşma benle Saati kırılasıca....

Biz Lokman abi ile zamanında sana çok dedik ama dinletemedik. İnat ettin keçi gibi. Diredin ayağını pis inatçı ehtiyar.

Araban hala çirkin ama [emoji533]

Hahaha... Seninki kadar çirkin. senin sayende... :D

Onca kablo bağladın hiç duman çıkmadımı teypten [emoji88]

Sola bak ne yazıyor.... Ertan yazmıyor, Mehmet Özyürek yazıyor... ;)

Saat resmini boşverin "İsmail Berke"ye gösterin yeter. :biggrin: Adam ürün satmamış ismini satmış resmen.

NOT:Şahsı tanımam ancak verilen ürün satış linkinden 40 yıldır tanırmışım gibi geldi. :)

Bu değerli hizmetinden dolayı teşekkür ediyorum ben de... Bu teyp 370 liraya verilir mi yaa.. :D

İyi bir gps cihazı zaten 350 lira... :D

Bunda Tv anteni, geri görüş kamerası, gps anteni hepsi var :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cem Işık

I ıh.. Bir focus2 olacağını tahmin edemiyorum.. Focus2 ye SonQ da taksan mükemmel ses alırsın... 

Hahaha... Seninki kadar çirkin. senin sayende... :D

Sola bak ne yazıyor.... Ertan yazmıyor, Mehmet Özyürek yazıyor... ;)

Bu değerli hizmetinden dolayı teşekkür ediyorum ben de... Bu teyp 370 liraya verilir mi yaa.. :D

İyi bir gps cihazı zaten 350 lira... :D

Bunda Tv anteni, geri görüş kamerası, gps anteni hepsi var :)

BEnim arabaya uysa bir dakika durmam alırım bu teybi..

Abi bi kurcalasana , benim 307'ye taktığım necvox'ta tesadüfen bulduğum bir özellik vardı, track cd taktığımda (3 cd ye kadar sanırım)hafızaya alıp sanal cd changer gibi oynatabiliyordu.. Bunda da vardır bana kalırsa.

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Çok güzel olmuş abi güle güle kullan zaten şu araba üreticileri bizim forumu takip etseler işler daha farklı yürür[emoji1]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

BEnim arabaya uysa bir dakika durmam alırım bu teybi..

Abi bi kurcalasana , benim 307'ye taktığım necvox'ta tesadüfen bulduğum bir özellik vardı, track cd taktığımda (3 cd ye kadar sanırım)hafızaya alıp sanal cd changer gibi oynatabiliyordu.. Bunda da vardır bana kalırsa.

Hımm.. hafızaya mı alıyordu... ?

Çok güzel olmuş abi güle güle kullan zaten şu araba üreticileri bizim forumu takip etseler işler daha farklı yürür[emoji1]

Aynen valla.. 

Yıllarca fordun eksiklerini tamamladık 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Hımm.. hafızaya mı alıyordu... ?

Aynen abi, taktığım cd'yi hafızaya alıp cd changer gibi çalıyordu ya 3 ya 5 cd alabiliyordu hafızasına. İsmail Berke tavsiyesiyla almıştım zaten necvox'u :)

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Yok Cem.. öyle bir özelliğe rastlamadım. bence yok.. 

Abi olmadık menülere girdim, saçma sapan bir botona bastım ne olduğunu bile anlamadan. Sonra kurcalarken baktım ki kaydetmiş cd'yi..Kutuda kılavuzda falan yazmıyordu. İyisi mi sen gel abi İstanbul'a da ocakbaşının otoparkı müsait,orda çözeriz abi:)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Benimkinde orjinal var bebeğim.. Qashqai bu..

Bunun markasını tek seferde yazabiliyormusun.? [emoji16] [emoji16]
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Abi olmadık menülere girdim, saçma sapan bir botona bastım ne olduğunu bile anlamadan. Sonra kurcalarken baktım ki kaydetmiş cd'yi..Kutuda kılavuzda falan yazmıyordu. İyisi mi sen gel abi İstanbul'a da ocakbaşının otoparkı müsait,orda çözeriz abi:)

Hımm. Ben çözemem bunu. Fatih Çağlar Servet falan da şart.

Kim Ocakbaşı yazdı ? Alarm çaldı :)

Hahaha.

Bunun markasını tek seferde yazabiliyormusun.? [emoji16] [emoji16]

Alıştım abi. Önceleri google önerisinden kopyalıyordum.

Şunu mu demek istediniz diyordu. Heh bu diyordum. :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Kadir Türkeli

Mehmet abim hayırlı olsun Allah (c.c) kaza, bela göstermesin. Ayrıntılar da can katacak gibi görünüyor. :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Aynen abi, taktığım cd'yi hafızaya alıp cd changer gibi çalıyordu ya 3 ya 5 cd alabiliyordu hafızasına. İsmail Berke tavsiyesiyla almıştım zaten necvox'u :)

vardı öyle bir alengirli hadiese

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bende var necvox, hep beraber bakalım mutlaka :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Sivaslı kesin kıskanıyor... Diğerlerini bilemedim..

Parçayı da niye tahta yapmadın diye kızdı bana özelden..

[emoji23] [emoji23] [emoji23]

isim vermedim, sadece başkandan biliyor

Mehmet abi bidaha Angara dan öte geçmez bence bu daşkai ömrünü yiyecek gibi [emoji12] Metropol tehlike organize işler bunlar

Kontak kapalı iken sellektör yapınca 10-15 saniye yanık kalıyor.. Bu özellik follw me home.. Fordlarda da böyleydi..

İlginçtir ki.. benim de hiç kontak kapalı iken fren lambası yanan arabam olmamıştı.. Bunun fren lambası kontak kapalı iken yanıyor..

Olmaz abi öyle onu hemen kontağa bağlayım abi nasıl araba yapmışlar

Onca kablo bağladın hiç duman çıkmadımı teypten [emoji88]

Duman olmassa o olmamıştır mehmet abi doğru diyo sabi

Kim Ocakbaşı yazdı ? Alarm çaldı :)

La doğru durun [emoji48]
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...