İçeriğe Yönlendir

Vw Polo Kaç Motor Almalıyım

ümit karagöz

Recommended Posts

Oğulcan Akıncıoğlu

Corsa,fiesta,ibiza bu modellerin dizellerinide değerlendirin polo diye kilitlenmeyin...araştırın içinize sinmez ise 3 e 5 e bakmadan polo alın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yurt

hocam 40.000 Tl bütçem var diyorsun anlayışla karşılıyorum. Nacizane tavsiyem. 2016 sıfır  48.250 liste fiyatı olan 1.2 TSI ambition fabia alır,  sıfır araba binmeyi öneririm. yada şartları zorlar liste fiyatı 53.750 TL' de 110 BG DSG olan fabia'ya yönelir performansla ilgili sorunlarıda kafamdan silerim.  Bu araç polo'dan hem daha donanımlı, hem daha güçlü, hem daha geniş, hemde ucuz.

Yorum bağlantısı
Rifat Berber

Bizim filomuzda 30dan fazla 1.2tdi vardı, çoğunu kullandım. Evet sıkıştırdığınız zaman gidiyor fakat klima açıkken 0-100 arası 20saniyeyi bulur diye düşünüyorum. Ayrıca 180 gördüm, ama 160la giderken aracın içindeki vibrasyondan aynanın hareket ettiğini görebiliyordum.

Sanırım artık gelmiyor 1.2tdi yada üretimi durdu.

Yorum bağlantısı
ümit karagöz
(düzenlendi)

1.2 dizel ve 1.4 benzinli arasında yakıt tüketimi bakımından büyük bir fark varmı acaba.

tarihinde ümit karagöz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

2011 - 2016 model arası Voswagen polo almayı dusunuyorum yalnız motor olarak hangisini alman gerektiği hususunda karar vermedim.

Seçeneklerim şunlar.

1.2.dizel

1.4 benzin

1.2 benzin

Yaklaşık ortalama günlüğe vurduğunda 50 km yol gidiyorum. Ve 40 bin tl param mevcut fazlası çıkmaz. Bu sebepden 1.2 motor dizel parama gore daha cazip geliyor. 1.4 dizeller pahalı param yetişmiyor. Benzinlide ise yeterli oluyor. Sizce hangi tip motor almaliyim. Yakıt tasarrufu da önemli benim için. 

1.2 tdi ya da 1.2 tsi tavsiye ederim. Hatta bizim arkadaş satıyor dün kullandım kaçışı fena değildi. Yakıt çok iyi. Araç satılık düşünürseniz 38500 e verecek.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/283449-sat%C4%B1l%C4%B1k-polo-12-tdi-2013-model/

Yorum bağlantısı
Osman Uslu

Yeterli düzeyde param olsa alırım ama 2. El fiyatları 45 bin tl nin altında yok. Benimde 40 bin tl üzeri param yok. O sebepden dusuk motorlu araç bakıyorum. Birde yakıt konusuda önemli az yakmali.

fiesta yada corsa bakın derim. 

Yorum bağlantısı
Kani Kaya

arkadaşımda 2011 1.2 tdı var bugünlerde egr arızasıyla uğraşıyor...araç 75 binde...servis egr için 2200 tl fiyat istiyor..

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

1.2 Tsi değilse hiç bakmayın bence. Benzinlide 1.2 trendline olarak veriliyor direksiyonun üstü bile boş.

Yorum bağlantısı
ümit karagöz
(düzenlendi)

Birde şu aklıma takıldı. Düz vitesmi otomatik mi alsam. Otomatik vitesin balatalari daha kısa zamanda eskitmesinden başka zararı nedir.

Ve otomatik de 1.2 motor yokuslarda dahada arabayi öldururmu

Yorum bağlantısı

Birde şu aklıma takıldı. Düz vitesmi otomatik mi alsam. Otomatik vitesin balatalari daha kısa zamanda eskitmesinden başka zararı nedir.

Ve otomatik de 1.2 motor yokuslarda dahada arabayi öldururmu

1.2 TSI otomatik olsada manuel olsada yokuşta falan öldürmez emin olun.

Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

1.2 TSİ ibizam ile bayram için marmarise gelmiş bulunmaktayım.Marmaris yokuşlarında hiç üzmedi klima açık 4 yetişkin ve bagaj ağzına kadar yüklü şekilde.1.6 tdi 1.4 tsi araçlarla arka arkaya beraber çıkabildik yokuşları korkmayın.

Yorum bağlantısı
ümit karagöz
(düzenlendi)

Yorumlariniz dan dolayı çok teşekkür ederim 1.2 dizel polo almaya kararimi verdim umarım beklentilerimin altında kalmaz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...