İçeriğe Yönlendir

Ka - Teyp Sorunu İlk Aracım

Ahmet Ayverdi
Çözüme git Sani Gerşon tarafından,

Recommended Posts

Ahmet Ayverdi

merhaba arkadaşlar teyp gidip gidip geliyor kafayı yiyicem çerçevesi de çıkıyor gittigidiyordan bi teyp çerçevesi bi tanede teyp alsam ortalama 70 tl ye denk geliyor kendim takabilir miyim ? 

Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Merhaba, gidip gidip geliyor derken? Hareket halinde komple açılıp kapanıyor mu? Eğer öyleyse kablolarda temassızlık olabilir, söküp bağlantıları yenileyebilirsiniz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Sani Gerşon

2 3 4 5 li kısım ayrılıyor sanırım. Orada temassızlık oluyor. Dilerseniz dediğiniz gibi bir teyp çerçevesi ve güzel bir sony teyple keyfinize devam edebilirsiniz.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ahmet Ayverdi

2 3 4 5 li kısım ayrılıyor sanırım. Orada temassızlık oluyor. Dilerseniz dediğiniz gibi bir teyp çerçevesi ve güzel bir sony teyple keyfinize devam edebilirsiniz.

aynen hocam o kısım ayrılıyor kafayı yedirecek bana nasıl yapacagımı bilemiyorum sorun orda yerine oturuyor dişlisi falan kırık da değil ki hacım 2-3-4-5 basmıyor .zor basıyo farları açınca 2-3-4-5 de ışık da yanmıyor elimle hafif basıyorum bakıyorum yiyo işliyor ışıklar yanıyor.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Altinda teyp tarafinda pinleri goreceksiniz. Igne ile hafif dışarı çekerseniz isinizi görecektir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğa Torpil

Kesinlikle Sani'ye katılıyorum. Pinler zamanla içeri kaçıyor sanki. Aynı şey benim de başıma geldi. Yalnız benim teybin iç kısmında sağ ve sol tarafta 2 tane vida var. Bu teybin ön yüzünü tutuyor. Bu vidaların yatakları bozulmuştu o yüzden tam oturmuyordu,bu sebeple de olabilir.

Yorum bağlantısı
Doğuş Yılmaz

aynen hocam o kısım ayrılıyor kafayı yedirecek bana nasıl yapacagımı bilemiyorum sorun orda yerine oturuyor dişlisi falan kırık da değil ki hacım 2-3-4-5 basmıyor .zor basıyo farları açınca 2-3-4-5 de ışık da yanmıyor elimle hafif basıyorum bakıyorum yiyo işliyor ışıklar yanıyor.

O lanet dert bende de var :D 5e falan basınca özellikle direk gidiyor bağlantı,hatta abartıp on off işlemeyip 5ten açtığım oldu kanalı :D :D

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Metin Gücük

merhaba...

benim teyp de gidip geliyordu. kanal tuşlarının altına kağıt sıkıştırınca sorun kalmadı :)

ama akü değişince herşey bitti. code istiyor şimdi :(

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

merhaba...

benim teyp de gidip geliyordu. kanal tuşlarının altına kağıt sıkıştırınca sorun kalmadı :)

Teybin arkasında M ile başlayan kodu yazarsanız teyp kodunuzu bulabiliriz.
Yorum bağlantısı
Doğuş Yılmaz

merhaba...

Metin Bey'in dediği gibi teybi söküp arkasındaki koda bakmanız gerekiyor ben de öyle bulmuştum,akü başlarını söküp takınca sıfırlamıştı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...