İçeriğe Yönlendir

Malum Site Ve Hepsiorada Olan Site

Sani Gerşon

Recommended Posts

Sani Gerşon

Sevgili üye arkadaşlar,

Forumda çokça "malum site" takma adı ile ve "hepsiorada satış sitesi" olarak son zamanlarda bildirimli siteler geliyor.

"Malum sitede ilan no xxx" deyince hangi site olduğnu anlıyoruz. Keza yasaklanmış olsaydı "bu firmaya izin vermiyor" diye düzeltmesi otomatik olarak çıkardı.

En güzeli ise geçen gün bir mesajda gördüğüm "ismi lazım değil hepsiorada olan satış sitesinde ürün mevcut" diye yazılmış :)

Yapmayın etmeyin, herkesin bildiği web sitelerini böyle çevirmeyin :)

Ha, bu arada, bu şahsi görüşüm. Öyle yönetim adıma falan konuşmuyorum, sizden biriymiş gibi. Yönetim de kimmiş? O bıyıklı biri vardı, kimdi o :crazy:

• Beğen 20
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Arada sırada halka inmek lazım,tebdil-i kıyafet dolaşmak lazım ☺

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Malum site derken amaç uzun uzun sahibinden.com yazmamaksa anlarım da, malum deyince herkes anlıyor yahu :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
(düzenlendi)

Malum bi portifci var nerde o

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
  • Beğen 7
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Kamuoyunun cevap beklediği soru portifçi abimizin fotoğraflarını o dağ başında kim çekiyor??

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

dağ başında çekileni bilmem ama benim netten denk geldiğim, portifçi abiye epeyce benzettiğim bazı fotolar var.

medyaya servis etsem mi acaba?  :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

ucundan azıcık gösterseydim abi...

neyse saygılar abi, ellerinden öperim  :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Ha, bu arada, bu şahsi görüşüm. Öyle yönetim adıma falan konuşmuyorum, sizden biriymiş gibi. Yönetim de kimmiş? O bıyıklı biri vardı, kimdi o :crazy:

Gözünde bizim ne olduğumuzu dahi hayal edemedim... "yönetim adıma falan konuşmuyorum" kısmı her ne kadar da yanlış yazılmış olsa da bu durumu anlatmaya yeterdi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Reklam olmasın diye mi yazılmıyor yoksa kısaca malum site deyince herkes anlıyor da o yüzden mi yazılıyor ben de bilmiyorum. Bu arada malumsite.com u satın aldım hergün binlerce kişi geliyor :):p

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Bir cok sitede özellikle forumlarda baska siteye yönlendirmek, isim, link vs vermek yasak. Bir cogunda verince otomatik olarak **** haline dönüsüyor zaten. Malum site deme aliskanligi oradan geliyor. Aman reklam olmasin bizim sirtimizdan para kazanmasin diye engelliyor siteler. Televizyonlarda da bugulama olayi var. Bir röpörtaj izleyemiyoruz mesela. Arkada tonla reklam var bugulayacagim diye adami da buguluyorlar :)

Bu arada gizli fotograflari da mi azicik ucundan bugulayarak verseler  :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Gözünde bizim ne olduğumuzu dahi hayal edemedim... "yönetim adıma falan konuşmuyorum" kısmı her ne kadar da yanlış yazılmış olsa da bu durumu anlatmaya yeterdi.

Gokhan bey,

Tam olarak nasil algiladiniz yazdigimi bilmiyorum ama, forumda kulup uyelerinin bile farkli bir bolumu ve yetkileri varken, moderasyonun farkli yetki ve sorumlulukları varken, normal uye konumundan bir sikayetimi dile getirdim.

Lutfen iyi bakalim, iyi gorelim. Beni bizzat taniyanlar dusundugunuz gibi alt ust ayrimi yapmayacağımi gayet iyi bilir.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Birazdan malum bıyıklı gelir, konuyu toparlar  :D

abi hatırlıyonmu birbirine benzer üyeler konusunda bi arkadaşımın resmini eklemiştim sana benzediği için . profili değiştirmişsinya şimdi daha çok benzerlik var :D

Yorum bağlantısı
Batuhan Yüksel

Hepsiorada güzel olmuş ama çalarlar bu ismi açarlar bi sanal site takı filan satarlar en güzel takılar için hepsiorada  :D  :D  :D

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
(düzenlendi)

bendede sahibimdenal.com var. pek yakında pekmalüüümm site olacaz sanırım :)

tarihinde Erdoğan Temur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

ucundan azıcık gösterseydim abi...

neyse saygılar abi, ellerinden öperim :biggrin:

Cami duvarından uzak dur

Töbeeeee :D:D

Sende Doğuş sende...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Cami duvarından uzak dur

Sende Doğuş sende...

Ellerinden öperim diyince Servet abi o kadar yaşlımı ki ellerinden öperim diyorsun diye töbeee dedim, sen ne anladın ki ?  :nargile:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...