İçeriğe Yönlendir

Ford Courier Garanti Süresi

Mehmet Kayan

Recommended Posts

Mehmet Kayan

ford courier garanti süresi 2 yıl mı 3 yıl mı? garanti uzatılabilir mi?

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Benim bildiğim 3 yıl + farkı ödenerek 5 yıla kadar çıkarılıyor.

Yorum bağlantısı

Benim bildiğim 3 yıl + farkı ödenerek 5 yıla kadar çıkarılıyor.

Standartı 2 yıl ama isterseniz ya ilk satın aldığınızda yada daha sonra garantiyi uzatabilirsiniz. Ama bence gerek yok dimi Okan abi  :crazy:

Yorum bağlantısı
Emre Aslan

Garanti 3 yıl (kampanya ile +1 yıl),isterseniz 5 yıl yapabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Sadık Taşyürek

3 yıldır o Doğuş. hiç servise sordun mu?

Benim neden 2 yıl 2014 model olduğu için mi acaba?

Yorum bağlantısı

3 yıldır o Doğuş. hiç servise sordun mu?

Sordum geçen ay gittiğimde bilgisayardan baktı bu ekim sonunda bitiyor dedi abi

Yorum bağlantısı
Nazım Deniz

ben mart 2016 da aldım 4 yıl garanti verdiler...bence gereksiz 4yıl servis mahkumiyeti çekilmez..ayrıca doğuş kardeşimiz çok şikayet etmiş otosan dikkate almış olsa gerek alırken özellikle araca extra izalosyon yapıldığı söylendi bi arkadaşımda 2015 modeli var o bile benim araca binince söylüyor seninki çok daha sessiz diye bakalım henüz 5000km yeni oldu. sadece yakıt konusu sıkıntılı geldi bana bir depo ile şehir içi 1000km uzunyol 1300km demişlerdi ama izmir-samsun arası klima açık yüklü gidiş 10 saat ve ortalama 6,2lt dönüşte yine yüklü 95-100km/h arası sabitleyici ile 13,5 saatte ortalama 4,8lt yakıtla geldim ne yaptımsa 4,8 ortalamanın altına henüz inemedim..

bir de son olarak ; ilk yağ değişimi 15,000km veya 1 yıl dediler servisten ama benim bildiğim sıfır araçlarda ilk 5000km de yağ değişir rodajın peşinden servise 2-3 defa daha sordum hayır böyle dediler bi yanlışlık olma ihtimali varmı yoksa gerçekten ilk yağ değişimi 15,000km veya 1 yıl mı?

Yorum bağlantısı

ben mart 2016 da aldım 4 yıl garanti verdiler...bence gereksiz 4yıl servis mahkumiyeti çekilmez..ayrıca doğuş kardeşimiz çok şikayet etmiş otosan dikkate almış olsa gerek alırken özellikle araca extra izalosyon yapıldığı söylendi bi arkadaşımda 2015 modeli var o bile benim araca binince söylüyor seninki çok daha sessiz diye bakalım henüz 5000km yeni oldu. sadece yakıt konusu sıkıntılı geldi bana bir depo ile şehir içi 1000km uzunyol 1300km demişlerdi ama izmir-samsun arası klima açık yüklü gidiş 10 saat ve ortalama 6,2lt dönüşte yine yüklü 95-100km/h arası sabitleyici ile 13,5 saatte ortalama 4,8lt yakıtla geldim ne yaptımsa 4,8 ortalamanın altına henüz inemedim..

bir de son olarak ; ilk yağ değişimi 15,000km veya 1 yıl dediler servisten ama benim bildiğim sıfır araçlarda ilk 5000km de yağ değişir rodajın peşinden servise 2-3 defa daha sordum hayır böyle dediler bi yanlışlık olma ihtimali varmı yoksa gerçekten ilk yağ değişimi 15,000km veya 1 yıl mı?

Söylenilen yakıt ve menzile bakmayın siz, ben 4 kişi, araba yüklü, klima açık 100-110 km sabit hızla şehir dışı ancak 800 km zar zor gittim daha ötesini görmez ve 4.5 litreden de aşağılara pek inemezsiniz zaten.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...