İçeriğe Yönlendir

Teknosa Magazaları Kapanıyor

Misafir

Recommended Posts

Hoparlör ve kulaklık performansları nasıl? Kulaklığa elim çok gitti ama almamıştım

Kulaklik sesi guzel ama tabi benim icin degil artik bu kulakliklar. Ben bugun azmimin zaferini asagidaki urunu 250TL'ye alarak kutladim. Uzerindeki etiket 367tl idi. Boyle bir cihaz icin iyi fiyat derken kasaya okutup geldiler 251tl cikinca iyi bir alisveris oldu. Bluetooth, wireless baglantilari mevcut. Sub wireless baglaniyor zaten. 5.1 sistemlere aliskin biri olarak tabi ki o kaliteye ulasmasini beklemiyordum ama cok temiz ses beklentisi icin oldukca ideal bir cihaz. Telefonu, tableti baglayip muzik istasyonu olarak kullanmak icin de ideal.

Saygilarimla.

96d625931df000d2f6ee55d9133142c9.jpg

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Kulaklik sesi guzel ama tabi benim icin degil artik bu kulakliklar. Ben bugun azmimin zaferini asagidaki urunu 250TL'ye alarak kutladim. Uzerindeki etiket 367tl idi. Boyle bir cihaz icin iyi fiyat derken kasaya okutup geldiler 251tl cikinca iyi bir alisveris oldu. Bluetooth, wireless baglantilari mevcut. Sub wireless baglaniyor zaten. 5.1 sistemlere aliskin biri olarak tabi ki o kaliteye ulasmasini beklemiyordum ama cok temiz ses beklentisi icin oldukca ideal bir cihaz. Telefonu, tableti baglayip muzik istasyonu olarak kullanmak icin de ideal.

Saygilarimla.

Ayni urun bende var cok memnunum, telefondan baglan muzik cal, yada tv den dinle. Guzel urun.
Yorum bağlantısı

Geçen gün hTC 10 sordum ne zaman gelir diye. Gönderdikleri zaman gelir dedi... Doğru tabi dedim çıktım.

işte aradığım samimiyet   :D

Yorum bağlantısı

Kapanacak dukkanlarda pek musteri hassasiyeti yok su anda. Hatta donanim haber forumlarinda bir genel mudure sikayet etmis urunleri hep kendileri aliyorlar diye.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

Az evvel Antares Teknosaya gittim tvlere baktım, satış temsilcisi kapanma ya da devretme durumu olmadığını, sadece cirosu yetersiz şubelerin kapandığını söyledi. Vebali boynuna... :)

Samsung 50ku7000 modeli indirimdeydi, 2799, Mediamarkt'ta da LG 49uh650v vardı aynı fiyata ikilemde kaldım, almadan çıktım.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

işte aradığım samimiyet :D

Bunları söylerken standa dayanmış şekildeydi. Yanındaki arkadaşıyla telefonuna bakıyordu.

Harbi samimi arkadaşlar evet :D

Teknosadan bir tek ben memnum olmuşum demek ki. Her gittiğimde ilgiden hep memnum oldum.

Mağazadan mağazaya da değişir tabi abi, herkesin kişilik meselesi.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Bunları söylerken standa dayanmış şekildeydi. Yanındaki arkadaşıyla telefonuna bakıyordu.

Harbi samimi arkadaşlar evet :D

Adamlar rahatlığın kitabını yazmış

Aklıma bu geldi nedense  :D  :D

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Geçen Panora teknosaya gittim epey i inceledim. Fiyatlari internetten karşılaştırdım hiç indirimli ürün bulamadım.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Htc M9 1750 lira falan diyor ama satan mağaza varmı bilmiyorum.

Yorum bağlantısı

Kapanacak magazalarda ozel indirimler var. Ornegin batikent carrefour, cepa, taurus. Batikent zaten bosalmis gibi. Canon 1200d ve 700d vardi mesela. Teknosalarin cok azinda dslr kalmisti. 1200 ve 1900tl fiyatlari ile epey de stok vardi. Ankara'da zaten 22 magaza var sanirim. Bir tane magaza calisani 15'inden sonra da indirim olacak dedi. Benim duyduklarim beyaz esya tamamen kalkacak ve disney diye bir yapilanmaya gideceklermis. Su an beyaz esyada teshirler haric dise dokunur bir indirim yok ama pazartesiden sonra sanirim bir dalga daha olacak.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Oğuz Varhan

Kayseride kayseri park mağazasında özellikle dizüstü bilgisayarlarda ellerinde kalan kutuları çıkarttıkları için Nvidia GTX 950 960m ekran kartlı pc ler cidden piyasaya göre ucuzdu

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kayseride kayseri park mağazasında özellikle dizüstü bilgisayarlarda ellerinde kalan kutuları çıkarttıkları için Nvidia GTX 950 960m ekran kartlı pc ler cidden piyasaya göre ucuzdu

Tabi ben amerikadan çok daha ucuza aldım orası ayrı :D

Yorum bağlantısı

Saygilarimla.

Bu ürünü nereden aldın abi ? Aynısından banada lazım..
Yorum bağlantısı

Bu ürünü nereden aldın abi ? Aynısından banada lazım..

Batikent carrefour teknosadan aldim ama baska yok Muratcim. Soundbar lazimsa daha dusuk modelidaha pahali olarak var bircok teknosada.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Arda Bülent Güzel

Ömrü hayatımda bir daha alışveriş yapmayacağım tek firma. Bir ürün bir senede 7 kere tamire gidermi. Ve tüketici hakem heyeti para iade kararı verdiği halde 3 ay uğraştırdı. Yok kredi Kartı slipi gerekiyormuş. Ulan o silipin yazıları 3 ay sonra kağıttan siliniyor düz kağıt kalıyor gerizekalı. Tüketici hakem heyeti tekrar devreye girdide sonunda aldık parayı tabi ürünü 2 yıl kullanamadık onamı yanalım rezil olduk onamı yanalım oda ayrı konu

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Ömrü hayatımda bir daha alışveriş yapmayacağım tek firma. Bir ürün bir senede 7 kere tamire gidermi. Ve tüketici hakem heyeti para iade kararı verdiği halde 3 ay uğraştırdı. Yok kredi Kartı slipi gerekiyormuş. Ulan o silipin yazıları 3 ay sonra kağıttan siliniyor düz kağıt kalıyor gerizekalı. Tüketici hakem heyeti tekrar devreye girdide sonunda aldık parayı tabi ürünü 2 yıl kullanamadık onamı yanalım rezil olduk onamı yanalım oda ayrı konu

Ek bilgi ;

Benim de başıma buna benzer bir olay gelmişti. Slip kaybolmuştu. Bankadan slibi talep ettim. Bana slip üzerinde yazan tüm bilgilerin olduğu bir yazı göndermişlerdi. Bu şekilde firma iadeyi yapabilmişti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Gebze center'dan forum uyemiz Mert Yeldan bu cihazi bana aldi. Magaza kargo ile kendisi ucretsiz gonderdi. Dun de elime ulati. Piyasada en uyugun 850tl civari. Biz Mert sayesinde 450TL'ye sahip olduk. Mert'e tekrar tesekkur ederim.

Saygilarimla.

d18c1b903de63b443227b271f50e5811.jpg

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Abi bizde emanet sahibinin sözünden çıkmak olmazdı, hem dikkate alacak bir teklifinde yoktu :D

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Mert! Hani dükkana bırakacaktın bunu

Abi Merti tenhada kıstırıp,bağcılarda imal edilmiş çakma merdivenaltı şalgam içirelim, daha büyük ceza olmaz ona..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Abi bizde emanet sahibinin sözünden çıkmak olmazdı, hem dikkate alacak bir teklifinde yoktu :D

4 kilo oem çay istemiştin?

Abi Merti tenhada kıstırıp,bağcılarda imal edilmiş çakma merdivenaltı şalgam içirelim, daha büyük ceza olmaz ona..

Level atlayıp ellerini ağzını bağlayıp kebabın dibine vuralım.

Çok zalimce oldu haklısın

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...