İçeriğe Yönlendir

Fiat Yine Mi Yapamadı?

Özgen Acar

Recommended Posts

Volkan Dinçel

Avrupa'da satışa sunulan arabalarda ncap zorunluluğu varken Türkiyede satışa sunulan araçlarda bu zorunluluğun olmaması bir vatandaş olarak kendimi kötü hissettiriyor

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Özgen Acar

malına güvenen adam zaten yollar arabasını test ettirir,bu şartlarda bu araba doğanın güncel versiyonundan farklı bir muamele görmez

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

http://www.euroncap.com/tr/euro-ncap/%C3%BCyeler-ve-test-tesisleri/

http://www.euroncap.com/tr/euro-ncap/araba-se%C3%A7imi-a%C3%A7%C4%B1kland%C4%B1/

Yukarıdaki euroncap 'in verdiği bilgilere göre, üreticiler her aracı verme, avrupa pazarındaki her araç teste girme zorunda değil gibi görünüyor.

Linea 'nın teste girebilmesi için ya Fiat, sadece Türkiye pazarında olduğunu bildiğimiz Linea 'yı teste verecek, ya da ülkemiz, Almanya, Birleşik Krallık, İtalya, İspanya, Lüksemburg, Hollanda, Fransa ve İsveç üyelerinden oluşan ağa katılıp, sponsor olarak test aracı sağlayacak.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

linea avrupada satılmadığı için testi yoktur. 

Aegea da avrupa da satılmıyor ki.. Bu yüzden de ncap testi bence olmayacak. Avrupa da Tipo olarak satılıyor ve bizim burada ki aegea ile birebir aynı olduğu ne malum ?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ncap te seyrettim/ amerikan sigorta şirketi testleri de.. 96 dan beri reel kazalı araç görürüm. üçü de ayrı şeyler.. reel yaşam başkadır. ford  sağlamdır...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...

Aegea da avrupa da satılmıyor ki.. Bu yüzden de ncap testi bence olmayacak. Avrupa da Tipo olarak satılıyor ve bizim burada ki aegea ile birebir aynı olduğu ne malum ?

Birebir aynı abi. %100 aynı.  ;)

Era, dodge markası altında bile satılıyor değişik memleketlerde. Ölçü müdür bilemiyorum ama abd de çekilmiş bir filmde bile era görmüştüm(demek ki abd de satılacak kadar standartları karşılıyor).

Dodge, Chrysler büyesinde. Chrysler ise Fiat gurubunu altında. Özellikle Abd ye Dodge RAM amblemli Fiat Doblo lar satılıyor. Üretim Türkiye.  ;)

Yorum bağlantısı
İbrahim Arslan
(düzenlendi)

4 aydır şirket egeasına biniyorum.

Resimleri gördükten sonra uykum kaçıyor.

Bir çare bulmam gerek.

tarihinde İbrahim Arslan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Uğur Şahinbaş

Egea linea filan tamam bunlar teneke de şu jetta patates gibi soyulmuş kasa iskeletten nasıl ayrılmış öyle.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Era, dodge markası altında bile satılıyor değişik memleketlerde. Ölçü müdür bilemiyorum ama abd de çekilmiş bir filmde bile era görmüştüm(demek ki abd de satılacak kadar standartları karşılıyor).

abd standartları daha tırt yalnız, onlarda güç büyüklük rahatlık 1. sırada, yeni yeni durum değişiyor...

hızlı gittinmi alayı hikaye   TANK  bile olsa farketmez  :crazy::hohoho:

fiata gelince, fiat işte  :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...