İçeriğe Yönlendir

Vestel Klima

Nuri Güngör

Recommended Posts

Korhan Şenörer
(düzenlendi)

Almışsınız, artık yapacak birşey yok. Buradaki yorumlarda beni şaşırtmadı. Vestel, klima işini beceremiyor. Yinede hayırlısı. Mitsubishinin fiyatı iki katı ancak klimada Daikin, Mitsubishi ve Toshiba en iyi üç markadır. Atalarımız ne demiş:''Ucuzdur vardır illeti, pahalıdır vardır hikmeti'' :)

tarihinde Korhan Şenörer tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

Daha ödeme yapmadım :) sadece sözle servis işini hizlandirmak adına aldığımı teyit ettim ödemeyi pazartesi yapacağım pazartesi sabahtan marka değişikliği yapabilirim

Yorum bağlantısı
Burak Selver

Babam 1989 dan beri vestelde çalışıyor, kendide kabul ediyor bi çok üründe vestel zayıf kalıyor fakat her ürün kötğ diye birşey yok birazda şans işi bizim evimizde yaklaşık 8 senedir falan kullandığımız klimamız var bunun 3.5 senesi doğal gaz yaptırdığımız için sadece yazları kullanıyoruz geçen 8 sene boyunca hiç 1 kere blie sorun çıkarmadı bir kere bile tamir yüzü görmedi ne gaz basıldı ne birşey yapıldı şuanda hala kullanıyoruz halada hiçbirşey yapılmadı buz gibi soğutuyor vestel biox 18.000 btu ' luk seriisi aynı şekilde amcamlarada almıştık onlara bizden 2 sene önce taktırmıştık onlarınki 10 senelik yani onlardada hiç bir kere bile sorun çıkarmadı yani birazda şans işi vestel kötü klima değildir sağlam çıkarsa kafa rahatlığıyla kullanabilirsiniz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Ülkümen

ben gecen sene ş.urfanın sıcağında vestelin 12 liğini aldım buzz 55 derece sıcaklıkta bile harbiden buzz du yani olan ki kaldığımız evin elektriği düşüktü yinede tam çalısıyordu beyaz eşyalarım da vestel

ben ne zaman arasam şikayette bulunsam hep geri döndüler hatta gecen kaynanaya da vestel aldık ben şahsen skıntısını görmedim vestelin ilgi de güzel yani bence

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Tam 3 sene önce vestel 24000 btu inveter klima aldım,kafamda deli sorular? acaba? acaba? sonuçta en az 3 sene garantisi var kampanya yapıp 5-7 seneye çıkabiliyor,24000 btu inverter en iyi fiyat vesteldeydi bi cesaret aldım,heyecanla bekledim,sıcak bir gündü montajı yaptılar çalıştırmasını bekliyorum ama zaman uzadıkça uzuyor anladım var bir sıkıntı sordum kartı yanıkmış :D hava sıcaktı bır anda sauna oldu,dedim servis elemanına 1 kuruşluk güvenim vardı onuda harcadınız helal olsun!! velasıl 1 hafta sonra geldi kart,taktılar bu zamana kadar 5 kere servis çagırdım iç ünitenin hava kanal çıkısından tutun panele kadar heryeri değişti,Allah yukarda servis her sorunu halletti,müşteri hizmetlerine bu yazdıklarımın birazcık daha sert olan açıklamayıda yaptım!! geçen hafta aradılar garantisi biten klimamın 4 sene daha garantisini cazip bir fiyata uzattılar,elektronik kesinlikle şans işi ;) ben servis hariç vestelden memnun değilim vestel alana hayırlı olsun......

Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin

Vestek dış üniteleri en sesli çalıdan sistemlerdir.gecenin bi yarısı en sessiz ortamda klimayı kapattırır size o derece yani bence vestel yerine gidin koçtaş dan rubenis alın inanın daha rahat edersiniz.vestel almak demek risk almak demektir.

Vestel fabrikadan revizyonlu 49 inch tv aldım servis geldi tv de ses var görüntü yok. Hobaaa 2 ay sonra para iadesi aldım bu seferde gg dan ist en büyük vestel bayisinden aynı tv yi aldim servis geldi kurmaya hobaaa oda görüntü bozuk ama servis gerçekten iyi çalışır vestel de siz vestel ile üzüleceginiz için servis sizi üzmez...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...