İçeriğe Yönlendir

Ankarada Gerçekten Kaliteli Rot Balans Servis Tavsiyesi

Melih Duyar

Recommended Posts

Melih Duyar

Herkese merhaba bizim w211 mercedeste balans problemi var en az 4 kere yaptırdım ama tutmadı ankarada gerçekten kaliteli bir Rot balansçıya ihtiyacım var.şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Melih Duyar

Çağlar abi balans problemi yaşıyorum aracın kasasını ve çok azda direksiyonda balans var sıfır Goodyear efficient performans lastik aldım gene aynı bir türlü balans tutmuyor araç sorunuda bulamıyorlar 90 kmden çok hafif olarak başlayıp dalgalı seyir halinde yüksek kilometrelere kadar deva ediyor örneğin 138 çokken 160 da baya azalıyor o süratlerde vitesi boşa aldığım zamanda da aynen devam ediyor.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

suspanyon grubunda boşluk kontrolü de yaptırın. başlans sadece janttan yapmayabilir. 

Yorum bağlantısı
Melih Duyar

Baktılar abi birşey yok dediler Ayhan güngör mercedes özel servisi

Serkan bey hatırlamıyorum o kadar çok yere gittimki

Yorum bağlantısı
Melih Duyar

Lastik araç üzerindeykende yapıldı 2 farklı yerin yaptığı gramlar ve yerleri birbirini tutmuyor

Abi şaftı o mercedes özel servisi nede çok söyledim kontrol ettiler tabi gözle gramlar yerindemi şaft tam karşılıklı mı diye ama söküp şaft balansı sına vermediler

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

İskitlerde bulunan Mustafa Saatçi firması iyidir.

Evet bu forumdaki tavsiyeler üzerine ben de gidip, memnun kaldım.

Şafttan önce aksları kontrol etmek lazım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Levent Ayhan

jantlarınız orijinal mi? değilse balans tutmayabilir. benim başıma geldi de oradan biliyorum.

Yorum bağlantısı
Melih Duyar

Evet bu forumdaki tavsiyeler üzerine ben de gidip, memnun kaldım.

Şafttan önce aksları kontrol etmek lazım.

Rıdvan abi senin sorunun nereden çıktı sende balans problemi yaşıyordun

Kasada da balans var mıydı sende

jantlarınız orijinal mi? değilse balans tutmayabilir. benim başıma geldi de oradan biliyorum.

Orjinal Replication jantlar balans tutmuyormuş

Aksları şöyle Eledim o hızlarda vitesi boşa aldığım zamanda aynen devam ediyor

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Arka akslardan çıktı benim balans. Balansın sebebi öndense direksiyon, arkadansa gövde daha belirgin titriyor.

Yorum bağlantısı
Melih Duyar

Arka akslardan çıktı benim balans. Balansın sebebi öndense direksiyon, arkadansa gövde daha belirgin titriyor.

Peki abi kasayı titreten hızlarda vitesi N ye alıp denedinmi

Birde Rıdvan abi sorunu kim buldu

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Vitesi N ye alıp denemez miyim hiç. Neler yapıldı neler.

İstanbul Bostancı Sanayi Sitesinde AKSOY diye özel bir Audi servisi var. O buldu. Arka aksları sağ ile solu yer değiştirelim eğer ondansa balansın artar dedi ve haklı çıktı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...