İçeriğe Yönlendir

Muayene Uygunluk Belgesi

emre zorbaba

Recommended Posts

emre zorbaba

İyi akşamlar öncelikle geçenlerde 98 model aracıma lpg uygulaması yaptırdım zaten muaneye 1 hafta kalmıştı ikisini bir arada yaparım diye muane için gittiğimde bana arıcımın ruhsatta 5 kişilik olduğunu ve ağırlıkların uyum sağlamadığını söylediler bende bütün tse dosyalarının tekrar 4 kişilik olarak güncellettim fakat emniyet ruhsatta düzeltme yapmıyor araç uygunluk belgesi istiyor bu belge ya ford servisinde yada mühendisler odasında olacağını söyledi ford yetkili bayi 10 yaşı geçkin araçların kayıtlarını sildiklerini hatta verileri mühendisler odasına taşıdıklarını belirttiler fakat mühendisler odasın onların yapacak bişeylerinin olmadığını herşeyi emniyet müdürlüğü yapcağını söyledi acil yardımınızı bekliyorum saygılar...(biraz uzun yazdım ancak böyle anlatabildim durumu)

Yorum bağlantısı
Erol Güven

Aynı durum bi arkadaşımda oldu emniyetden düzeltirdi biraz sıkıntılı oldu ama hal oldu.

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Bir benzeri ile ben de uğraşıyorum.

Benim anladığım kadarıyla tüv ruhsatın trafik kayıtları ile örtüşüp örtüşmediğine bakıyor. Ruhsatın yanlış düzenlenmiş olmasından şüpheleniyor.

Ruhsattaki bilgiler aracın trafik dosyasındaki kayıtları ile örtüşüyorsa, trafikten evrak alıp tüv'den geçebilirsiniz, ruhsat düzeltmeye gerek yok.

Ruhsattaki bilgiler aracın trafik kayıtları ile örtüşmüyorsa, trafik aracın dosyasına bakıp ruhsatta gerekli düzeltmeyi yapıyor.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Barış Eser

İyi akşamlar öncelikle geçenlerde 98 model aracıma lpg uygulaması yaptırdım zaten muaneye 1 hafta kalmıştı ikisini bir arada yaparım diye muane için gittiğimde bana arıcımın ruhsatta 5 kişilik olduğunu ve ağırlıkların uyum sağlamadığını söylediler bende bütün tse dosyalarının tekrar 4 kişilik olarak güncellettim fakat emniyet ruhsatta düzeltme yapmıyor araç uygunluk belgesi istiyor bu belge ya ford servisinde yada mühendisler odasında olacağını söyledi ford yetkili bayi 10 yaşı geçkin araçların kayıtlarını sildiklerini hatta verileri mühendisler odasına taşıdıklarını belirttiler fakat mühendisler odasın onların yapacak bişeylerinin olmadığını herşeyi emniyet müdürlüğü yapcağını söyledi acil yardımınızı bekliyorum saygılar...(biraz uzun yazdım ancak böyle anlatabildim durumu)

emre bey aracın belge durumunu ne yaptınız ? Nasıl bir yol izlediniz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...