İçeriğe Yönlendir

Araç Danışma ( Mondeo Mk3)

Oray Gözkonan

Recommended Posts

Oray Gözkonan

Herkese merhabalar bundan 14 ay önce 2007 mondeo 2.0 lpg li otomatik vites aracımı forumdaki değerli arkadaşlara sorararak almıştım.o dönemde fiyatın yüksekligi konusunda şüpheler vardı ben kullandığım süre zarfında sübapların yanması haricinde olumsuzluk yaşamadım. Bir tanıdıgımın ısrarı sonucu sevdigim aracımı aldığım fiyatın üzerine yaptığım masrafları da koyarak 1 ay önce sattım.

Şimdi dizel otomatik arayışı içersindeyim yaklasık 6 arabaya niyetlendim hepsinde de soylenilenin dışında sorunlar cıkınca vazgectim su an bir araba buldum her nekadar kazasız denilsede 4 tane kazası gözüküyor bunların biri 240 tl diger 3 ünde KTT yazıyor. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ogretmenden-176-binde.otomatik-300166816/detay

Bu araç konusunda piyasanın dengesizliği ortadayken  üzerindeki fiyatın 3 bin lira altına alınması mantıklı bir hareket olurmu yoksa başka araç mı bakmalıyım.

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Herkese merhabalar bundan 14 ay önce 2007 mondeo 2.0 lpg li otomatik vites aracımı forumdaki değerli arkadaşlara sorararak almıştım.o dönemde fiyatın yüksekligi konusunda şüpheler vardı ben kullandığım süre zarfında sübapların yanması haricinde olumsuzluk yaşamadım. Bir tanıdıgımın ısrarı sonucu sevdigim aracımı aldığım fiyatın üzerine yaptığım masrafları da koyarak 1 ay önce sattım.

Şimdi dizel otomatik arayışı içersindeyim yaklasık 6 arabaya niyetlendim hepsinde de soylenilenin dışında sorunlar cıkınca vazgectim su an bir araba buldum her nekadar kazasız denilsede 4 tane kazası gözüküyor bunların biri 240 tl diger 3 ünde KTT yazıyor.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ogretmenden-176-binde.otomatik-300166816/detay

Bu araç konusunda piyasanın dengesizliği ortadayken üzerindeki fiyatın 3 bin lira altına alınması mantıklı bir hareket olurmu yoksa başka araç mı bakmalıyım.

Bütçeniz müsait ise forumda Fatih in sattığı arabaya bakın derim.
Yorum bağlantısı
Oray Gözkonan

Ben yetkim olmadıgından göremiyorum bütcem müsait araç malum sitede var mı

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

ilan sahibi forumda bilmem ama ilan tribünlere oynamış :D kronik arızalar ünlü jatco motorlar :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oray Gözkonan

Fiyat beni aşıyor malesef.

ilan sahibi forumda bilmem ama ilan tribünlere oynamış :D kronik arızalar ünlü jatco motorlar :p

3 adet vitesi var demiş

Motoru 140 hp demiş

Motoru sorunsuz jatco demiş

Bu aracı listeden çıkartırdım yerinizde olsam

Söylediklerniz doğru aracı listemden çıkarttım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...