İçeriğe Yönlendir

2 Yıl Garantili Çekme Halatı

Serkan Aktay

Recommended Posts

Serkan Aktay
(düzenlendi)

21 Temmuz perşembe A101'e 2 yıl garantili çekme halatı geliyor. Merak ettiğim konu nasıl 2 yıl garantili. Sanki hergün arabanın arkasına birşey bağlayıp çekiyoruz  :blush: 
Hadi diyelim arabayla kamyon çekmek istedik koptu. Nasıl ispat edecekler kullanıcı hatası    :biggrin:

1dlAp5.png

tarihinde Serkan Aktay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Gök

21 Temmuz perşembe A101'e 2 yıl garantili çekme halatı geliyor. Merak ettiğim konu nasıl 2 yıl garantili. Sanki hergün arabanın arkasına birşey bağlayıp çekiyoruz  :blush: 

Hadi diyelim arabayla kamyon çekmek istedik koptu. Nasıl ispat edecekler kullanıcı hatası    :biggrin:

1dlAp5.png

çürüme süresi vs dir. ip halat değilmi ?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Presten atar, halat ani gerilmede kopar, kamyon falan asla çekemez haberiniz ola araba bile zor....

İlk olarak kancası kopar, halat kamyonu çeker ama.. :)

halat... sen öyle san   :p bu halat ancak benim pikapın arka kapağının yanlarındaki halat olur ki şuan üstündeki orjinaller çok daha kaliteli  :biggrin:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

halat... sen öyle san :p bu halat ancak benim pikapın arka kapağının yanlarındaki halat olur ki şuan üstündeki orjinaller çok daha kaliteli :biggrin:

Alıp bir tane deneme yap senin pikapla, halka bir hizmetin olur. Bende pikap yok.. :p

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Alıp bir tane deneme yap senin pikapla, halka bir hizmetin olur. Bende pikap yok.. :p

Nerden biliyorum sanıyorsun :)

pikabı zincirle çekiyoruz, kısa 5 tonluk zincir (usa) 150 tl. den aşşağı fiyatı yok gibi, 10 liraya ip olur ancak  :tongue:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...