İçeriğe Yönlendir

Adana Mersin Bozyazı Arası Yol Durumu

Celal Maraşlıoğlu

Recommended Posts

Celal Maraşlıoğlu

iyi akşamlar haftaya mersinin bozyazı ilçesine tatile gitmeye karar verdik ilk defa gideceğimiz için yol durumu hakkında malesef bilgi sahibi değiliz yol hakkında tüneller yapılıyor deniliyordu açıldımı acaba bilen arkadaşlarımız varsa bilgilendirirse çok sevinirim.

Yorum bağlantısı
Ali Uymaz

Adanadan otobana girersiniz mersin cesmeli den cikarsiniz sahil yolunu takip ediyosunuz toplam yaklaşık 285 km otobandan sonra 185km yol üzerinde bir tane tunel acik ama yollar genel itibariyle guzel gündüz gelecekseniz hiz limitlerine uyun aksi takdirde radar cezalari arkanizdan gelebilir bolgesel hiz siniri diye birsey var cogu yerde 50 km 70 km yolunuzdaki sıkıntıli yerler tasucu yanisli arasinda 5 10 km birde aydincik tekmen arasındaki yaklaşık 20 km lik kisim var diger yerler gayet düzgün duble yollar şimdiden hayirli yolculuklar Hayır li tatiller yardimci olmami istediginiz sorulariniz varsa memnuniyetle cevaplarim...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu

Ali bey çok teşekkür ederim radarı soracaktım cevaplamışsınız zaten iyi geceler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Uymaz

Rica ederim umarım yardimci olabilmisizdir kazasiz belasiz cezasiz unutmadan araciniz lpgli ise aydinciktan deponuzu doldurup gelin bozyazida lpg 2 50 civarında aydincik 2.0 li rakamlar hayirli geceler

Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu

Aracım benzinli tahmini kaç saat sürer 4 saat civarı gösteriyor navigasyon genelde hangi aralıklarda radarla karşılaşma ihtimalim vardır. Teşekkür ederim vermiş olduğunuz bilgiler için iyi geceler.

Yorum bağlantısı
Ali Uymaz

Gezici radarin oldugu soyleniyor ben bir kere Silifke girisinde sabit radarla karşılaştım ben su taktigi kullanıyorum hangi ilcede isem o ilçe nin plakasini takip ediyorum onlara göre hareket ediyorum silifkenin ki 33 k.... yol suresi bizim orasi icin cok degisken gunduz hiz sinirlarina uyarim derseniz 4 4 30 saat birde viraj tecrübeniz onemli aydincik tekmen arasi biraz yolun acemileri icin uzun sürüyor ben gece gelip gidiyorum birazda yolu bilince 3 saate kadar düşüyor yukarisi da 5 saat diyeyim

Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin2

abi bozyazıda ne yapacaksınız anamura gelmenizi tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu

Mustafa küçük çocuk olduğu için bozyazıyı tercih ettik ama anamurada gezmeye gelecez inşallah

Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu

Benim aracın plakası 33 kgs 66 herkes silifkeli zannediyor ama adanalıyım aracı silifkeden almıştım sonunda plaka sıkıntısı çekmeden kendi memleketim gibi gezecem

Yorum bağlantısı

Celal bey benim yazlıkta Bozyazı'nda ama bende Mustafa'nın dediği gibi Anamur'u tavsiye ederim bozyazıda 2-3 tana otel var başka pek birşey yok 

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

abi bence adananın sıcağından mersinin sıcağına gideceğine Ayvalık taraflarına gitseydin serin serin:)

Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu

İşin açıkcası kafa dinlemek için biryer olsun istedik öğretmen evini ayarladık memur olduğumuz için biraz sakinlik iyidir dedik 1.5 yaşında oğlum var onunda rahat hareket edebileceği kalabalık olmayan biryer olursa iyi olur dedik değerli yorumlarınız için teşekkür ederim

Yorum bağlantısı

İşin açıkcası kafa dinlemek için biryer olsun istedik öğretmen evini ayarladık memur olduğumuz için biraz sakinlik iyidir dedik 1.5 yaşında oğlum var onunda rahat hareket edebileceği kalabalık olmayan biryer olursa iyi olur dedik değerli yorumlarınız için teşekkür ederim

biz sizinle mi görüşmüştük daha önce Celal bey ?

Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu

Emre teşekkür ederim ama izinler dün açıldı onun için yakın olması iyidir dedik geri kapanırsa ulaşımıda düşünmek lazım.

Evet doğuş bey sizin yorumlarınızında çok etkisi oldu bozyazıyı seçme konusunda

Yorum bağlantısı

İlk defa gidiyorsanız, Silifkeden sonrasında biraz daha dikkatli ve yavaş seyredin. Zaten yol sizi yavaşlatacak ama sabır da önemli. :yes:

Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu

Evet doğuş bey sizinde yardımınızla bozyazıda karar kıldık açıkcası ayrıca teşekkür ederim yardımlarınızdan dolayı
Silifkeye kadar gittim ama devamını bilmiyorum yolun sabah saat 6 da adanadan çıkarım acelem yok yavaş yavaş giderim

Yorum bağlantısı

Evet doğuş bey sizinde yardımınızla bozyazıda karar kıldık açıkcası ayrıca teşekkür ederim yardımlarınızdan dolayı

Öğretmen evinde mi kalacaksınız?

Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin2

Celal bey benim yazlıkta Bozyazı'nda ama bende Mustafa'nın dediği gibi Anamur'u tavsiye ederim bozyazıda 2-3 tana otel var başka pek birşey yok 

Abi yanıyor buralar fena bir şekilde :biggrin:   ;)

Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu

Yapılacak birşey yok mustafa biz kayserinin yaylasındayız nereye gidersek gidelim sıcak gelecek bize az tarla sulamadım memur olmadan önce adana sıcaklarında

Yorum bağlantısı

Abi yanıyor buralar fena bir şekilde :biggrin:   ;)

bilmezmiyim hiç cehennem sıcağı vardır orada şimdi, ben kısmetse eylülün ilk haftası gelicem  :)  ;)

Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin2

bilmezmiyim hiç cehennem sıcağı vardır orada şimdi, ben kısmetse eylülün ilk haftası gelicem  :)  ;)

Haber et abi görüşelim :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...