İçeriğe Yönlendir

2000-2002 Honda Civic Nasildir

Halit Demir

Recommended Posts

Halit Demir

Herkese iyi aksamlar. Hanim icin bi araba almayi planliyorum. 2000-2002 1.4 motor lpg li otomatik honda civic aklimdan gecen arac .butcem 20-25 bin arasi . Otomatigi nasildir masrafa gebe bi arac mi yorumlariniza ihtiyacim var. Veya otomatik piyasasi ve parcasi bol olan baska model tavsiyesi olan var mi.simdiden tskler

Yorum bağlantısı

Otomatiği sorunsuzdur ama Piyasada temizi kalmışmıdır tartışılır.

Honda jazz olabilir lakin bütçenize göre bulamayabilirsiniz.

Mitsubishi colt da iyi bir seçenek.

Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

2000-2002 yılları arasında 2 kasa var ies kasa ve vtec2 diye adlandırılan kasa, 2001 model 1.4 S (Vtec Kasa  http://i.hizliresim.com/nEG7MR.jpgbu resimdeki benim aracımdı) olanını 1.5 yıl kadar kullandım, forumdan bir arkadaşımızın aracılığı ile almıştım, güç istemiyorsanız gayet sorunsuz, iş görür bir araç, otomatik vitesi sorunuz denecek kadar iyi tabi bakımı düzgün yapıldıysa. Şehiriçi yakıt tüketimide iyiydi, şehirler arası zaten az yakıyordu. 

Yorum bağlantısı
Halit Demir

Guc le cok isimiz yok 1.4 yeterli olur tabi dediginiz gibi hirpalanmamisini nasil bulacagim. Jazz lar butceyi asiyor maalesef

Yorum bağlantısı
Selçuk Baysal

İkinci el, düşük model otomatik tercihi yapılacaksa mümkünse tanıdıktan bilinen bir araç, ya da bakım geçmişi takip edilebilen bir araç seçilmesi mantıklı olacaktır. honda otomatik genel olarak sağlamlığı ile bilinen bir otomatik. İyi bir ustaya kontrol ettirilerek de alınabilir bence.

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Arabanın en elektronik parçası radyosu. Gayrısı mekanik. İyi bir ustanız varsa kontrol ettirerek istediğinizi alabilirsiniz. Aldınız, içinize sinmediyse satarsınız. Piyasası var. Birde almışken güvenlik paketli olanları tercih edin. Abs ve Airbag var diye biliyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Abdurrahim Çelebi

2000 model 1.4 is manuel vites kullanıcısı olarak söylüyorum yakıtı ve konforu çok güzel bi araba 90 beygir. Otomatikleri performans olarak daha kötü diye araştırmalarımda öğrendim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Guzel arabadir ,otomatigi de saglamdir ,manuel daha performanslidir..genel olarak genclerin altinda oldugu icin yipranmis olur o modeller, temizi bulunursa guzel olur.bence haddinden fazla piyasa yapmis bi araba

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...