İçeriğe Yönlendir

2. El Araba Tavsiyesi - Ankara

umut karakoç

Recommended Posts

umut karakoç

Merhaba şehir içi kullanım için hb 5 kapı bir araç almayı düşünüyorum. Bütce olarak 20-25 arası bakıyorum daha da çıkamıyorum.

Ben tecrübesiz olduğum için sizlerin görüşlerini merak ediyorum.

ilk baktığım araç fiesta 2002-2007 arası fakat düşük kilometreli dizellere 26-27 yazmışlar 

citroen c3 2002 üstü bakıyorum donanımlı fakat trafikte çok nadir görüyorum acaba 2. el satışı çok mu yavaş

punto 2007 ye bakıyorum bazen 24 bine felan güzel arabalar görüyorum ama kaput felan boyalı olunca güvenemiyorum.

başka tavsiye ettiğiniz temiz araç varmıdır acaba 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

2002-2007 modelli ararken kaputta kapıda boya ile ararsaınz ilerde enjektör masrafı riskiniz artar

Yorum bağlantısı
umut karakoç

peugeot 206 lpg li temiz bulunur.

206 için ön takım zayıftır ve yürüyeni için sık sık masraf yaparsın dedikleri için pek bakmadım

mitsubishi colt alabilirsin.

sağlam bir araba olduğunu biliyorum ama 2. el satışı çok yavaş

2002-2007 modelli ararken kaputta kapıda boya ile ararsaınz ilerde enjektör masrafı riskiniz artar

haklısınız hocam bulduğum aracta önce tabiki motor önemli ama fiziksel durumuda önemli benim için

Yorum bağlantısı
Murat Kırçal

Arkadaşlar kısaca şöyle ileteyim dayı bey torosun kuyruğuna bastı.Dizel araç olarak ona fusion 1.4 önerdim.Artıları ve eksileri nedir.Kullamadığım için bilmiyorum ama albea  ve cliodan iyi olduğu kesin yardımlarınızı bekliyorum. Aynı konuyu fusion sayfada açtım yayınlanmadı.Neyse canısağolsun.

Yorum bağlantısı

ilk önce bakım geçmişi belirli bir araç bulun . sonra boya değişen durumuna bakın.

bir tarafından boya atsa 300 liraya boyatırsın ama bakımsız aracın motoruna 10 bin yedirip doyuramayabilirsiniz

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...