İçeriğe Yönlendir

Araç Muayene Randevu Sitesi ?

Aydın Akdeniz
Çözüme git Önder Özcan tarafından,

Recommended Posts

Aydın Akdeniz

Merhaba,

Muayene randevusu alacaktım böyle bir siteye yönlendirdi. bana pek mantıklı gelmedi geçen sene randevu alırken tüvtürkün kendi sitesinden devam etmiştim . Bandrol borcu olduğundan randevu vermemişti.

https://reservation.tuvturk.com.tr/web.ui/Index.aspx

ama bu site direk mail adresine ödeme bilgilerini yönlendiriyoruz diye uyarı verdi.

https://aracmuayenerandevu.com.tr/

bence bir üçkağıt var bu sitede. kullanan oldumu acaba .

yada tüvtürke ilave bir sitemi ?

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Tüvtürkün sitesi o zaten uzantısına bakarsan Aydın. 

Bu arada başındakine dikkat etmemişim..  2. Link için konuşuyorum.

tarihinde Samet Daz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Tüv Türk kendi sitesi harici diğer siteler komisyon alıyor. Üçkağıdın farklı yöntemi. Randevuyu alıyorsun ama komisyonda ödüyorsun. Tüv Türk ana siteden şaşma. Yönlendirmeleri kapat derim.

Yorum bağlantısı

Tüv Türk kendi sitesi harici diğer siteler komisyon alıyor. Üçkağıdın farklı yöntemi. Randevuyu alıyorsun ama komisyonda ödüyorsun. Tüv Türk ana siteden şaşma. Yönlendirmeleri kapat derim.

sanki ben bundan almıştım daha önce diye hatırlıyorum abi  :unsure2:

Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Önder Özcan

site gerçek sanırım.tüvtürkün kendi sitesi direk ilk linkteki yere gidiyor.

ikinci linkteki bu işin ticaretini yapan şirketlerden biri. ona itibar etmeyin.

Yorum bağlantısı

sanki ben bundan almıştım daha önce diye hatırlıyorum abi  :unsure2:

Pardon, linke tıklamadan salladım. Bir ara böyle başka siteler açılıyor ve komisyon alıyorlardı. Bu kendi linki sanırım.  :good1:

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

komisyoncu yani ?

mail gelmedi daha acaba bandrol borcu ve muayene ücreti dışında para alacakmı komisyon olarak ..

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

komisyoncu yani ?

mail gelmedi daha acaba bandrol borcu ve muayene ücreti dışında para alacakmı komisyon olarak ..

İkinci linktenmi başvurdun Aydın. Onu iptal et. Üsttekinden devam et. Orjinali o, ücretsiz.

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

İkinci linktenmi başvurdun Aydın. Onu iptal et. Üsttekinden devam et. Orjinali o, ücretsiz.

başvuru yapmaya çalıştımda abi mail falan deyince orjinal linki hatırladım . ödemeyle ilgili bişey yapmadım . 

orjinal linkte borç varsa kayıt açmıyor zaten . 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
(düzenlendi)

Sitede sorun yok. Tuvturk un sitesi

https://reservation.tuvturk.com.tr/

IP Whois Kaydı (94.199.32.46)

-------------Lookup results for 94.199.32.46 from whois.ripe.net server:inetnum:        94.199.32.0 - 94.199.32.127netname:        TUVTURK-NETdescr:          TUVTURK Kuzey Tasit Muayene Istasyonlari Yapim ve Isletim A.S.country:        TRadmin-c:        TA1992-RIPEtech-c:         TA1992-RIPEstatus:         ASSIGNED PAmnt-by:         TUVTURK-MNTmnt-domains:    TUVTURK-MNTcreated:        2008-11-17T14:16:46Zlast-modified:  2009-06-18T13:16:27Zsource:         RIPEperson:         Erol KARAaddress:        TUVTURK Kuzey Tasit Muayene Istasyonlari Yapim ve Isletim A.S.phone:          +90 212 366 99 00nic-hdl:        TA1992-RIPEcreated:        2007-12-26T09:38:50Zlast-modified:  2015-10-05T07:46:27Zsource:         RIPE # Filteredmnt-by:         TUVTURK-MNTroute:          94.199.32.0/21descr:          TUVTURK

ikinci link çakma

Aracmuayenerandevu.com.tr

** Registrant:Talat KoyuncuAkpınar köyü ortaköy aksaray ORTAKÖY AKSARAYAksaray,Türkiyemenzilde@hotmail.com+ 531-456-3007+** Administrative Contact:NIC Handle		: tk834-metuPerson			: Talat KoyuncuAddress			: Saadetdere Mh. Tonguçbaba Cd. No:21Kat:2 Daire 19İstanbul,34513TürkiyePhone			: + 90-212-6991121-Fax			: Hidden upon user request
tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

ilk link gerçek randevuyu ordan alın , ikinci link resmi değil tüv adına kayıtlı bir domain değil

** Registrant:
Talat Koyuncu
Akpınar köyü ortaköy aksaray ORTAKÖY AKSARAY

Aksaray,
Türkiye
menzilde@hotmail.com
+ 531-456-3007
+

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

evet kesin ya komisyoncu yada sahtekarlar. 

505 li bir numaradan aradılar randevunuzu alıcam dedi iptal ettim dedim kapattı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Aydın zaten bu kabak gibi ortada olan bir adres.. Neden itibar ediyorsun ki ? Danışmanlık hizmeti veriyorlar ücretli olarak. Bannerlarında da yazıyor..

yok itibar değil abi randevu almaya çalışıyordum google direk bu siteye attı beni. 9 ay öncede randevu almıştım orjinal siteden . sonradan hatırladım bu site olmadığını . hiç randevu almayan biriside bu siteden devam edecektir.

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

tüvtürk sahtekarlıklar olmasın diye bu tip domainlerin tüm versiyonlarını alsaydı böyle siteleri kimse kuramazdı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

tüvtürk sahtekarlıklar olmasın diye bu tip domainlerin tüm versiyonlarını alsaydı böyle siteleri kimse kuramazdı.

Maalesef bu mümkün olmaz. Çünkü o kadar çok alternatif var ki.. Vatandaş sadece sitenin başına bakıp giriş yapılıyor. Aslında halkımız sitenin başına değil sonuna bakmayı bir öğrense sıkıntı kalmayacak :)  :flowers:

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Maalesef bu mümkün olmaz. Çünkü o kadar çok alternatif var ki.. Vatandaş sadece sitenin başına bakıp giriş yapılıyor. Aslında halkımız sitenin başına değil sonuna bakmayı bir öğrense sıkıntı kalmayacak :)  :flowers:

Ne var canım alıversinler 150-200 tane domaini, ben bile 20-25 tane domian alabiliyorum. tüvtürk'e koymaz o kadar domain :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

http://www.tuvturk.com.tr/

Yaa ana sayfada solda var ya... 

Neden google kullanıyorsunuz... 

Türklerin % 25 i google girmek için google dan google arayıp giriyormuş... 

Adres satırından tüvün ana sayfasına girin.. Solda var.. Kabak gibi ortada

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay
(düzenlendi)

2. site en altta yazan

Atom Yazılım Araç Muayene Randevu Alma ve Danışmanlık Rek. San. Tic. Ltd. Şti

Okuyun bari tam olarak  :D

tarihinde Serkan Aktay tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Türklerin % 25 i google girmek için google dan google arayıp giriyormuş... 

Müşterilerde yaşadıklarımızı anlatsam, roman olur roman :D

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Gerekli tüm açıklamaları sitenin içeriğinde yapmışlar, yasal olarak herşey düzenlenmiş bence. Yaptıkları tek şey anahtar kelimeleri doldurmak ve google da üst sırada çıkmayı sağlamak.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...