İçeriğe Yönlendir

Selamlar

Şerife Gürbüz

Recommended Posts

Şerife Gürbüz

Bende yenı uye oldum arkadaslar bana yardım edermısınız aracıma pert kaydı konmuş badka bır aracın motor numarası ile aynı o arac pert olmuş ben napıcam sıgorta sırketı kaldıramayız dedı

Yardım edın lütfen aracı sattım noter aracılığı ile olay 2009 da olmuş ben ilk sahıbıyım su an ruhsat baskasını ustune

Yorum bağlantısı

Bende yenı uye oldum arkadaslar bana yardım edermısınız aracıma pert kaydı konmuş badka bır aracın motor numarası ile aynı o arac pert olmuş ben napıcam sıgorta sırketı kaldıramayız dedı

Yardım edın lütfen aracı sattım noter aracılığı ile olay 2009 da olmuş ben ilk sahıbıyım su an ruhsat baskasını ustune

Olay niye size intikal etti ve neden 7 yil sonra sorumluluk almaya ikna oldunuz? Sonucta araciniz pert degil. Araci alan su an kullanan kisi size bir talepte bulunmus. Sizin ve sigorta sirketinin insiyatifi disinda birsey oldugu belirtilmis olaya daha fazla yapilacak birsey kalmamis.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Şerife Gürbüz

Cevabınız için tesekkur ederım aracı alan galerı aradı satamadığını söyledı gerı vermek ıstedı ben ilk sahıbıyım

2009 da kaza olmuş ben 2016da sattıktan sonra öğrendım galerınınde suçu yok

Yorum bağlantısı

Sizin sigorta sirketiniz ve sizinle alakali bir durum degil bu. Asil pert olan ve yanlis motor no ile police duzenleyen sirket muhattabi ama onlarin da bu kaydi degistirmeleri zor. Yanliz aracin pert sorgusunda tek kriter motor no degil. Sase ve plaka bilgileri tutmuyor olmasi lazim. Yani bu konuyu izah etmek cok zor degil aslinda. Bence olayin disinda kalin. Galeri araci alirken sorhulamistir. Isin icinde baska bir konu da olabilir, bahane olarak perti gosteriyorlardir belki.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Şerife Gürbüz

Evet plaka model sası farklı sadece motor nosu aynı bunu sigorta sırketı soyledı yapılıcak bısey varsa yapmak istıyorum galerıcı arabanı al diye tehditvarı konuşuyo onunla muhatap olmadan nasıl çözerım bı çaresi yokmu acaba

Yorum bağlantısı

Ben olsam trafik tescile gidip,sorunu anlatan bir yazılı döküman alır,onunla beraber tüketici hakları koruma derneğine başvuru yapardım.kişisel bir prosedür.böyle durumda izlenecek resmi bir yol olacağını zannetmiyorum.

Yorum bağlantısı
Şerife Gürbüz

Tmm tesekkur ederım istanbul dışındayım belkı olayı yasayan vardır dıye yazdım donunce trafık tescil ve avukata gıdıcem iyi geceler

Yorum bağlantısı
Şerife Gürbüz

Hakan kara bey özür dilerim nereye yazacağımı bilemedim.heyecanlı değilim üzgünüm sadece ve bi an çaresiz hissettım kendimi danışmak istedim sonuçta insanız neler yasıyoruz caresizlik duygusu diyelim kusura bakmayım iyi geceler

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...