İçeriğe Yönlendir

Focus 2008 Collection Yerine Qashqai 2012 1.5 Dci 2012 Visia Olur Mu?

Ahmet Özcan2

Recommended Posts

Ahmet Özcan2

focusum var. Dizel 2008 collection. Kmsi 144 binde. Km yükselmeye başladığı için elden çıkarmayı düşünüyorum. Focus yerine qashqai 2012 visia buldum. 56 bin diyor. Sizce focustan sonra qashqai de sıkıntı yaşar mıyı?

Yorum bağlantısı
Erkam Elma

Yakıt ve performans olarak focusu aratır fakat yine de binip biraz turlayın derim.

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

suv her zaman daha iyi bence. Yükseklik, ferahlık, genişlik. Bir kere bile olsun denemesi gerekir diye düşünüyorum. focusun yok tutuşunu bulamazsınız tabi ki.

Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

visia degılde tekna daha iyi olur. sizin focusda hız sabitleyici alaşım jant gibi güzel donanimlar mevcut ama visia da bunların hiçbiri yok. bene tekna donanim alin

Yorum bağlantısı
Alperen Artam

Visiaların(2014) sonrası hariç donanımdan sonra en büyük sıkıntısı esp olmaması ama yakıt olarak iyidir araç 1,5 ton olmasına rağmen çekiş fena değil iç mekandası eksiside koltuklar yüksek olduğu için tavan basık geliyor onun dışında iyidir

Yorum bağlantısı
Alperen Artam

Focus 2012 yeni kasa trend onerir misiniz?

Dizelse 95lik olanı bile iyidir, yol tutuşu,uzun yolu keyiflidir.

Yorum bağlantısı
Ahmet Özcan2

Alperen bey dizel 95lik trend kasa. Qashqai ile trend neredeyse aynı para hangisi tercih etsem ki?

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Birkaç hafta önce benzinli manuel 2012 dolu paket qq kullandım ama 2007 dizel focusumu şahsen değişmem. Yüksek araçlara heves etmeme rağmen arabaya ısınamadım, malzeme kalitesi hoşuma gitmedi, belki dizeli tatmin eder. Bagajdan uğultu geliyor gibi hissettim.

Yorum bağlantısı
Alperen Artam

Alperen bey dizel 95lik trend kasa. Qashqai ile trend neredeyse aynı para hangisi tercih etsem ki?

Sayın abim ben Qashqai yakıtı,yüksekliği için seviyorum birazda duruşu :) tabiki sizin arayışınıza bağlı ama madem sordunuz Qashqai alırdım ben her ne kadar focus yol tutuşu olmasada

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...