İçeriğe Yönlendir

Taşınabilir Wifi Tavsiye...

İnan Çınar

Recommended Posts

İnan Çınar

Merhaba arkadaşlar evdeki adsl interneti 2 yıl önce kapattırmıştım. Çocuklar küçük olduğundan pc başına oturacak vakit olmuyordu zaten. ayrica eşim ve benim 5+5 gb cepten interneti mobil erişim noktasini açarak pc de ihtiyaç oldukça kullanıyordum. Şimdi cocuklar biraz büyüdüler ve evde internet ihtiyacı hasıl oldu. Ama ben yalın internet vb. evde beni bekleyen internet yerine yazlikta arabada işyerinde kısacası yanimda tasiyabilecegim bir yöntem daha mantikli geldi. Servis sağlayıcıları inceledim ama karmakarışık tarifeler var. Sizden bu konuda yardım istiyorum. Yanında tv paketi yada tablet vb veren paketlere ihtiyacım yok. Sadece wi-fi modem ve en az 15 20 gb interneti olan aylık 60 70 tl gibi toplam ödeme yapacağım bir paket ve operatör öneriniz var mi?

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Bende turkcell vınn cihazı var, usb değil de paylaştırılabilen modelden. Bahsettiğiniz bu mu bilmiyorum.

Bu tip bi cihaz olunca kota falan dayanmıyo. Evde sabit ve düzgün çalışan bi internet hattı almanızı öneririm. Dışarda zaten cepten kullanıyomuşsunuz.

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Kablolu tv varsa eger hem kablonet hemde tv paketiyle cok uyguna gelir, belgesel kanallarıda izlemiş olurlar

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

çocuklarrrrrrr veletşerrrr tablet alacaksa ele.. 75 gb kota tavsiye ederim. yamyam gibi yiyorlşar

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

çocuklarrrrrrr veletşerrrr tablet alacaksa ele.. 75 gb kota tavsiye ederim. yamyam gibi yiyorlşar

16-17 yaşa gelince 120 gb
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Ben en iyisi evde internet yapiyim. Ev yapımı daha ucuza gelir. Taze taze kullanır çocuklar...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...