İçeriğe Yönlendir

Iphone 7

Çağdaş Başlılar
Çözüme git Özdemir Deniz tarafından,

Recommended Posts

Çağdaş Başlılar

Bu akşam 8de tanıtım başlıyor, bakalım nasıl bir cihaz piyasaya girecek. Şahsen 5s den sonra 6 ve 6s deki duraklama dönemini atlatacak bir cihaz piyasaya sunacaklar yoksa iphone nun ısırılmış elması çizik kestaneye döner.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkam Elma

Tam 6s alma arefesindeyim herkes 7 yi bekle dedi görelim bakalim

Yorum bağlantısı

Artık belirli bir fiyat seviyesi üstündeki bir çok cihaz benzer işleri aynı hızlarda beceriyor, kameraları da iyi.

Bu yenisi de uçamayacak, süpürge görevi yapmayacak, biraz çizgi değişir, biraz kamera artar, tüketim delisi Dünya, ve logocular alacak. Bunu sadece iphone için söylemiyorum, artık belirli bi seviyeden sonra her marka aşırı savurganlık geliyor bana.

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

ben ip SE alacaktım çünkü 6 serisinin kasasını ve tipini sevmedim hele 7 yi bir bekleyeyim dedim

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Telefon piyasası berbat oldu. Her yıl ekmek üretir gibi yeni model çıkartıyor çoğu marka .. hele samsung.. 4binli bir fiyatı olur bunun da en az.Cebimizde şahin-doğan değerinde telefonla geziyor milletimiz  :)

Yorum bağlantısı

Yanımızda çalışan arkadaşlar kredi çekip Telefon alıyorlar :) sonra 36 ay oduyorlar kredisi bitmeden yapılandırma yapıp üst versiyona geçiyorlar :) Yazık ya

Yorum bağlantısı
Özgen Acar

1.5 yıl önce samsung E5 aldım 750 TL ye ,gayet sağlam ve kaliteli çıktı,yola devam..ayda 5 bin ve üstü kazananlar alır da asgari ücretle şunların taksidine girenleri aklım almıyor

Yorum bağlantısı

1.5 yıl önce samsung E5 aldım 750 TL ye ,gayet sağlam ve kaliteli çıktı,yola devam..ayda 5 bin ve üstü kazananlar alır da asgari ücretle şunların taksidine girenleri aklım almıyor

O parayı alanlarda acıyor vermeye [emoji6]
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir
(düzenlendi)

İphone mağazasının önündeyim. Geceden girdim kuyruğa. Yanımda battaniye ve sıcak çorba da var.

tarihinde Hayrettin Bahadir tarafından düzenlendi
  • Beğen 7
Yorum bağlantısı

İphone mağazasının önündeyim. Geceden girdim kuyruğa. Yanımda battaniye ve sıcak çorba da var.

Konum at bakayım [emoji12]
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Iphone'daki ios çok iyi bi işletim sistemi ona şüphe yok ama çok para be kardeşim. Benim şahsen telefondaki limitim 1500 tl daha fazla para vermeye acıyorum.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

İzmir yerine Ağrı'daki şubeyemi gittin?
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Hayrettin abi ben 1 haftadir apple store önünde yatiyorum ilk ben alicam :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Bu akşam 8de tanıtım başlıyor, bakalım nasıl bir cihaz piyasaya girecek. Şahsen 5s den sonra 6 ve 6s deki duraklama dönemini atlatacak bir cihaz piyasaya sunacaklar yoksa iphone nun ısırılmış elması çizik kestaneye döner.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dediğiniz oldu, çizik kestane  :D  :D

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Yurtdisi cihaz alacaklar icin fiyat makul 1900₺ ye geliyor

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...