İçeriğe Yönlendir

Tokatta, Ford, Usta Veya Özel Servis Tavsiyesi

Ozer Oz

Recommended Posts

herkese merhaba ilk ford aracımı aldım 

tokatta yaşıyorum aracım mondeo 02 model, aracımın altından  yağ akmaya başladı bayram dolayısıyla biryere gösteremedim. sanayide 2 açık dukkan buldum kaput kılıdı olmadıgından tornavida ile açılması gerekiyor ve açamayıp sadece alttan eğilerek bakabildik direksiyon kutusu arızalanmış sanırım yağ ondan geliyor, 1-2 yer ile görüştüm tamiri belki olabilir ama 800TL civarı tutabilir dendi ama emın degılız kutudan mı yoksa hortumlardan mı,  Tokatta ford tamir eden anlayan tavsiyelerinz varsa göstermeyi isterim 

Yorum bağlantısı
Semih Usluer

Herkese merhaba ilk ford aracımı aldım

tokatta yaşıyorum aracım mondeo 02 model, aracımın altından yağ akmaya başladı bayram dolayısıyla biryere gösteremedim. sanayide 2 açık dukkan buldum kaput kılıdı olmadıgından tornavida ile açılması gerekiyor ve açamayıp sadece alttan eğilerek bakabildik direksiyon kutusu arızalanmış sanırım yağ ondan geliyor, 1-2 yer ile görüştüm tamiri belki olabilir ama 800TL civarı tutabilir dendi ama emın degılız kutudan mı yoksa hortumlardan mı, Tokatta ford tamir eden anlayan tavsiyelerinz varsa göstermeyi isterim

Yetkili servise götürün bence
Yorum bağlantısı

Yetkili servise götürün bence

yetkili servis ne kadar tutacaktır acaba ? tahmini adamları aradım bana verdikleri cevap aynen şöyle, serviste çalışan biri ama usta cıkmadı tele

abi seni kocaeli numarasını vereyim ana bayı orayı ara sorunu oraya anlat onlarda bize aracı olsun yani sanırım bu dıreksıyondan felan kendılerı anlamıyorlar oraya anlatıcam onlar bunlara anlatıcak galiba, amacım aslında orjınal parcayı tamır ettırmek ama serviste sanırım tamir diye bişiy yok değişim var sadece oda 2.000tl sırf parca ıcın ısterler dıye dusunuyorum buda benı bıraz aşar sımdlık 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...