İçeriğe Yönlendir

Transit Custom Alacağım Bilgi Edinme

Kazım Korkmaz

Recommended Posts

Kazım Korkmaz

merhaba arkadaşlar transit custom alacağım yakıt konusun da tercübe edinen arkadaşlar 100 km de ş.dışı yakıtı nasıl

veya tourneo custom da olabilir.

Yorum bağlantısı

Şirkette kullanıyorum 155 ps  şehir içi sakin kullanım 9 litre gördüm uzun yola çıkan arkadaşlar 5.2.yakıyor dediler benim kullandığım araç daha 2000 km de muhtemelen biraz daha düşer

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

Adliyede keşfe giderken bindik. En full modeli mercekli far vs. var. Konfor sıfır. Böbrek taşı döktük midemiz bulandı silivrinin yollarında. Tavan çok alçak. VW caravella'ya da bindim çiçek çiçek her yönden. Konfor ise dalgaların üzerindeki gemi gibi süper. Hacim geniş tavan yüksek mis mis. Fİyat olarak fark var mı bilmem.

Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

almayı düşünürseniz arkadaşımda var bayramdan sonra satacak ilk sahibi 88 000 km de en full olanı 5+1 daha fazla detay bilmiyorum düşünürseniz sizin için detayları ve fiyatı öğrenebilirim veya telefonunu veririm onunla görüşürsünüz

Yorum bağlantısı
Kazım Korkmaz

ben b max var onu verip takas yapacağım çünkü şehirler arası devamlı mazleme taşıyorum kargo parası batırdı beni önemli olan şehir dışı verileri fiorina var yakıyormu belli değil valla inşallah buda beni üzmez uzun yolda

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

Ben konforunu ve yol tutuşuna beğenirim.İzimrde şehir içi ve dışı ortalma yakıt tüketimi 7,8 lt olarak kullandım 7 ay boyunca.En büyük antikapı Vergisi 2,2 motor olması vergiyi çok artırıyor. Tourneo custom dan bahsediyorum ben.Ben en çok start / stop özelinden çektim Şase kablosu ve Akileri değişti Tabi garanti kapsamında Ama garantiden sonra nolur bilemem .Tavsiye edermiyim evet ederim bence kullanışlı ve konforlu

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

arasında ki fark nedir tourneo custom

Uzun şase ve kısa şase ve otomobil ruhsatlı,kamyonet ruhsatlı farkları var bildiğimi.birde biri 155 ps , biri 125 ps

Ticari amaçlı ise transit hususi amaçlı ise çare VW

+99,8

Yorum bağlantısı

Ticari amaçlı ise transit hususi amaçlı ise çare VW

Hususi amaçlı ve prestij istenirse Mercedes Vitoda seçenekler arasinda. Ben çok memnunum. [emoji106]
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Hususi amaçlı ve prestij istenirse Mercedes Vitoda seçenekler arasinda. Ben çok memnunum. [emoji106]

yıldızı yazmaya gerek bile yok ondan yazmadım:)
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

+100

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...