İçeriğe Yönlendir

Ford Radyo Teyp Kodu

Mert Can Üzger

Recommended Posts

Ömer Kargın
öncelikle herkese iyi geceler,

2008 connect glx deki cd çalarımın kodu lazım sitede aradım bulabilenler varmış öm attım ama dönen olmadı şuana kadar bana.bu kodu çözen programlar varmış eğer elinde program olan varsa benimde şifremi bulabilirlermi yada programı indirebileceğim linkte olabilir yadımlarınızı bekliyorum...

saygılarımla.

seri numarası:v231635

Selam arkadaşlar bende yaklaşık 2 hafta önce Focus 2010 1.6 comfort aldım onda cd çaların kodu torpido kapağında iç tarafta yada güneşliğin iç tarafında etiket üzerine yazmışlar.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mehmet Emin Kartal
(düzenlendi)

merhaba arkadaşlar. 2000 focus ghia mın aküsü bitti ve maalesef teyp kodunu da bilmiyorum. rica etsem bana yardımcı olabilir misiniz.

seri no: m 249424

tarihinde Mehmet Emin Kartal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Tufan Bitir

Kutup başlarını takıp çıkaracağım.Aracın yakıt-hava dengesini fabrika verilerine sıfırlamak için.

Ama forumda arkadaşlar teybin kod isteyeceğini söylemişler.Olası durumda nereden temin ederiz.Teybin arkasında üstünde falan yazılı mı?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Teybin arkasında yada yanında seri numarası var, M ile başlayan bir numaradır.. Bunu bulacaksınız.. Bu sizi cod'a götürecek..

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

küçük bir program vardı. format attığımda silinmiş. rapiddeki linkte yalan olmuş :good1: o programa M kodlu seri nosunu yazınca kodu veriyordu.

Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur

Torpido içine bi bakın oraya'da yapıştırılmış olabilir.

Yorum bağlantısı
Yılmaz Uçar

sevgil focus sever arkadaşlar, arabamın 5000 RDS teyp kodunu bilmiyorum.Seri no,M139485 acil yardımlarınızı bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Yılmaz Uçar
Teybin arkasında yada yanında seri numarası var, M ile başlayan bir numaradır.. Bunu bulacaksınız.. Bu sizi cod'a götürecek..

mehmet bey,size mail attım ama zannedersem ulaşmadı.Bana teyp kodu şifresi lazım.M139485-5000RDS tşk ettim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yılmaz Bey, mailinizi gördüm ancak... iki gündür iş yerine gelemiyordum, Evdeki pc'de de ilgili programı çalıştıramıyordum...

3057 deneyin...

Yorum bağlantısı
Yılmaz Uçar
Yılmaz Bey, mailinizi gördüm ancak... iki gündür iş yerine gelemiyordum, Evdeki pc'de de ilgili programı çalıştıramıyordum...

3057 deneyin...

çok teşekkür ederim.Saygılar

Birde sıfır tuşunu nasıl gireceğiz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

3 için 1 nolu tuşa 3 kez

0 girmek için 2 nolu tuşa 10 kez

5 için 3 nolu tuşa 5 kez..

7 için 4 nolu tuşa 7 kez basacaksınız..

Ekranda 3057 yi göreceksiniz.. Bunun görünce 5 nolu tuşa basacaksınız..

Yorum bağlantısı
Yılmaz Uçar
3 için 1 nolu tuşa 3 kez

0 girmek için 2 nolu tuşa 10 kez

5 için 3 nolu tuşa 5 kez..

7 için 4 nolu tuşa 7 kez basacaksınız..

Ekranda 3057 yi göreceksiniz.. Bunun görünce 5 nolu tuşa basacaksınız..

çok sağol mehmet bey,allah işini gücünü rast getirsin.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Can Yastıoğlu
(düzenlendi)

Valla genelde ilk mesajda teyp şifresi sorunca genelde cevap vermeyiz :biggrin:

Bende sordum hocam nasıl olacak :D

Arabayı yeni aldım ilk işim cd çaları söktüm lensini temizledim :) Şimdide kös kös internetten key code generator arıyorum :) Havada soğuk inip denemekte işkence geliyor ama uykuda girmez şimdi gözüme bunu halletmez isem :)

tarihinde Can Yastıoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

20/07/2011 tarihinden sonra üye olanlarda sorun yok.. ;)

Söyleyin seri numarasını, bakalım şifresi neymiş..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Gültekin Karadağ

Bir haftadır uğraşıyorum bulunduğum ilçede becerkli bir usta yok,ilde yetkili servis yok . V serisi kodu 224328.Yardımcı olursanız çok dua alırsınız günde 2 saat araba kullanıyorum en az müziksiz olmuyor.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Bir haftadır uğraşıyorum bulunduğum ilçede becerkli bir usta yok,ilde yetkili servis yok . V serisi kodu 224328.Yardımcı olursanız çok dua alırsınız günde 2 saat araba kullanıyorum en az müziksiz olmuyor.

Servisi arayın ; yolda olduğunuzu söyleyin ; kendinizi acındırın söylerler bence ;)

Yorum bağlantısı
Gültekin Karadağ

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim. 3 servisi aradım.Ya ücret istiyorlar ya da servise davet ediyorlar! :k......ilinde görev yapıyorum servis yok burada.6 ay bekleyecekmiyim.Böyle müşteri menuniyeti görmedim.Herşey para

Yorum bağlantısı
Gültekin Karadağ

v serisinin kodunu öğrendim birde boşu boşuna teybi söktürdüm ya.1 ve 6 ya sürekli basınca çıkıyormuş

v 224338 yurt dışından bir site buldum acaba güvenilir midir.http://www.instant-radio-code.co.uk/ford-radio-codes-search.php başına v yazıp seri numarayı giriyorsunuz ücret karşılığı kodu e postanıza gönderiyorlarmış.böyle giderse yaza kadar bekleyeceğiz herhalde,brada servis yok malesef.çok can sıkıcı bir durum.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Murat Bozkurt

s.a arabanın aküsünü değiştirdim ve haliyle cd çalar code istiyor nasıl aktif ypacağım bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim 2008 1.6 collection hp 5 k ford focus araç 6000 cd çalar var üzerinde orjinali açınca code istiyor şifresi nedir acaba

Yorum bağlantısı
Misafir

Murat bey aracınız kullanma kılavuzunun içerisinde olması gerekiyor kodu iyice bakın,şayet bulamazsanız servis yolu gözükücektir.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Endişelenmeyin Murat bey. Cd çalarınızın serial kodu lazım. Serial kodunu bana verirseniz ben size şifrenizi verebilirim. Teybin yanında veya üstünde yazıyordu. F1'lerde torpidodan bakınca görünüyordu ama F2lerde görünmemekte.Teyp yerinden çıkarılıp bi bakılacak okadar :)

Yorum bağlantısı
Murat Bozkurt

başka bir yol yokmu arkadaşlar o teyp nasıl çıkar ordan :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...