İçeriğe Yönlendir

Aküm Değişecek, Teyp Kodunu Nasıl Bulurum?

Yılmaz Kartal
Çözüme git Yılmaz Kartal tarafından,

Recommended Posts

Yılmaz Kartal

Selamlar

Aracim 2012 1.tdci.

Akuyu degistirmem gerekiyor.bugun takviye ile calistirdim.Ilk sorum akuyu servis haricinde hangi marka bulabilirim.standart 60ah akü olculerinden daha alcak ve daha uzun.

Ikinci sorum akü sokulunce teyp calismayacak muhtemelen.kod gerekliydi.nerede yazar.başka birsey yapmak gerekecek mi?

Saygilar

Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek

akü sokulmeden takviye ile islem yapilirsa teyp koduna gerek kalmaz. (akuyü beslemek lazim)

bu arada mutlu marka alabilirsiniz. 180 tl veya 200 tl arasi fiyati vardir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

inci de fordlara uygun aküler var, akücü işi biliyorsa teyp kod istemez. 

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Araç çalışır durumdayken akü değişilir ise koda gerek kalmaz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Onur Can Polat

akücüler takviye ile değiştiriyorlar özellikle belirtirseniz sorun yaşanmaz 6 ayda bi akü değiştirdiğim için takviye ile değiştiriyorlar sorun yaşanmıyor.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

akücüler takviye ile değiştiriyorlar özellikle belirtirseniz sorun yaşanmaz 6 ayda bi akü değiştirdiğim için takviye ile değiştiriyorlar sorun yaşanmıyor.

6 ayda 1 niye akü değişiyorsunuz :shok:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek

bende merak ettim.

Yorum bağlantısı
Kenan Koç

varta aküyü tavsiye ederim.akü değişirken söyle sökerlerken küçül akü takıyorlar enerji kesilmediği için kod sormuyor

Yorum bağlantısı

bende merak ettim.

Ben hepten merak ettim.

Muhtemelen çalıştığı yer ile alakalı olabilir. araç sayısı fazla ise.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

bende merak ettim.

Ben hepten merak ettim.

Muhtemelen çalıştığı yer ile alakalı olabilir. araç sayısı fazla ise.

Adam taksici.. Taksici esnafı ortalama 8-10 ayda bir akü değişir.. En iyi ihtimal 1 sene :)

Yorum bağlantısı

Adam taksici.. Taksici esnafı ortalama 8-10 ayda bir akü değişir.. En iyi ihtimal 1 sene :)

Profilinde öğretmen yazıyor

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Profilinde öğretmen yazıyor

Yooo taxi yazıyor.. Üstelik profil fotoğrafında taksi de gözüküyor..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Can Polat

araçta müzik e dayanamam tesisat \ses sistemi vs vs artık kim nasıl yorumluyorsa bi türlü başedemiyorum fazla yükleniyorum doldur boşalttan akü bi yerden sonra şarj tutmuyo kopasitör falan hak getire  :D  :D  :D  ne denediysem olmadı baktım hafif kendinden geçiyo gönder eskiyi al yeniyi  :D  :D  :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Gökdoğan

Fordun orjinal aküsü var onu al yada hella bende sürekli kullanıyorum nakliye işi yaptığım için az çok görüyorum

Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Yılmaz Kartal

Cevaplar icin tesekkurler.Cift baglantiyla haletti akucu.pazar olmasi sebebi ve ertesi gun yogun bi gun olacagindan bulabildigim ilk akucuden yenisini aldim.Ako marka 145 liraya.2 sene gitse yeter :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Cevaplar icin tesekkurler.Cift baglantiyla haletti akucu.pazar olmasi sebebi ve ertesi gun yogun bi gun olacagindan bulabildigim ilk akucuden yenisini aldim.Ako marka 145 liraya.2 sene gitse yeter :)

Ako mu ilk kez duydum.. Hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...