İçeriğe Yönlendir

Fusionda Doldurulmuş Müzik Cd Si Çalma Sorunu

Kenan Pasinli

Recommended Posts

Kenan Pasinli

herkese merhaba aracım 2004 1.6 benzinli benim sorunum aracımdaki cd çalarda korsan cd çalamıyorum. benmi cd yi yalnış yazdırıyorum yoksa cd çalar korsan cd okumuyor. :(

Yorum bağlantısı
Eray Çalışkan

Büyük ihtimalle cd oluştururken hata yapıyorsunuz. Track şeklinde yazacaksınız cd'yi. İnternetten araştırın track müzik cdsi oluşturma diye. Ortalama 18-22 arası şarkı alır bir cd bu şekilde

Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen

Cihazın mp3 çaldığına eminseniz müzik cdsi hazırlıyormış gibi değil de normal dosya yazdırır gibi mp3 şarkılarınızı seçip yazdırmayı deneyin. Cihaz mp3 çalmıyorsa arkadaşların dediği gibi yapacak bir şey yok cda ızantılı müzikleri doldurup dinlemek zorundasınız

Yorum bağlantısı
Kenan Pasinli

arkadaşlar track ta denedim mp3 te denedim olmadı birde dosya yazdırır gibi deniycem bakalım :(

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

dosyayı copy paste ile yapışlıtırsanız okumaz. windows media player a kayıt et deyip ordan ses cd si oluştur demeniz lazım. mp3 zaten okumaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kenan Pasinli

hocam biraz daha açıklarmısınız nasıl yapacağimı anlamadım size zahmet :(

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Nero var mı bilgisayarda ? Varsa eğer, audio cd hazırlama seçeneği ile mevcutta mp3 varsa onları track haline çevirmelisiniz.. Veya orjinal cd leri komple kopyalamanız lazım. Orjinal cd lerde bulunan müzik parçaları bilgisayara kopyalanamaz.. Mp3 formatı olanlar kopyalanabilir..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

nero yok ise. cd takıoruz. win media player da cd kopyala seçeneği tıklıyoruz. tüm cd yi bilinmyen albüm diye kopyalıyor. sonra boş cd takıyoruz. yine media playerda ses cd si yaz seçeneği tıklıyoruz.

win klasörünü tıklayıp kopyala yapıştır yapmıyoruz.

Yorum bağlantısı
Kenan Pasinli

cevaplarınız için teşekkürler sorun çözüldü çağlar beyin dediği gibi yaptım cd yi okudu  :good1: ama tabi cd çok az şarkı alıyor fm transmıtterdan çalmaya devam edicem anlaşılan.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...