İçeriğe Yönlendir

Ka - Kapı Döşemesi

Emir mehmet güler

Recommended Posts

Emir mehmet güler
(düzenlendi)

Merhaba arkadaşlar ford ka 1998 model için komple sağ ve sol kapı döşemesi arıyorum bildiğiniz bir yer varmıdır? istanbulda oturuyorum çok acil

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Merhaba arkadaşlar ford ka 1998 model için komple sağ ve sol kapı döşemesi arıyorum bildiğiniz bir yer varmıdır? istanbulda oturuyorum çok acil

Malesef çıkmacılarda bayağı aramak gerekli.Henüz ulaşamadık çoğumuz.Çok mu kötü durumda

Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Bir kaç ay önce internette bulmuş stok sormuştum. Farklı iki renk sağ sol vardı, şimdi var mıdır bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Emir mehmet güler

Bir kaç ay önce internette bulmuş stok sormuştum. Farklı iki renk sağ sol vardı, şimdi var mıdır bilemiyorum.

hangi site münir bey

Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Ebaydan almaktan başka yol yok.ben de onu araştırıyorum.Gelir gelmez kapı döşemelerimi benzin döküp yakacağım :) O derece yordu beni

Yorum bağlantısı
Misafir

100 pounda deri kaplı mavi dikişli sportka kapı döşemelerim cuma kargoya veriliyor İngiltere'den :)

yanında da bagaj kapağına sportka logosuyla beraber.

başka bir yolu yok bu işin malesef.  

Yorum bağlantısı
Burak Kara

100 pounda deri kaplı mavi dikişli sportka kapı döşemelerim cuma kargoya veriliyor İngiltere'den :)

Konu dışı olacak ama İngiltere' den alışverişi nereden yaptınız ? Ebay' de çoğu Türkiye' ye gönderim yapmıyor, yapsa da kargo ücreti çok çıkıyor. Yardımcı olabilir misiniz ?

Yorum bağlantısı
Misafir

Konu dışı olacak ama İngiltere' den alışverişi nereden yaptınız ? Ebay' de çoğu Türkiye' ye gönderim yapmıyor, yapsa da kargo ücreti çok çıkıyor. Yardımcı olabilir misiniz ?

facebook'ta "Ford Ka Owners Club Classifieds" diye bir grup var. şahıslar oradan 2.el ilan veriyorlar. alışveriş için elemanla anlaşıp malzemeyi kargolatıyorsun. 

paypal artık olmadığı için banka havalesi biraz komisyonlu oluyor ama yapcak pek bişi yok. 

Yorum bağlantısı
Burak Fidan

facebook'ta "Ford Ka Owners Club Classifieds" diye bir grup var. şahıslar oradan 2.el ilan veriyorlar. alışveriş için elemanla anlaşıp malzemeyi kargolatıyorsun. 

paypal artık olmadığı için banka havalesi biraz komisyonlu oluyor ama yapcak pek bişi yok. 

ebay co uk gönderiyor. ben orta kalorifer panelini ve motor beynini ebay co ukd an aldım. hatta şimdi direksiyon ve airbag aldım ama onu eşimin akrabası vardı almanyada o aldı sağolsun. varsa öyle bi akraba yardımcı olabilecek olabilir. ebay.co.uk gönderim yapıyor ama satıcıyla konuşmanız lazım. bazısı da diyor ki ben satarım ama nakliyesini sen yap falan

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Şahin Kutun

kapı döşemeleri geldimi, son durum ne?

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Haşmet Kılınç
(düzenlendi)

kapı döşemelerini bugün yaptırdım gayet güzel bir görünüm oldu usta da baya ilgilendi.zaten küçük yerde oturduğumuz için tanışıyoruz .kapı içleri şimdi daha güzel 👍😳

tarihinde Haşmet Kılınç tarafından düzenlendi
fotoğraf yüklemesi yapamadım ,bilemediğim için
Yorum bağlantısı
Haşmet Kılınç
(düzenlendi)

Ayrıca yapılış videolarınıda çektim isteyen arkadaşlar olursa ,onlara gönderebilirim,faydalı olabilir.yada paylaşılıyorsa burada da paylaşmak isterim.

tarihinde Haşmet Kılınç tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haşmet Kılınç

fotoğraf video yüklemesi nasıl yapılıyor tam olarak bulamadım,şimdi çekiniyorum bir uyarı alırım bilmeden birşey yaparım diye.😎

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Şimdi, Haşmet Kılınç yazdı:

fotoğraf video yüklemesi nasıl yapılıyor tam olarak bulamadım,şimdi çekiniyorum bir uyarı alırım bilmeden birşey yaparım diye.😎

Yok bisey olmaz.Gerekirse duzeltiriz. herhangi bir resim yukleme sitesine resmi yukleyip linki burdaki konusma alanina yapistirin.

Yorum bağlantısı
Haşmet Kılınç

qdv1aD.jpg

teşekkürler elimden geldiği kadar yüklemeye çalıştım koltuklar ve tabanı da yaptırıcam(taban  yalıtımlı olacak) güzel desen seçmişmiyim fikriniz nedir??

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ben çok beğendim. Tek kusur, o parlak pin. Niye taktılar onu?

Yorum bağlantısı
Haşmet Kılınç

Orasını maalesef takmak zorunda kaldık yoksa başka türlü tutmuyordu.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

O döşemecinin iş bilmezliği bence. Mutlaka klipsleri yenilemiş olmalıydı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...