İçeriğe Yönlendir

Yeni Aracıma Lastik Tavsiyesi

Murat Öngür

Recommended Posts

Murat Öngür

Merhabalar dün itibari ile dizel kia ceed mi almış bulunuyorum.

47000 binde sorunsuz 1,6 dizel yeni kasa.

şimdi bu aracıma sorunsuz yol tutuşu iyi sessiz yumuşak ve sağlam bir lastik tavsiyesi, istiyorum.

ölçüler: 205/55/16 91 v

Yorum bağlantısı
Misafir

şimdi bu aracıma sorunsuz yol tutuşu iyi sessiz yumuşak ve sağlam bir lastik tavsiyesi, istiyorum.

Aracınız hayırlısı olsun. Konunuz uygun bölüme taşınmıştır.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
Kemal Mert

Merhaba, öncelikle aracınız hayırlı olsun kazasız belasız kullanmak dileği ile.

Lastikler konusunda continental, michelin, goodyear revaçta olan markalar, ama bu saydıklarınız bir lastikte bulunurmu bilemem.

Yumuşaklıkta eskiden fulda vardı, şimdi üretilmiyor sanırım. Sözün özü bu 3 markaya yoğunlaşın Murat Bey.

Yorum bağlantısı
Misafir

Lassa İmpetrus Revo2 + Öneririm. Eski lastiklerim Michelin Primacy Hp idi. Çok sessiz lastikdi ama 30,000 dayandı. Lassalar 66 Db Michelin 71 desibel di. Micheline göre daha konforlu. 1 yıldır kullanıyorum Şükür memnunum.. üstelik fiyatları da daha uygun.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Goodyear efficient grip performance   (EGP)  birçok üyemiz tarafından az sonra tavsiye edilecektir :)

1.5 yıllık kullanıcısı olarak, hala yüksek yol tutuş elde ediyorum.  Bir otomobilde lastikler en önemli güvenlik donanımlarından birisi oldugu için konfordan sesden çok yol tutuşa ve fren performansına odaklanmak daha doğru diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Misafir

Bu lastik konusu ömür boyu sürecek gibi

Goodyear egalesport almayında hangisi olursa iiyidir

Yorum bağlantısı
Murat Öngür

Goodyear efficient grip performance   (EGP)  birçok üyemiz tarafından az sonra tavsiye edilecektir :)

1.5 yıllık kullanıcısı olarak, hala yüksek yol tutuş elde ediyorum.  Bir otomobilde lastikler en önemli güvenlik donanımlarından birisi oldugu için konfordan sesden çok yol tutuşa ve fren performansına odaklanmak daha doğru diye düşünüyorum.

Bende bakıyorum bu Lastiklere ama biraz pahalı geldi açıkcası 

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
(düzenlendi)

çok uygun bir yer buldum bakalım goodyear için 180 tl nakit teklif verdiler, oraya taktırayım lastikleri

tarihinde Murat Öngür tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mesut Nalbant

Hayırlı olsun aracınız. 

Kendi kullandığım Hankook Ventus Prime 3 tavsiye ederim.Yeni desen bu sene piyasaya çıktı. Yabancı test sonuçlarında başarılı olduğunu görünce aldım, 10 bin km geçtim sorun yok şimdilik.

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya
(düzenlendi)

Murat Bey öncelikle aracınız hayırlı olsun, aracınız ile ilgili detaylı bilgileri, fotoğrafları ile beraber bizlerle paylaşabilirseniz sevinirim. Önceki aracımda 4 yıl araç üstünde gelen Hankook lastikleri kullandım, bir şikayetim olmadı ama süper bir performans da sağlamadı açıkcası, İlkbahar ve Sonbaharda yağmurda kaydım çok, araca uzun süre binmeyi planlamadığım için değiştirmemiştim. 

205/55/16 güzel bir lastik ölçüsü birçok markada rahat bulabilirsiniz, o 180 TL teklif eden yere, üretim haftası sormanızı öneririm, kışlıkta UG kullandım mevsimlikte performansını bilmiyorum ama markaya sempatim var kışlıkları sevdiğim için. 

tarihinde Ozlem Kaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Goodyear efficient grip performance veya Conti premium contact 5 başka lastik bakmayın.

Yorum bağlantısı
Murat Öngür

Goodyear efficient grip performance veya Conti premium contact 5 başka lastik bakmayın.

Bende aynen öyle düşünüyorum belki kampanya falan yakalarsam michelin prmacy 3 de olabilir diğerler markaları düşünmüyorum ... 

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Bende aynen öyle düşünüyorum belki kampanya falan yakalarsam michelin prmacy 3 de olabilir diğerler markaları düşünmüyorum ... 

Michelinin bu serisinde yanaklarda balon yaptığı konuşulmuştu forumda. Bir araştırın isterseniz. 

Yorum bağlantısı
Murat Öngür

Murat Bey öncelikle aracınız hayırlı olsun, aracınız ile ilgili detaylı bilgileri, fotoğrafları ile beraber bizlerle paylaşabilirseniz sevinirim. Önceki aracımda 4 yıl araç üstünde gelen Hankook lastikleri kullandım, bir şikayetim olmadı ama süper bir performans da sağlamadı açıkcası, İlkbahar ve Sonbaharda yağmurda kaydım çok, araca uzun süre binmeyi planlamadığım için değiştirmemiştim. 

205/55/16 güzel bir lastik ölçüsü birçok markada rahat bulabilirsiniz, o 180 TL teklif eden yere, üretim haftası sormanızı öneririm, kışlıkta UG kullandım mevsimlikte performansını bilmiyorum ama markaya sempatim var kışlıkları sevdiğim için. 

Mrb lastik 2016 üretimi ... Ayrıca ben michelin goodyear continental ve pirelli dışında lastik alıp kolay kolay kullanmam. tşk ler

Michelinin bu serisinde yanaklarda balon yaptığı konuşulmuştu forumda. Bir araştırın isterseniz. 

Bilgi için tşk ler 

Yorum bağlantısı
Murat Öngür

Herkese tşk ler. Cumartesi itibari ile googyear eff performans lastiklerimi aldım. 2016 üretimi 4 lastik + balans + rot hepsine 740 TL ye hal oldu . Lastikler nasıl diye sorarsanız bir şey söyleyemiyorum 2 km ancak yaptım.

fiyatı gayet uygun isteyen olur ise yerini tarif ederim. İstanbul eyüpte

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...