İçeriğe Yönlendir

Toyota Corolla Dayanıklılık Testi

Erkan Uygur

Recommended Posts

Misafir

Bizim arkadasimizin basina Ankara Cigdem mahallesinde evlerinin onunde geldi. Arac skoda rapic spaceback. Tamponu isirmis, plastik bir tskim parcalari cignemis, plskayi dusurmus, bircok yeri de tirnaklari ile cizmis. Sadece bir kopek bu kadsr yapiyorsa, bu videodaki suruye sasmamak lazim.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

dönüşümlü plastiği mezbahadan almışlarsa :rofl:  floresanda brezilyalı kot larından döşeme vardı.. cazip

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Tramer de köpek ısırığı mı yazacak hahaaha

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

antifirizi köpekler yalamayı sever acaba ondan mı oldu

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

zehirlnemez mi

Yorum bağlantısı
Erkan Uygur

Aklıma ilk gelen acaba kaputa kedi falan saklandı onumu kovaladılar çıkarmak için mi uğraşıyorlar diye düşünmüştüm

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

köpekler gelmeden kaputta logonun olduğu yerde kocaman göçük var

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Kesin bi kedi vakası, köpekler gelmeden önce arabanın altında duruyordu. Köpekler kokuyu alınca saldırdılar.

Yorum bağlantısı
Harun Özden

:good1:  Yeni araçlarda kullanılan kırmızı renkli organik antrifirizin hayvanları cezbeden bir kokusu var.

Yorum bağlantısı
Ömer Çayırtepe

Kedi için o kadar uğraşacaklarını sanmam. Araç önden hasarlı gibi görünüyor, bir köpeğe falan vurmuş olmasın ? 

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Bir şehir merkezinde bu kadar başıboş saldırgan köpek olması düşündürücü. Kasko karşılamıyorsa, araç sahibi Belediyeye tazminat davası açabilir.

Yorum bağlantısı
Erol Güven

Tramer de köpek ısırığı mı yazacak hahaaha

Herhalde öyle olur abi  :D

Yorum bağlantısı
Baha Kanberoğlu

Görüntülerin kesilip birleştirilmesinden ve köpeklerin topluca koşturmalarından kedi olayı gibi duruyor. 

Arabanın plakası filanda yok :) revizyon yaparken yeni bir revizyon yapılacak mecburen. 

Bir şehir merkezinde bu kadar başıboş saldırgan köpek olması düşündürücü. Kasko karşılamıyorsa, araç sahibi Belediyeye tazminat davası açabilir.

Orası oto sanayi. oralarda kimse olmaz o saatlerde. Ama köpek sorunsalı Adapazarının sorunlarından biri. Köpekleri toplayıp aşılayıp 1-2 hafta sonra başka salıyorlar. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

kedi köpek olayı, ayrıca arabada bir sanayi tipi uyanıklık sezdim, kasko-sigorta dümen kokusunu kuçular almış sanırım  :D

Yorum bağlantısı
Sedat Irgın

Antifriz (etilen glikol) şekerli bir tadı vardır ama zehirlenme yapar.Hayvanlara enerji versin diye propilen glikol verilir.

Yorum bağlantısı
Misafir

Kedidir o kedi..  :D Cidden resmen parçalamışlar aracı. E hayvanların çenesi 1 ton basıyor neredeyse.  :D Ben Clio yu kapalı garaja koyayım en iyisi..  :fiuw:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Bu köpekler bir şeyin peşindeler ya başka bir köpek veya kedi... Tamponu sökmesiyle farın gelmesi biri oluyor sanki emaneten takılmış gibi..

Yorum bağlantısı
Koray Demir

Kedidir o kedi.. :D Cidden resmen parçalamışlar aracı. E hayvanların çenesi 1 ton basıyor neredeyse. :D Ben Clio yu kapalı garaja koyayım en iyisi.. :fiuw:

Naylon yiyen köpek hiç görmedim rqhat olun [emoji56] [emoji3]
Yorum bağlantısı
Misafir

Naylon yiyen köpek hiç görmedim rqhat olun [emoji56] [emoji3]

Ezdin iyice. Gömdün yahu..  :D  :D  :D

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Orası oto sanayi. oralarda kimse olmaz o saatlerde. Ama köpek sorunsalı Adapazarının sorunlarından biri. Köpekleri toplayıp aşılayıp 1-2 hafta sonra başka salıyorlar.

Aşılasalar ne olacak! Köpek ısırınca araba kudurmaz ki :D
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...