İçeriğe Yönlendir

Mondimin Maketi :)

Yıldırım Mustafa

Recommended Posts

Yıldırım Mustafa

karnın acıktı galiba hayrettin abi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yay ister bu :nazar: süpermiş. malzeme nedir nasıl yapıldı

Yorum bağlantısı
Turgay Özçelik

Pasta gibi duruyor :)

Kesinlikle.[emoji512] [emoji513]
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Çok güzelmiş.

Mk3 mondeo maketi var mı acaba?

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya
(düzenlendi)

Vesile ile, maket arac icin tavsiye edebileceginiz websitesi adres var mi ?

tarihinde Ozlem Kaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yıldırım Mustafa

Soranlara öm den yapan arkadaşımın numarasını gönderiyorum istenilen modeli yapiyor daha once yaptiklarinin orneklerini gosteriyor 1 hafta sürdü benimki malzeme sert plastik foreks deniyo kendisi bilgi verir aracin icini gösterir sekilde de yapiyor ben kapali istedim tesekkür ederim güzel yorumlarınız için :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

kapıdaki kıvrım detayını mondeo yu tanımayan mı yaptı yani. süğermiş

Yorum bağlantısı
Yıldırım Mustafa
(düzenlendi)

yay ister bu :nazar: süpermiş. malzeme nedir nasıl yapıldı

El işi hocam foreks denen plastik bir malzemeden yapıyor

tarihinde Yıldırım Mustafa tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Vesile ile, maket arac icin tavsiye edebileceginiz websitesi adres var mi ?

Sahibiniden veya n11 gibi sitelerden bakabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Emre Sutay

cidden güzel duruyor. canım çekti  :good1:

ebatları nedir? kapıları açılacakmış gibi duruyor sanki.. içi görünecek şekilde yapıyorsa açılıyordur sanırım.

Mustafa bey aynısından isteme şansım olur mu ki? aracımı yaad ederim belki ;)  ayrıca yaparsa focus ve Cmax de isteyebilirim  :biggrin:

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Güzelmiş, bana da pastayı çağrıştırdı. :D

Yorum bağlantısı
Yıldırım Mustafa

fiyat?

çok güzel olmuş. benim de yaptırasım geldi.

Öm den yapan arkadaşımın irtibat bilgilerini gönderdim hocam fiyat konusunu onunla konuşursanız daha iyi olur

cidden güzel duruyor. canım çekti :good1:

ebatları nedir? kapıları açılacakmış gibi duruyor sanki.. içi görünecek şekilde yapıyorsa açılıyordur sanırım.

Mustafa bey aynısından isteme şansım olur mu ki? aracımı yaad ederim belki ;) ayrıca yaparsa focus ve Cmax de isteyebilirim :biggrin:

Öm den mesaj gönderdim Emre Bey yapan arkadaşımın irtibat numarasını sen mondeoyu bayağı bi özlemişsin galiba bırakayım arabayı sana bir kaç gün :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Öm den yapan arkadaşımın irtibat bilgilerini gönderdim hocam fiyat konusunu onunla konuşursanız daha iyi olur

Öm den mesaj gönderdim Emre Bey yapan arkadaşımın irtibat numarasını sen mondeoyu bayağı bi özlemişsin galiba bırakayım arabayı sana bir kaç gün :)

Yıldırım Bey,

ÖM ile bu tip ticari faliyet içeren bilgileri paylaşmamanız rica olunur. Zira formumuzda ticaret yapmak yasaktır. Sİz yapan arkadaşın bilgilerini bir mesajda geçin. İsteyen kendisi ile irtibata geçer. Her mesajda bunu dile getirmenize gerek yoktur..

Saygılarımla, keyifli forumlar..

Yorum bağlantısı
Yıldırım Mustafa

Yapan arkadaşımın ismi adem şener numarası 05462699942 whatsapptan da ulasabilirsiniz istenilen modeli yapiyor Şener art gallery diye face sayfasi var örneklere ordan da bakabilirsiniz. Ben sayfadan yazarsam ticari faliyet olur diye düsünmüstüm o yüzden ömden sorana gönderdim sorun degil benim icin boylesi daha kolay :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Sahibiniden veya n11 gibi sitelerden bakabilirsiniz.

Tesekkurler Cihat Bey bakacagim :)

Yorum bağlantısı
Emre Sutay

sen mondeoyu bayağı bi özlemişsin galiba bırakayım arabayı sana bir kaç gün :)

Özlemedim desem yalan olur. teslim edeceğim gün etrafında dolaşıp fotoğraf çekmişliğim var  :)

Xd19dk.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...