İçeriğe Yönlendir

Park Sensörü Gözü Boyama Fahiş Fiyat

Erol Güven

Recommended Posts

Erol Güven

Elimde bir tane park sensörü var siyah renk araç gri bu şekilde taktırsam hoş bir görüntü olmaz dedim bir kaportacıya gidip sadece 4 tane olan gözü boyatmak istiyorum dedim adam tamam dedi 100 tl alırım  bende çok istemiyor musun dedim adam yok dedi hadi eyvallah dedim çıktım.

Bu gözleri kendimiz nasıl boyayabiliriz bilgisi olan varmı 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Araca uygun renk rötuş boyası alacaksınız sonra bununla boyayacaksınız ince bir kat sürseniz tamamdır.

Yorum bağlantısı
Misafir

O adam sizi başında savmış Ayhan abinindd dediği gibi bir resim fırçası birde siyah rötüş boyası ile size en fazla 10tl ye mallolur

Yorum bağlantısı
Ali Can Ebren

hocam sensörleri boyayınca sensör devamlı ötüyor diye biliyorum çünkü babam sprey boyayla boyadı devamlı birşey algılıyormuş gibi ötüyordu.

Yorum bağlantısı
Saim Ulaş Yılmaz

Rötuş boyası aldığınız yere boyayı spreye basmasını söylerseniz fırça ile uğraşmadan 3-4 fıs ile boyayabilirsiniz. Birde üstüne 2. ve 3. katı ince ince atınca tadından yenmez. Uzun ömürlü olsun soyulmasın diyorsanız bir kat sprey vernik atabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

İnce bi tabaka sürüp bekleyin fırçayı defalarca vurmamaya çalışın tek seferde geçin çok dikkat çekmez

Yorum bağlantısı
Erol Güven

İnce bi tabaka sürüp bekleyin fırçayı defalarca vurmamaya çalışın tek seferde geçin çok dikkat çekmez

Sprey boya ile yapsak daha iyi olmazmı ?

Yorum bağlantısı
Misafir

Sprey boya ile yapsak daha iyi olmazmı ?

Daha iyi olur tabiki ama göze gelince bazı sensörler boyayı görüp sürekli ötüyo diye öyle söyledim tabi karar sizin
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Sprey boya araç rengine uygun olacak ve ince kat olacak. Gayet güzel olur.

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Aynısı yaptım. Aracın renk koduna özel sprey boya yaptırdım 25 tl. Park sensörlerini boyadım. Tek sıkıntım birazcık kalın olmuş birisi uzun bir süre ötme yaptı ama 1 aydır o da normale döndü :D kalın atmadığınız sürece kendiniz sprey boya ile çok rahat atarsınız ilave verniğe falan gerek kalmadan. İnce bir kat atın tamamdır. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erol Güven

Aynısı yaptım. Aracın renk koduna özel sprey boya yaptırdım 25 tl. Park sensörlerini boyadım. Tek sıkıntım birazcık kalın olmuş birisi uzun bir süre ötme yaptı ama 1 aydır o da normale döndü :D kalın atmadığınız sürece kendiniz sprey boya ile çok rahat atarsınız ilave verniğe falan gerek kalmadan. İnce bir kat atın tamamdır. 

Sprey boya daha sonra atma filan yapmadımı

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Sensörlere ince zımpara yapıp pürüzlü yüzey elde edilirse daha kalıcı olur boyası.. 1 gün kadar da kurumaya bırakırsanız bence hiç bir şey olmaz.

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Renk tonu tutmayabiliyor bazen hazır boyalı sensör alırsanız. Ben de bir sıkıntı olmadı 5/6 aydır. 

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Hazır satılan beyazla benim jazzın beyazı çok farklı mesela. 

Yorum bağlantısı
Tamer Olcay Çiçek

boyadığınız takdirde sensörler çalışmayabilir bazıları algılamıyor malesef

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Banada 100 lira istemişlerdi , işini bırakıp başka tabanca hazırlayacağını o yüzden 100 lira istediğini söylemişti , boyamadan tamponun siyah kısmına taktım bende

Yorum bağlantısı
Murat Altay1

Plastik astari vurmassaniz bir kac tazikli yikamada boya atar bilginize

Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Bende ayna kapaklarını piano black boyatmak için fiyat aldım 450 lira istediler[emoji52]

Yorum bağlantısı
Osman Ünal

Önceki aracıma takmıştım, sıradan sprey boya alıp 1 saat ara ile 2 kat attım, 3 sene boyunca problemsiz olarak kullandım.

Boyamadan evvel izopropil alkol ile temizlemiştim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bende ayna kapaklarını piano black boyatmak için fiyat aldım 450 lira istediler[emoji52]

piano efektinin hazırlanmasında temel 3 gün sürüyor. o normal. gerçeği yapacaksa

Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

piano efektinin hazırlanmasında temel 3 gün sürüyor. o normal. gerçeği yapacaksa

Yok abi bir günde veriyorlar temelde parlak siyah değilmi bu iş.
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

1 günde zaten piano olmaz. parlak siyah da değil.... zaten yapabileni ben daha gözümle görmedim :)) ama rakam istemeye gelince maaşallah

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...