İçeriğe Yönlendir

Mondeo Otomatik Vitesin Manuelde Kalması

Ersin Alan

Recommended Posts

Ersin Alan

İşten dolayı bugün aracı kullanabildim akşam üzeri D ye taktım sorunsuz D de kaldı gideceğim yere gittim işimi hallettim dönüşe malesef yine aynı D attım manuel mod geçti kesine yakın kanaatim vites kolundaki o değişim yaparken bastığımız düğme veya kolda bir sıkıntı var

Yorum bağlantısı
Ersin Alan

Bugün sabah elektrikçeye bıraktım aracı akşam üzeri teslim aldım suan için iyi sorunsuz görünüyor sorun vites kolunun oraya su kaçmış ondan dolayı oluyormuş orayı temizleyip sorunu halletmişler inşallah daha yapmaz ancak elektrikçi biraz giydirdi gibi geldi 350 aldı parça vs de değişmemiş

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Çok büyük rakam almış, çok fazla tadilat tamirat programı izlemiş olmalı discovery channell kanalında. İngilizlerde de işçilik epey pahalı... :) sorun hallolduysa geçmiş olsun, önemli değil..

Yorum bağlantısı
Ersin Alan

Sağolun serkan bey sorun halloldu ancak dediğiniz gibi çok fazla aldı bende başka usta bulamadığım içşn ki kimse ya anlamayız diyor yada yanaşmıyordu halbuki benim tahminim doğru çıktı malesef denize düşmüş gibi olduk sıradan bir elektrikçi bile halledebilirdi ama oldu ya neyse artık

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 5 yıl sonra...
Kenan Şişko

Ersin Bey merhaba

aynı sorun bende de var bu akşam o elektrikçinizin o zaman yaptığı temizliği yapmaya çalışacağım. umarım sizde daha sonrasında problem olmamıştır.

Yorum bağlantısı
Kenan Şişko

iki gündür takip ediyorum. şu an için manuele geçmedi. 

vites körüğünün altında bir tane soket var o sokette biraz oksitlenme vardı onu temizledim bir de çok toz kaplamıştı. ayrıca körüğün yanında elektronik kart var onu da temizledim fakat onda herhangi bir oksitlenme gözükmüyordu. inşallah problem olmaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Kenan Şişko

Temizlikten sonra sorun olmadı bir tane soket var o da oksit yapmış onu temiz leyince sorun çözülüyor 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...