İçeriğe Yönlendir

El Emeği Göz Nuru..

Ahmet Emirhan Bal

Recommended Posts

Ahmet Emirhan Bal

LQWBzV.jpg

rEoAkP.jpg

PQZyW8.jpg

gXJ70N.jpg

ZYP8og.jpg

oERb4Q.jpg

kendimce yaptığım şeyler, sırada ayak önü led ve kapı altı ledi var  :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Pimp my ride olmuş :)

Zevk meselesi, ben hayatta böyle arabaya binmem. Güle güle kullanın

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

zevkle yaptığınıza göre zevkle kullanın elinize sağlık kaplama işçiliği başarılı gibi görünüyor.

Yorum bağlantısı
Ahmet Emirhan Bal
(düzenlendi)

Pimp my ride olmuş :)

Zevk meselesi, ben hayatta böyle arabaya binmem. Güle güle kullanın

renk biraz bulanık çıkmış ışık açısından dolayı yoksa ağır bi bordo duruşu var .. yeni öğrendim abi gerçekten pimp my ride olmuş ilk hali çok kötüydü bunada iyi denmez ama neyse   :)

zevkle yaptığınıza göre zevkle kullanın elinize sağlık kaplama işçiliği başarılı gibi görünüyor.

teşekkür ederim kendi yaptığım kaplama  :)

tarihinde Ahmet Emirhan Bal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ömer Hava
(düzenlendi)

Kazasız Belasız Kullanın İnşallah arka stopları çok beğendim.

tarihinde Ömer Hava tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

hemşerim eline sağlık iç mekandaki tüylü şeyler hariç herşey yerinde olmuş:)

Yorum bağlantısı
Ahmet Emirhan Bal

Kazasız Belasız Kullanın İnşallah arka stopları çok beğendim.

inşallah ,stoplar siyah folyoya çizim yaptım  :)

emeğe sonsuz saygı [emoji110]

:)

hemşerim eline sağlık iç mekandaki tüylü şeyler hariç herşey yerinde olmuş :)

tüylü şeyi kaldırıp bordo bi peluşa geçmeyi düşünüyorum renk karmaşası olmaması açısından  :)  babam almıştı geçen sene kaldırmak istemedim 

:nazar: kapı bordoları boyamamıdır?

bordo karbon kaplama abi :)  

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

göğüsteki saçaklı örtü tam bir efsane :)  gerisi arkasından takip ediyor,emek harcamışsınız güle güle kazasız belasız kullanın....

Yorum bağlantısı
Ahmet Emirhan Bal

kapı plastiğine nasıl yapıştı lar?

altı yapışkanlı ısı tabancası ile şekli verip yapışkanı açıyoruz aynı cam filmi taktiği abi 

göğüsteki saçaklı örtü tam bir efsane :)  gerisi arkasından takip ediyor,emek harcamışsınız güle güle kazasız belasız kullanın....

teşekkür ederim  :D

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Kaplamalar gayet hoş ancak o peluş hemen kalkmali konsoldan ve vites körüğünden,

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

altı yapışkanlı ısı tabancası ile şekli verip yapışkanı açıyoruz aynı cam filmi taktiği abi 

teşekkür ederim  :D

ne zamandır kalkma yapmadı kenarlardan folyo?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Emirhan Bal

ne zamandır kalkma yapmadı kenarlardan folyo?

Bir yıla yakın oldu abi maşallah hiç sıkıntı yok sadece çok köşe olan yerlerde hava toplandı çünkü karbonun deseni yönü değişmesin diye kesmedim, onuda hallettik. Bu arada ayak aydınlatması için elektrikği nerden alacam ☺️
Yorum bağlantısı
Ahmet Emirhan Bal

Selamın aleyküm hayırlı akşamlar yeni konu açmak istemedim buraya yazmadan önce tüm konulara baktım ama fotolar çıkmıyor diye yararlanamadım, ayak aydınlatması yapıyorum şuan full yansın istiyorum nerden elektrik alsam bulamıyorum direksiyon altını söktüm parklara bağlamak için bulamıyorum, bide bulsam eksi yi nerden alacam birisi anlatsa çok mutlu olurum.

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Kontak sigortasından direkt alın o zaman gece gündüz yAnar

Yorum bağlantısı
Ahmet Emirhan Bal

Kontak sigortasından direkt alın o zaman gece gündüz yAnar

Onu nerden alacam abi sigorta kutusundan mı? :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muzaffer Yalçındağ

Ahmet kardeş ayak ışıklandırmasını geçen gün yaptım. En kolay teybin arkasındaki soketten alınıyor. Lehim yok, kesme yok. 10 cm lik 3 mm bakır kabloyu soketin içine sokup sıkıştırarak + ucu elde ettim. - ucu da teyibin kasasındaki vidanın birini gevşetip, pul takarak kabloyu ona bağladım. Sol ve sağ tarafa 3 er adet ledi paralel bağlayıp, anahtar taktım.

Ayrıca tüm tavan lambalarını lede dönüştürdüm. Ön tavan aydınlatmasına da anahtarlı, tek yeşil led ile gece yolculuğu aydınlatması yaptım.

Not: Ehil değilseniz, yardım alınız. Neticede 70 amperlik akım söz konusu.

Yorum bağlantısı
Ahmet Emirhan Bal

Ahmet kardeş ayak ışıklandırmasını geçen gün yaptım. En kolay teybin arkasındaki soketten alınıyor. Lehim yok, kesme yok. 10 cm lik 3 mm bakır kabloyu soketin içine sokup sıkıştırarak + ucu elde ettim. - ucu da teyibin kasasındaki vidanın birini gevşetip, pul takarak kabloyu ona bağladım. Sol ve sağ tarafa 3 er adet ledi paralel bağlayıp, anahtar taktım.

Ayrıca tüm tavan lambalarını lede dönüştürdüm. Ön tavan aydınlatmasına da anahtarlı, tek yeşil led ile gece yolculuğu aydınlatması yaptım.

Not: Ehil değilseniz, yardım alınız. Neticede 70 amperlik akım söz konusu.

bende yaptım abi orta konsolun arkadan çakmaklık kablosundan alıp düğme koydum bugün satmaya karar verdim glx için yola çıkacam inşAllah.  :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...