İçeriğe Yönlendir

Ford Fusiona Double Din Takmak

Kenan Pasinli

Recommended Posts

Kenan Pasinli

Arkadaşlar herkese merhaba 2004 benzinli fusion aracıma double din takmayı düşünüyorum marka model verebilecek arkadaşlar varsa önerilerini bekliyorum :rolleyes: birde istanbul anadolu yakasında bu işi temiz yapan biryer bilen varsa sevinirim yoksa kendim yapabilirmiyim.elektirik bilgim vardır.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

şu andakinde 3lü görünümlü teyp olmalı o model yılında.

konsol da kesme işlemi olacak sonra dabıl takılınca da azar buçk aralıklar kalacak. o kısımda güzel işçilik için de el mahareti gerekecek. arka kablo soket için de biraz kes bağla yapılacak.

cd çalar var ise aynısını Land rover lar da kullanıytor. o model müşterisine satabilirsiniz aklınızda olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

şu andakinde 3lü görünümlü teyp olmalı o model yılında.

konsol da kesme işlemi olacak sonra dabıl takılınca da azar buçk aralıklar kalacak. o kısımda güzel işçilik için de el mahareti gerekecek. arka kablo soket için de biraz kes bağla yapılacak.

cd çalar var ise aynısını Land rover lar da kullanıytor. o model müşterisine satabilirsiniz aklınızda olsun.

Ara soketle halletme olayı yok mu abi?
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

3lü teybin arka soketini hatırlamadım. yeni tip imi eski mi . ancak ara sokette bulunur aliexpress ten mesela

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

görünüm önemli 1 kerelik kesme şansı var.. ömür boyu yamuk teybe bakmak istemezdim de. cuk diye de oturmaz biraz açık gönüllü olmalı

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

görünüm önemli 1 kerelik kesme şansı var.. ömür boyu yamuk teybe bakmak istemezdim de. cuk diye de oturmaz biraz açık gönüllü olmalı

Ben olacaktım kine, cuk ne demek.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

danaya takasa gelen senin teyp miydi?

Sorma yav, bir daha bişey satmıcam hayrına vericem ruh sağlığım için.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kenan Pasinli

cevaplar için teşekkürler arkadaşlarda kimse modelden bahsetmemiş daha önce taktıran varmı şu modeli taktırdım çok memnun kaldım diyen yokmu sitede :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

o iş zevk bütçe meselesi. normal ses kalitesi+navigasyon için 500-700 TL . navisiz ses kalitesi için 800-900 lerden başlar sonu da gelmez

Yorum bağlantısı
Kenan Pasinli

anlaşılan kimse yaptırmamış fusiona double din bende vazgeçtim şimdilik istanbuldaki hırsızları düşününce  :( cevaplar için teşekürler.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

anlaşılan kimse yaptırmamış fusiona double din bende vazgeçtim şimdilik istanbuldaki hırsızları düşününce  :( cevaplar için teşekürler.

Double din değilde çerçeve ile Pioneer'in çeşitli teyplerini takmışlığım var. Soket vb. işleri var diye hatırlıyorum. 

Fusion'un orjinal teybi gerçekten rezalet. 

Sizde tek katlı teyp alın takın derim. Hırsızlar vs. ki zaten geçti artık o işler. Güzel bir teyp, önlere component, arka davlumbaza 2 adet oval coax. Bagajada ufaktan bir bass çok şirin olur. Şahsen ben uygulamıştım, Ama basslarım ufak değildi :) 

Pioneer vb. en düşük model de olsa bir teyp, Component + arkalara coax takviyesi ile inanın ciddi verim alıyorsunuz standart çıkışlardan bile.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...