İçeriğe Yönlendir

Ateş Kırmızı !

Volkan İşli

Recommended Posts

Volkan İşli

1976 Taunus ile başlayan 2011 Focus ile yükselme çağına giren Ford aşkı 2000 Fiesta ile devam ediyor. [emoji4] 1250 cc 75 ps 138 bin km de ateş kırmızı aracım. Rizeli abim iyi bakmış allah razı olsun. Alır almaz 650 km yol yaptım 400 km si şehirdışı 250 km si şehiriçiydi. 200 liralık yakıt harcadım. Hesabıma göre km de 0,30 kuruş gayet güzel benim için. Araç beni çok mutlu etti. Ne lpg ne cam filmi ne uyumsuz jantlar ne rahatsız edici egzoz gereksiz hiçbir modifikasyon yok. Dengi ve yaşıtı araçlara göre konforlu ve yumuşak bir araç. Tüm Ford severlere selam olsun. Kazasız belasız sürüşler dostlar...[emoji4]

3c8f99a1095af0a5b4f0fcc3e2a31c87.jpg

8708308a313b58108e8abbe667fc6b83.jpg

b3e93c0fefc2545965614979457c1a10.jpg

4d8e8b185db8736729ffe3062f3d8b5b.jpg

f3646ccb71960a7e18b59ac8074d89f8.jpg

467ae3bbf91a10a551e87317b48bd2be.jpg

78e09f10a88181c519cf47842545f2ab.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Volkan İşli

:nazar: ütülü gömlek gibi maaşallah

Hayırlı olsun.

Allah razı olsun. Daha iyisi sizlerin olsun.. :flowers:

Yorum bağlantısı
Misafir

vay vay vay hüzünlenirdin kardeşim beni. ilk arabamin aynısı hala özlüyorum sürüşünü sehir icinde inanamazsin 1250 cc. olduğuna. cok severdim :)

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

hayırlı uğurlu olsun. allah kaza bela vermesin :nazar:  içi dışı pırıl pırıl ama gene de parlamak istiyor sanki. bu arada farlar ile kaput ve panjur birleşimleri dengesiz sanki. araç bilgisini de değiştirirsiniz artık.

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Hayırlı olsun çok yakışıklı görünüyor...

Yorum bağlantısı
Volkan İşli

Nefis bir araba. Kıymetini bilin.

Klima da var, çok iyi.

Teşekkür ediyorum. Genelde özenli kullanırım aracı zorlamayı sevmem bakımlarına dikkat ederim temizlik ise obsesyon seviyesinde..  :blush:  Klima gerçekten harika birinci seviyeye getirmeme rağmen bir süre sonra uyuşturuyor buz gibi soğutuyor maşallah. :good1:

vay vay vay hüzünlenirdin kardeşim beni. ilk arabamin aynısı hala özlüyorum sürüşünü sehir icinde inanamazsin 1250 cc. olduğuna. cok severdim :)

Kesinlikle çok keyifli bir araç şehir içinde park etmek, ufak ufak aralardan kaçmak harika. Şehir dışında da 140'ı rahatlıkla görüyor ayrıca..  :good1:

hayırlı uğurlu olsun. allah kaza bela vermesin :nazar:  içi dışı pırıl pırıl ama gene de parlamak istiyor sanki. bu arada farlar ile kaput ve panjur birleşimleri dengesiz sanki. araç bilgisini de değiştirirsiniz artık.

Hergün keyifle parlatıyorum desem yalan olmaz..  :good1:

Hayırlı olsun çok yakışıklı görünüyor...

Güle güle kullanın.

Çok teşekkür ediyorum..  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Hayırlı olsun güle güle kullanın maşallahı var :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Volkan İşli

Hayırlı olsun güle güle kullanın maşallahı var :nazar:

Sağolun efendim teşekkür ediyorum..  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bu kasada yanlışlıkla ithal edilen 1.6 lar vadı çok az sayıda.. dıştan aynı.. yolda şaka makinası.. fiesta sport diye tek kapı olarak gelenlerin motoru... bordo ghia sını 1 günle kaçırmıştım sıfırdı..

Yorum bağlantısı
Volkan İşli

bu kasada yanlışlıkla ithal edilen 1.6 lar vadı çok az sayıda.. dıştan aynı.. yolda şaka makinası.. fiesta sport diye tek kapı olarak gelenlerin motoru... bordo ghia sını 1 günle kaçırmıştım sıfırdı..

İlk kez duyuyorum 1.25 böyle ise 1.6 yı düşünemiyorum. [emoji16]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Volkan İşli

1.4 ünü hala unutamıyorum.

Yenisine sağlık inşallah şuan 1.5 TDCİ de çok iyi aslında ama 60 bini gözden çıkarmak şart ! [emoji4]

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

O gokart hissi mini cooper da vardır. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Hayırlı olsun maşallah tertemiz araba şöyle OEM bir jantta olsa tadından yenmez

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Volkan İşli

Hayırlı olsun maşallah tertemiz araba şöyle OEM bir jantta olsa tadından yenmez

Güzel olur aslında ama şuan için o kadar masraf yapmak istemiyorum. İlk etapta normal ampülleri led ampüllerle değiştirmek istiyorum sinyaller, stoplar, plakalıklar mesela.! [emoji4]

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...