İçeriğe Yönlendir

Lg360 Cam Vk Vw Golf Mk4 Gti 1.8T Deneme Çekimi

Ercan Yılmaz

Recommended Posts

Ercan Yılmaz
(düzenlendi)

yakın zamanda çektiğimiz  360 derece video bizde deneyelim dedik farklı bir tecrübe 5.gif

konuyu uygun yere açmışımdır umarım :) düşünen arkadaşlar için belki fikir sahibi olabilir.cihaz normalde 180 dereceli çekimlerde gayet iyi iş çıkarıyor fakat 360 biraz kaliteden ödün veriyor 3 adet mikrofon vardır

https://www.youtube.com/watch?v=juaUumSsOlU

tarihinde Ercan Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

kavşaktan dönerken symbolün dibine giriyorsunuz, daha sonra sağından hızla geçiyorsunuz. emniyet kemeri takmıyorsunuz, yüksek süratlerde seyir halindesiniz, tehlike yaratabilirsiniz. lütfen biraz daha dikkat.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Hava

Kamera deneyeceksiniz diye hız veya kural ihlalleri yapmayalım lütfen.Kamera güzel.

Yorum bağlantısı
Ercan Yılmaz

kavşaktan dönerken symbolün dibine giriyorsunuz, daha sonra sağından hızla geçiyorsunuz. emniyet kemeri takmıyorsunuz, yüksek süratlerde seyir halindesiniz, tehlike yaratabilirsiniz. lütfen biraz daha dikkat.

Kamera deneyeceksiniz diye hız veya kural ihlalleri yapmayalım lütfen.Kamera güzel.

her zaman bu tarz kullanmıyorum...

Yorum bağlantısı
Alper Aytar

Ercan abi kamera güzel maşallah çekim süper :)

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Ercan Yılmaz

Anlamadım ben mevzuyu. Nasıl bir çekim işi bu kafam döndü

servet abi LG firmasının Lg360 diye bir kamera çıkardı 180 derecelik balık gözlü iki adet kamera bitişik şekilde çekim yapılıyor ayrı ayrı 180 derecede foto ve video çekebilme özelliği var 360 komple video youtube ve facebook  direk atıp izlenme olanak sağlıyor fakat videoyu kesip biçip oynarsan işler biraz karışıyor editleme programları lazım ...

Ercan abi kamera güzel maşallah çekim süper :)

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aynen birader değişik bir kamera :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Anlamadım ben mevzuyu. Nasıl bir çekim işi bu kafam döndü

Seyrederke 270 dereceyi farkettin değil mi? Abuk bir soru olabilir ama maouse oynattıkça her tarafı görebiliyorsun. En azından önce ben düz seyrettim, sonra mouse'u oynatınca farkettim.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Seyrederke 270 dereceyi farkettin değil mi? Abuk bir soru olabilir ama maouse oynattıkça her tarafı görebiliyorsun. En azından önce ben düz seyrettim, sonra mouse'u oynatınca farkettim.

Saygılarımla.

Telefon ile izledim, pc ile bakayım birde
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Kamera değilde olay ben aracın sesini dinledim [emoji7]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Bakar

kamera güzel görüş açısı da fazla ,tercih edilmesi için güzel nedenler ayrıca sakin olun biraz çok hızlanıyorsunuz  :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...