İçeriğe Yönlendir

Yıllar Sonra Bisiklet Sevdasına Dönüş..

Erkan Gültekin1

Recommended Posts

Erkan Gültekin1

Hobilerim varmı diyen arkadaşlarım var çevrede düşünüp taşınıp hobim yok benim be diyenlerde.. Bense yıllar önceki hobimi geri çağırıyorum.. 

Drone ve helikopterler, Akvaryum  ve su altı dalışı başlıca sevdiğim hobilerim..

Ve bisiklete dönüş de şöyle oldu 2. el ayağımı yerden kesecek bir bisiklet ararken bir arkadaşım vasıtasıyla onda olan fazla bisikletlerden birini almış bulundum markası yerli bir markaymış araştırınca buldum GEOTECH 26" ve ön tekerin orda amortistörleri bulunuyor.. 

İlk olarak N11'den ön ve arka ikaz aydınlatmaları satın aldım ve bir masrafım olmadı.. 

Maltepe girne mahallesi apartman garaj çıkışımdan başlayarak maltepe sahile gidip gelmek olan hedefimi de böylelikle tamamladım ve haftada en azından 1-2 akşam bunu tekrarlamayı planlıyorum.. Bisikletimin videosu ve sonuçları da kısa bir kolaj yaptım.. 

Değerleri'de android'de Runtastic programı kullandım telefonum üzerinden bu sonuçlara ulaştım..

Herkese hobili günler...

B8kN7Q.jpg

ZY0poo.jpg

oE1p4R.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Hayırlı olsun, inşallah İstanbul da bisiklet kullananların sayısı artar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Hayırlısı olsun Erkan. Pedalına zeval gelmesin. :nazar:

Teşkkürler Kerem [emoji106]

Hayırlı olsun, inşallah İstanbul da bisiklet kullananların sayısı artar.

Keşke o artış olsa, olabilse. Teşekkürler. [emoji17] [emoji17]

Hayırlı olsun.. otomobillere dikkat..

Teşekkürler Ayhan abi ayna siparişimi verdim bile.. Dikkat şart.. [emoji106] [emoji122]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Hayırlı olsun, dikkatli olmakta fayda var İstanbul'da.

Geçen gün bir taksideydim, önümüzde taytlı bir erkek bisikletci vardı. Taksici, bisikletçiye 50 kere hatalı hareket yapıp laf söyledi. Ben biraz hır çıkartınca bıraktı yoluna devam etti.

Geri kafalı insan çok fazla. Bu  sebeple Istanbul gibi trafiğin hareketli olduğu bir yerde çok daha fazla dikkat ve sabır gerekiyor bisikletlilere.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Halit Demir

tebrik ederim sağlık açısından çok doğru bişey yapmışsınız yollarımız uygun olsa çok insan bisiklete geçer.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Hayırlı olsun, dikkatli olmakta fayda var İstanbul'da.

Geçen gün bir taksideydim, önümüzde taytlı bir erkek bisikletci vardı. Taksici, bisikletçiye 50 kere hatalı hareket yapıp laf söyledi. Ben biraz hır çıkartınca bıraktı yoluna devam etti.

Geri kafalı insan çok fazla. Bu  sebeple Istanbul gibi trafiğin hareketli olduğu bir yerde çok daha fazla dikkat ve sabır gerekiyor bisikletlilere.

Aynen bizler bilinçli olan kişileriz ve çevremiz dışında o kadar enteresan olanlar yaşanıyorki bendede benzer hikayeler çok.

Ama maltepeyi biliyorsanız eğer, sahil şeridi evime 2 km arabayla 2-3dk.da gidiyordum bisiklet ile 10-15dk kadar sürdü.. Sahile kadar kaldırımdan gitmem rağmen insan tırsıyor nede olsa istanbuldayım diye.. 

1-2 defa drone ile video çekmiştim mekan güzel olunca sürmek daha keyifli oluyor..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serhat Işık

Hayırlı olsun ALLAH kaza bela vermesin. Bende sizin gibi bisiklet sevdasına tutuldum.önce Runner united (oğluma verdim) sonra geotech 24 vites 26 cant bisiklet aldım. 2 arkadaşımada aldırdım. Sabırsızlıkla baharı bekliyoruz. Güzel turlar planlıyoruz inşallah. 53671303eb131e0c3ee3c9e9a0ddd3c6.jpg39aa7e3049f0fa7b3f68449fffc55027.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Hayırlı olsun ALLAH kaza bela vermesin. Bende sizin gibi bisiklet sevdasına tutuldum.önce Runner united (oğluma verdim) sonra geotech 24 vites 26 cant bisiklet aldım. 2 arkadaşımada aldırdım. Sabırsızlıkla baharı bekliyoruz. Güzel turlar planlıyoruz inşallah.

O sizin geotech'de fiyakalıymış. Dün akşam bir eve gidişim var adımları 2şer 2şer atıyorum bisikletle tur yapacağım diye. Bakalım bu akşam bir daha yapmayı planlıyorum..

Yorum bağlantısı
Serhat Işık

O sizin geotech'de fiyakalıymış. Dün akşam bir eve gidişim var adımları 2şer 2şer atıyorum bisikletle tur yapacağım diye. Bakalım bu akşam bir daha yapmayı planlıyorum..

eyvallah erkan.senin gibi bende ne eksik var onu tamamlayayım diye durmadan aklımdan geçirip duruyorum.heyacanlı oluyor ve olacak inşallah.araba ile gezip göremediğimiz yakın yerleri bisiklet ile gezip göreceğiz diye düşünüyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Bende çok istiyorum,ardiyede asılı beni bekliyor bisikletim.ama İstanbulda cidden zor..

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Hayırlı olsun Erkan, bende düşünüyorum ve oğlumla turlamaya başlamak istiyorum  ( İkimizde de biraz göbek oldu da  :D  )

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Süper bir konu ve paylaşım olmuş, yerimizi alalım :)

Tam yerine geldin senin konuların bunlar..

Hayırlı olsun.

Teşekkürler Mehmet abi sağolasın..

Bende çok istiyorum,ardiyede asılı beni bekliyor bisikletim.ama İstanbulda cidden zor..

Hakan abi inan istanbulda elbette zor ama ben sahile yakın olmamın avantajını kullandım diyebilirim.. Bostancıdan başlayıp tuzlaya kadar giden süper bir sahil şeridi var sende kullanabilirsin..

:nazar: android her derde deva

Can can..

Hayırlı olsun Erkan, bende düşünüyorum ve oğlumla turlamaya başlamak istiyorum  ( İkimizde de biraz göbek oldu da  :D  )

Teşekkürler Serhan abi, benim boyum kadar oğlum olacak şuan türkiyeyi motorla bile geziyor olurdum... O kadar diyeyim :rolleyes:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Tam yerine geldin senin konuların bunlar..

Teşekkürler Mehmet abi sağolasın..

Hakan abi inan istanbulda elbette zor ama ben sahile yakın olmamın avantajını kullandım diyebilirim.. Bostancıdan başlayıp tuzlaya kadar giden süper bir sahil şeridi var sende kullanabilirsin..

Can can..

Teşekkürler Serhan abi, benim boyum kadar oğlum olacak şuan türkiyeyi motorla bile geziyor olurdum... O kadar diyeyim :rolleyes:

Bana en yakın sahil Bakırköy oda 6 km,aslında gidiş dönüş yapmak bile yetiyor.

Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1
(düzenlendi)

Bana en yakın sahil Bakırköy oda 6 km,aslında gidiş dönüş yapmak bile yetiyor.

Ben seni bu yakada sandım yahuu [emoji1] Oralarda güzeldir manzarası daha da hoştur..[emoji41] tarihinde Erkan Gültekin1 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Ben seni bu yakada sandım yahuu [emoji1] Oralarda güzeldir manzarası daha da hoştur..[emoji41]

Avrupa bizden sorulur :)

Özellikle Florya sahilimiz bambaşkadır.

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

yukardaki ölçümlerde yakıt tüketimi (kalori) yok :) saatte ne kadar yakıyor yazarsanız iyi olacak :D günümüzün en büyük eksikliği hareket,bisiklet en güzel çözümlerden birisi her evde en az 2 tane olmazsa olmazı,keşke ülkemizde bu konuda daha çok yaptırım olsa,güle güle kullanın......

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Bende de salcano ng650 modeli var.Çok keyif veriyor bisiklet sürmesi , haftada en az 2-3 kez turluyorum kendimce ,aliexpresten km saati ve ön far almıştım bu haftada çamurluk aldım kış için hazır gibiyiz :) güle güle pedallayın  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek

hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Serhan bende alacam bi bisiklet. var mı bildik tandık alacağımız bi yer.

Hayırlı olsun Erkan, bende düşünüyorum ve oğlumla turlamaya başlamak istiyorum  ( İkimizde de biraz göbek oldu da  : :D )

şöyle genç işi yakışır bize.  :p  :D

streeracer_red.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Hayırlısıyla yiğenimde senin boyuna gelir abim Allah can sağlığı versin inşallah....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...