İçeriğe Yönlendir

Yazilim Güncelleme Kavrama Noktasi Tanitimi

Bünyamin Dedeoğlu

Recommended Posts

Bünyamin Dedeoğlu

Merhaba genel olarak arabalarda yazilim neden guncellenir neleri etkiler nelerin duzelmesine sebeb olur ?

Baski balata debriyaj noktasi tanitimi nedir ?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Araciniz edc sanirim. Edc lerde ogrenmeleri gerekiyor zaman zaman. Bir kere yaptirin, sonrasi cok uzun zaman sonradır zaten.

Yorum bağlantısı
M.Tuğrul Yücel

Yarı otomatik araçlarda söylendiği gibi kavrama noktası yazılım ile konfigürasyon ediliyor. Mcp için de böyleydi, muhtemelen Edc için de böyle. Debriyaj alıştırması da denir. Baskı balata kaçırma, vites geçiş zayıflığı, sarsıntı ve yakıt artışı gibi nedenler oluştuğunda yarı otomatik şanzıman kontrol ettirilmelidir.

Ankara / 2007 model 1.5 dci Megane II Expression Faz II Hatchback

Yorum bağlantısı
Bünyamin Dedeoğlu

Bunun sebebi acaba sumu oluyor zamanla baski balata kavrama noktasi yeri degisiyor yipranmayla dogru orantili olarak ve araba bunu anliyor fakat bir sey yapamiyor, biz yazilim ile baski balatada yuzey kaybini beyinden yakinlik mesafe range araliklarini yaklastirarak daha guzel kavrama yapmasinimi sagliyoruz

Birde bu islemi izmirde kol yapacak ucreti nedir ? Yet.servis yapmiyormus, ayni zamanda sanziman yagini degistiricem

Yorum bağlantısı
Misafir

Şu otomatiklere halen daha ısınamadım, dsg, powershift, edc aynı vitesin laciverti. Uzun vade de kolaylık mı yoksa baş belası mı bilmiyorum. Yazılımı ayrı dert kullanması ayrı bir dert.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Erdem Terzioğlu

Renault servisine 3 seferdir israrla soruyorum bilgisayara baglayip abi guncel deyip cikiyorlar. Otomatik vitese yazilim yukleten olduysa soylesin nasil basardiniz bu isi. Bende de geri kacirma problemi var yakit tuketimi de biraz fazla sanki.

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...