İçeriğe Yönlendir

Cam Filminden Sonra Plaka Basımına Da Düzenleme

Sedat Oral

Recommended Posts

Mustafa Karaaslan

Bu app plakayı direk şöförler odası neden basmaz ki anlamış değilim. Büyük şehir için durum nedir bilmem ama Karabük için konuşuyorum ciddi anlamda kötü basıyorlar plakayı.

Yorum bağlantısı
Fatih Ada
(düzenlendi)

O değilde, pasaportlar bir daha mı değişiyor?

O değilde, pasaportlar bir daha mı değişiyor?

Çipli pasaportlar yarından itibaren derken yenileri artık oradan alabileceksin anlamı çıkardım ben.. yoksa mevcutları kullanabiliyoruz vizeleri yalan etmesinlerde :) tarihinde Fatih Ada tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

klanigrad dayım burda nasıl değişeceğim burda mı kaldım yani

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Giresun'da plakalar app basılıyor. Bu tamamen şehirlerdeki Şoförler odasına bağlı.

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Bu app plakayı direk şöförler odası neden basmaz ki anlamış değilim. Büyük şehir için durum nedir bilmem ama Karabük için konuşuyorum ciddi anlamda kötü basıyorlar plakayı.

+1 Ankara da çok ince basıyor, ve çok zayıf duruyor. VWTurk'ten Nevşehir'li arkadaşımın plakası süper kalın ve dolgun yazılmış, APP gibi aynı onun da. 

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Plaka baskısına standart getirsinler olsun bitsin. Boyanın ne olacakğı, harf fontu, harf ölçüleri gibi, bunu da bir kaç versiyon yapsalar ne app ne sahte plaka kalır.Hep ben mi söyliyim bu tip şeyleri anlamadım ki.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Benim plakam 26 ama mühürlü app olduğu için istanbul mühürü basılı şu an :)

Seninki süpermiş Mert, aynı APP gibi, bizimkiler çok ince :(

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Ama yinede dayanamayıp app yaptırdım beşiktaş baskı diyorlar

8abd93fa0550d3a81b7d83e7e0b7764c.jpg

Bu baskıda harflerin yüksekliği daha fazla ama biraz daha ince

Bu biraz daha derli toplu olmuş, hazır yapılınca :) Bunda da mühür var değil mi?

Benim Polo da App tı ya, buna cesaret edemedim ama arkada hala iğrenç plakalık duruyor onu halletmem lazım. Silikon ve çift taraflı bantla mı hallettin?

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Evet.mühür var ancak istanbul mühürü var ancak 26 plaka ben polis olsam ve fark etsem sorun çıkartırım

Tek başına bant diyorlar ancak garanti olması adına köşelere silikon kullandım

Bantların dik olması lazım ki araç yıkanırken su aralarından geçip aşağıya doğru aksın

Onu bilmiyordum ben [emoji849] Muhur olsun yeter gibi anlamistim.

Poloya yatay yapmistim iki tane plaka gibi enine, onu da bilmiyordum, buna dik olarak 5-6 tane yapayim o zaman, tesekkurler.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Evet.mühür var ancak istanbul mühürü var ancak 26 plaka ben polis olsam ve fark etsem sorun çıkartırım

Tek başına bant diyorlar ancak garanti olması adına köşelere silikon kullandım

Bantların dik olması lazım ki araç yıkanırken su aralarından geçip aşağıya doğru aksın

bantı tamamen çerçeve yaparsan da sıkıntı olmuyor ben öyle yapmıştım.

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Adres Istanbul ise sıkıntı olmaz.

Kimse mühürü okumaya çalışmazda tabi :)

Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu
(düzenlendi)

Ama yinede dayanamayıp app yaptırdım beşiktaş baskı diyorlar

8abd93fa0550d3a81b7d83e7e0b7764c.jpg

Bu baskıda harflerin yüksekliği daha fazla ama biraz daha ince

Abi plaka güzel duruyor canlı olarakta trafikte gördüm birkaç kez bende istiyordum esasında ama bu haber iyi olmadı.412 lira ceza vs.a27a6cd38c049c7f201a2fc783aed5cd.jpg

Çerceveyi atsam belki birşeye benzerde bu şekilde gözüme hoş gelmiyor artık [emoji846]

tarihinde Oğulcan Akıncıoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oğuz Varhan

5d3e9a23925c89ecfae9df17b50ef2a6.jpg bu da orjinal ankara plaka

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mustafa Sahin

Mersinde plakalara ceza yağdırıyorlar. Adamın plakası APP olsun olmasın üzerinde değişiklik yapılmışsa 412 TL yi yiyor.

Birisi orjinal plakanın üzerine harflere karbon folyoyla kalınlaştırma yapmış ona da 412 tl ceza kesmişler.

Benim plakanın da harflerinin etrafı permanent kalemle kalınlaştırılmış şekilde, en kısa zamanda kolonyayla silip eski haline getireceğim mecburen.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

5d3e9a23925c89ecfae9df17b50ef2a6.jpg bu da orjinal ankara plaka

kırmızı yapışkan da ceza yer mi?

Yorum bağlantısı
Mustafa Sahin

Yiyor, tebliğ yürürlüğe girmiş, sessiz sedasız hemde. 

Orjinal plakayı hiçbirşekilde değiştirmeyecekmişsin. Şu ana kadar gördüğüm en az 10 plakaya 412 er tl ceza kesilmiş.

Bütün trafik ekiplerine bilgi geçmişler, Mersinde durum şu an böyle. Ankarayı İstanbulu bilmiyorum, Mersinde patır patır ceza kesiyorlar.

Yorum bağlantısı
Oğuz Varhan

Hadi yaa sökeyim kırmızı etiketi maden

Yorum bağlantısı
Mustafa Sahin

sadece etiket değil, harfler folyoyla kaplanmışsa kalınlaştırma değiştirilme yapılmışsa hepsine kesiyorlar bilginiz olsun.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Bugün bende ceza yememek için APP plakaları söküp normal plakamı taktım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...