Burak Balci

Taunus - 2.0 Gls Yenileme :)

Recommended Posts

Burak Balci

Geçtiğimiz ay yaptıgım son güncelleme :)

lEM2jX.jpg

AFR ve Vacuum göstergesi monte ettim. Yakıt karışımı ve Manifold vakum durumunu takip etmek oldukça işimi görüyor. Motorun subap ve buji durum hakkında bilgi alabiliyorsun. Egzoz manifolda lambda sensoru monte ettim :) İleriye dönük olarak enjeksiyon sisteminde lazım olucak..

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Serkan Turan

Geçtiğimiz ay yaptıgım son güncelleme :)

lEM2jX.jpg

AFR ve Vacuum göstergesi monte ettim. Yakıt karışımı ve Manifold vakum durumunu takip etmek oldukça işimi görüyor. Motorun subap ve buji durum hakkında bilgi alabiliyorsun. Egzoz manifolda lambda sensoru monte ettim :) İleriye dönük olarak enjeksiyon sisteminde lazım olucak..

Valla helal olsun. Aynı şehirde olsak yaptığınız her uygulamayı taklit ederdim. Yinede edebilirim belli olmaz benim işim
  • Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mustafa Yenigün

Elinize sağlık, gerçekten çok güzel şeyler yapmışşınız.

Bazı işler var ki, para verseniz kaliteli olarak alamazsınız, ne istediğinizi anlatırsınız ama bildiklerini yaparlar. O yüzden elektrik işçiliğini kendinizin ince ince işleyerek yapmanız, mükemmel olmuş.

Ben sadece direksiyondaki deri kaplamaya alışamadım, belki gerçekte çok güzel gözüküyordur. Bana sanki tamamı açık renk ya da koyu renk olsa daha iyi olur gibi geldi.

Sonraki çalışmalarınızda şimdiden sorunsuz ve zevkli bir süreç dilerim.

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Burak Balci

Elinize sağlık, gerçekten çok güzel şeyler yapmışşınız.

Bazı işler var ki, para verseniz kaliteli olarak alamazsınız, ne istediğinizi anlatırsınız ama bildiklerini yaparlar. O yüzden elektrik işçiliğini kendinizin ince ince işleyerek yapmanız, mükemmel olmuş.

Ben sadece direksiyondaki deri kaplamaya alışamadım, belki gerçekte çok güzel gözüküyordur. Bana sanki tamamı açık renk ya da koyu renk olsa daha iyi olur gibi geldi.

Sonraki çalışmalarınızda şimdiden sorunsuz ve zevkli bir süreç dilerim.

Teşekkür ederim :) Kendimiz yapmak en güzeli, istediğin gibi olur hem içimiz rahat olur. Direksiyon biraz özensiz oldu, zaman darlıgından dolayı. Simidi kaplamama sebebi temiz durması. Deri ile kaplarsam kirlenicekti, aşınıcaktı. Simidi maun ile kaplattırma planım var fakat maun yapıcak yer bulamadım hem bulsamda dahi simidi sokup vermemlazımda kimbilir kaç gun garajda yada adamın yerinde kalcak :) bu yuzden göbeği kapladım bitti. Koyu ahşapi metal kollu klasik cadillac, chevrolet direksiyon simidi bulabilirsem değiştirebilirim.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Kemal Korkmaz

Elinize sağlık çok güzel olmuş çok ince işçilik var tebrikler....

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Fatih Kasa

Elinize sağlık..

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Volkan İşli

Muazzam bir çalışma olmuş. Yat gibi arabadır taunus böyle bir yenilemenin üzerine en az on yıl daha gider bu gemi. Güle güle kullanın..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Burak Balci

Muazzam bir çalışma olmuş. Yat gibi arabadır taunus böyle bir yenilemenin üzerine en az on yıl daha gider bu gemi. Güle güle kullanın..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkür ederim :) Uzun yollarda çok rahat gidiyor, süspansiyon sistemine hayranım :) evladıyelik olucak..

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu

Vay be, güzel olmuş, arkadaşlarında üstüne basa basa dediği gibi en çok elektrik kısmını sevdim, güle güle kullan  :nazar:

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Erdem Yılmaz

Elinize emeğinize sağlık

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Celalettin Süğürtin

Sıfırdan araba yapmışsınız. Ellerinize sağlık

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Sadık Taşyürek

meslek Biyomedikal olunca elden de her iş geliyor maşallah. :)  elinize sağlık, zevkle güle güle kullanın.  :nazar:

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Burak Balci

meslek Biyomedikal olunca elden de her iş geliyor maşallah. :)  elinize sağlık, zevkle güle güle kullanın.  :nazar:

Teşekkür ederim asıl mesleğim Endüstriyel Elektronik olunca her türlü işe girişiyorum :)

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Levent Puslu

Emeğinize sağlık mükemmel olmuş.

Araç sizde mi hala aktif olarak kullanılıyor mu?

Mesajı paylaş

Mesajın linki