İçeriğe Yönlendir

X Trail,crv,tiguan Ve Yeni Seat Ateca Hangisi

Erkam Elma

Recommended Posts

Oğulcan Akıncıoğlu

Jeep renegade 1.6 dizelde düşünebilirsiniz limited versiyonu 105 bin lira.

Yorum bağlantısı
Erkan Uygur

Nissan için yedek parça fiyatları çok pahalı olduğunu biliyorum serviste çalışan bir tanıdığım var hep konusurduk şimdi audiye geçti fiyatların audi kadar hatta daha pahalı olduğu parçalar olduğunu söyler.Yetkili servis de yapılan işlemlerde de bakım fiyatlarının yüksek olduğunu söylerdi.Sizinde sorup sorusturmanızda fayda var. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Acar

Atecayı ben de çok merak ediyorum ama Nissan da şöyle bir artı var 40.000 sıfır faiz

X-Trail modellerinde, 40 bin TL için 15 Ay %0 faiz veya 6 bin 500 TL indirim ve  40 bin TL 15 Ay % 0,99 ** kredi imkanı sunulmaktadır. 

Çok da sıfır faiz gibi olmamış sanki :)

Yorum bağlantısı
Erkam Elma

X-Trail modellerinde, 40 bin TL için 15 Ay %0 faiz veya 6 bin 500 TL indirim ve  40 bin TL 15 Ay % 0,99 ** kredi imkanı sunulmaktadır. 

Çok da sıfır faiz gibi olmamış sanki :)

Aslında yılsonu birçok firmanın sıfır faizle araç satışı yapması gereken bir dönem olması gerekirken sadece Nissan da yada en azından başlıkta belirttiğim modeller arasından sadece x trail de var o da indirim olursa şöyle böyle diye değişik bir seçenek var çok da anlamadım açıkçası

Xtrail diğerlerine göre üst segment değil mi

Olabilir başlıkta belirttiğim araçlardan en küçüğü sanırım tiguan ve ateca

Yorum bağlantısı
Enis Sever

Eğer bütçeniz uygunsa bence Skoda Kodiaq alın piyasayı fena sallayacak gibi duruyor. Yukarıdaki araçların hepsinden daha konforlu olduğu kesin.

Yorum bağlantısı
Erkam Elma

Eğer bütçeniz uygunsa bence Skoda Kodiaq alın piyasayı fena sallayacak gibi duruyor. Yukarıdaki araçların hepsinden daha konforlu olduğu kesin.

Skoda kodiaq fiyatı henüz belli değil sitede yok o da 2017 de ötv bereketiyle geleceklerden

Yorum bağlantısı
Erkam Elma

Şimdi tiguan için fiyat verdiler 1.6 manuel dizel trendline imiş ama cam tavan led paket ve dijital klima ekli olarak gelecekmiş 115 dediler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mesut Nalbant

9125b7e7c35e14c41d8639d16c9969c8.jpg

3008e test randevusu alacağım

3008 i pek övüyorlar, yorum bekliyoruz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

DİKKAT:

Yıllardır yaptığım hesaplamalara göre arabanız ilk alış bedeli (enflasyon çıktıktan sonra) üzerinden yılda %9 değer kaybeder.

Bu durumda yeni vergi nedeniyle araç alımını 100 bin liralık bir araç için 2 yıl ertelediğinizde fiyatta herhangi bir sıkıntı olmuyor. Hatta 4 yıl ertelediğinizde kara geçiyorsunuz.  Devletimiz bizi araç alımından vazgeçirerek bize böylecek kazandırmış, cebimize ek para koymuş, paramızı boşa harcamamamızı sağlamış oluyor.

İlla da alacam diyorsak normalden 4 yıl daha geç alacağız... kardayız..

Yorum bağlantısı
Erkam Elma

Tiguan alip manuel vitesle devam etmek... Bilemedim.

Hiç alışmamışız otomatiğe yada alışmadık fiyat ta 15 lira pahalı diye işimize mi geliyo ben de bilemedim

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

DİKKAT:

Yıllardır yaptığım hesaplamalara göre arabanız ilk alış bedeli (enflasyon çıktıktan sonra) üzerinden yılda %9 değer kaybeder.

Bu durumda yeni vergi nedeniyle araç alımını 100 bin liralık bir araç için 2 yıl ertelediğinizde fiyatta herhangi bir sıkıntı olmuyor. Hatta 4 yıl ertelediğinizde kara geçiyorsunuz.  Devletimiz bizi araç alımından vazgeçirerek bize böylecek kazandırmış, cebimize ek para koymuş, paramızı boşa harcamamamızı sağlamış oluyor.

İlla da alacam diyorsak normalden 4 yıl daha geç alacağız... kardayız..

vw için mi hesap?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Tiguan alip manuel vitesle devam etmek... Bilemedim.

bu kasa tipinde manuel eziyet oluyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Şimdi tiguan için fiyat verdiler 1.6 manuel dizel trendline imiş ama cam tavan led paket ve dijital klima ekli olarak gelecekmiş 115 dediler

trend modellerinde bile dijital klima standart erkam bey. Bizde Yen'i tiguan var biz çok memnunuz. Hatta kızım benim BMW 5.20 d binmek istemiyor eşimin tiguan aracına binmek istiyor.
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Baha Kanberoğlu

Kodiaq'ın ülkeye gelişine daha var. Ayrıca İngilterede Ataca ile fiyatlarını karşılaştırdım. En boş 1.4 TSI modeli 100bin üstü piyasaya girecek gibi gözüküyor. 

1.6 TDI comforline + açılır cam tavan 116.500 anlaştı bir arkadaşım.

Yorum bağlantısı
Erkam Elma

Bugün x traile alıcı gözü ile bayide baktım çok heybetli ve geniş aynı zamanda tiguan ve 3008 i de görme fırsatım oldu vw satış anlayışı çok ilginç geldi kapora versen de aracın sana maliyetinin ne olacağı bilgisi verilmediği gibi katalogdaki modellerden ne trendi trend ne de comfortu comfort fabrika ne koyduysa konteynırdan ne çıkarsa bahtına gibi bir şey neyse tiguanı eledim.Crv şubatta kasa değiştirecekmiş sıfır alıp birkaç aya eski kasa riskine girmek istemem,3008 ise aşırı teknolojik çok görsel fakat binilecek olanı 120 bin civarına geliyor.Sonuç mu xtrail elektrikli bagaja kadar dolu aldığım son fiyat 124 bin

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Bugün x traile alıcı gözü ile bayide baktım çok heybetli ve geniş aynı zamanda tiguan ve 3008 i de görme fırsatım oldu vw satış anlayışı çok ilginç geldi kapora versen de aracın sana maliyetinin ne olacağı bilgisi verilmediği gibi katalogdaki modellerden ne trendi trend ne de comfortu comfort fabrika ne koyduysa konteynırdan ne çıkarsa bahtına gibi bir şey neyse tiguanı eledim.Crv şubatta kasa değiştirecekmiş sıfır alıp birkaç aya eski kasa riskine girmek istemem,3008 ise aşırı teknolojik çok görsel fakat binilecek olanı 120 bin civarına geliyor.Sonuç mu xtrail elektrikli bagaja kadar dolu aldığım son fiyat 124 bin

124 bin tl Xtrail için iyi bir fiyat, özellikleri ile diğerlerinden daha güzel bence de. Hayırlısı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

x trail d segment suv olması lazım, boyutları itibariyle, buna göre fiyat çok iyi bence. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

tiguana verilen kapora geri alınabiliyor. düşünüyorsanız 1000 tl veriyorsunuz. sonra geldiğinde almama hakkınız var. bu nedenle ani araç mevcudiyeti de oluyor. arada bayilere sorun.

doğuşun bir başka yamuğu da diğer bayideki araçları söylemiyorlar.  tüm bayileri tek tek aramalısınız.

Ben doğuş kartal dan az daha Q3 alıyordum beyaz yok diye vazgeçtim. oysa daha hesaplı oalrak doğuş (üstelik başka sahipli bayi bile değil) maslakta iki tane varmış. A3 alırken öğrendim :)  mamafih A3 aldığımız iyi oldu.

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...