İçeriğe Yönlendir

Mondeo Mk3- Fan Motoru

Selman Ölmez

Recommended Posts

Selman Ölmez
Sani Gerşon

Tek fan çift fan mı diye soruyorsunuz sanırım.

Mondeo sahipleri yazar birazdan.

Yorum bağlantısı
Selim Güner

Merhaba Selman Bey,

1-2 ay önce fan motorunu değiştirdim, orijinali tekli olan model, epey bir araştırdım, görüştüğüm parçacılar şasi numarasına göre NİSSENS marka olanın benim araca uygun modelinin (2006 tdci) ellerinde olmadığını söylediler. Orijinali alıp taktırdım, ancak ciddi fiyat farkı var, orijinal olanı 1.900 civarına aldım diye hatırlıyorum.

İyi günler...

Yorum bağlantısı
Ersin Alan
(düzenlendi)

Yazın hararet sorunu olmuştu fan arızası tespit edildi üstündeki fan tekli olan gibiydi beraberinde ellerinde farklı boyutta olan vardı bendeki gövdeyi biraz törpülediler ve taktılar Allah şükür şuan hararet sorunu kalmadı ve takılan fan tekli olan sanırım o çiftli olan mk4 ün

tarihinde Ersin Alan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

MK III' ler iki kademeli tek fan. Motor mu, kasnak mı, beyin mi arızalı. Arızanın iyi tespit edilmesi gerekiyor. Sigorta atma sorunu var mı?

Yan sanyileri 400-1200 TL. arası fiyatı var, orjinalı 1800 TL. civarıdır.

Yorum bağlantısı
Selman Ölmez

fan ile ilgili sıkıntım yok eskiden hararet problemim vardı oda beyin oksitlenmiş fana komut gönderen soketin oturduğu tırnak kırıkmıştı o yüzden oluyormuş benim araçta tekli var ikilisini görünce acaba fan değişip teklimi takılmış diye düşündüm onun için bilgi almak istemiştim.

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

fan ile ilgili sıkıntım yok eskiden hararet problemim vardı oda beyin oksitlenmiş fana komut gönderen soketin oturduğu tırnak kırıkmıştı o yüzden oluyormuş benim araçta tekli var ikilisini görünce acaba fan değişip teklimi takılmış diye düşündüm onun için bilgi almak istemiştim.

Anladım, sıkıntı yok. İki kademeli tek fan. Detayları sormamdaki sebep başıma alakasız birşey gelmişti. Bulana kadar canımız çıkmıştı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Anladım, sıkıntı yok. İki kademeli tek fan. Detayları sormamdaki sebep başıma alakasız birşey gelmişti. Bulana kadar canımız çıkmıştı.

bedevi sendromu diyoruz ona :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...