İçeriğe Yönlendir

2001 1.9 Kangoo Alınır Mı?

Hüseyin Vuruşkan

Recommended Posts

Hüseyin Vuruşkan

Merhaba. Evimizi değiştirme sebebiyle biraz paraya ihtiyacım var. Megane 2 aracımı satacağım. Şuan tamirci arkadaşımda sıfır motor yapılan 2001 1.9 Dizel tek sürgü, beyaz bir Kangoo var. İçi çok temiz. Beğendim. Kaportası düzgün. İşlem yok hiçbir yerinde. Birkaç parçası boya çıkabilir denildi. Ama araca şuan sıfır motor yapılıyor ve 4400TL hesap çıkmış. Satana ait. Klima yok. Hidrolik direksiyon var. Bu araçların piyasası nedir? Kaça alınırsa pahalı alınmamış olur? Zira 3-4 ay sonra işlerimiz açılınca tekrar değiştirmek istediğimde beni uğraştırmasın...

$_19.JPG

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Valla kapıya yanastirilacak araba değil. Kayınpeder almıştı zamanında. Satana kadar çok uğraştı. Arızası da bitmiyor derdi de... az daha fark verip dci alın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Vuruşkan

Valla kapıya yanastirilacak araba değil. Kayınpeder almıştı zamanında. Satana kadar çok uğraştı. Arızası da bitmiyor derdi de... az daha fark verip dci alın.

Abi bana parası uygun gibi geldi. 13 lira. Birde sıfır motor yapılıyor. Bilemedim. Fikirlere ihtiyaç var olsun mu olmasın mı :)

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Ucuz çünkü satılmıyor ve problemli araç. Aynı paraya 1.4 lpg li alabilirsin illa ki kango olacaksa...

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Ticari amaçla kullanmayacaksanız bence binek tipte bir araç bakın. Maksat ayağı yerden kesmekse uygun yollu broadway,samara,palio vs bakılabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

4400 e neler değeişecek. motor yapılıyor kavramı genel bir tabirdir?

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

13 e alsan hadi satayım desen 12 ye verirsin en kötü. Ben olsam sağına soluna baktırır alırım. Zaten uygun gibi 13.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Vuruşkan

4400 e neler değeişecek. motor yapılıyor kavramı genel bir tabirdir?

Üst kapak komple yenisiyle değişti. Sekmanlar değişti. Keçeler değişti. Takım conta mı ne o değişti. Triger, baskı balata, devirdaim değişti. Sıfır garantili şekilde motor yapıyorum diyor samimi arkadaşımdır kendisi. Özellikle değiştiğini sormam gereken birşeyler varsa sorayım öyle karar verelim abi. 

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

2 kol direksiyonlu olan model bu değilmi yanlış hatırlamıyorsam. Satarken zorluk çekersiniz biraz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Vuruşkan

13-15 civarı aracın bedeli

Tekrar 13e filan satılır mı yani servet abi. 10 isteyen de var 17 isteyen de var anlamadım :) karar veremedim.

segman değişirken blokta işlem var mı? pistonlar?

Çağlar abi blokta çatlak olduğu için bu motor yenilemeyi yaptılar onu biliyorum. Şimdi piston ve segman olayını öğrenip yazarım. Engin bilgilerini bizle karşılıksız paylaştığın için Allah işini rast getirsin...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Iyi motor yapıldı ise, elektomekanik pompa yerine normal pompa takılıp toplandı ise rahat 13 üstü gider

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Blok çatlağının yeri önemli kaynakla dolacak yer var dolmayacak var. Genelde piston eritiyor ama o4bine çıkmaz 14e çıkar

Yorum bağlantısı
Mustafa Ayıkoğlu

Araç ruhsatta otomobil mi geciyor ? Otomobil geciyorsa alınır.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Vuruşkan

Araç ruhsatta otomobil mi geciyor ? Otomobil geciyorsa alınır.

Kamyonet. Koltuklu ve camlı diye ruhsata işli. Muayene her sene. 

Yorum bağlantısı
Murat Kırçal

Uzun müddet kullanılacaksa vallahi pek bulaşma derim.Bir dağıldımı gidiyor amcamın eski aracı idi ne zaman hatırlatsam pek iyi hatırlamaz idi.

Yorum bağlantısı
Ercan Ayas

ben ayni motora sahip europa kullandim bir sene zor dayandim alinir kapiya yanastirilir araba degildir önümüz kış sifir motor bile yapilsa çalışmama sıkıntıları cikarir hidrolik direksiyon sıkıntılıdır ve en kötüsü piyasa arabasi değil hemen al sat olmuyor yerine brodway veya spring daha iyi bir alternatif 1.4 lpg olanlar güzel

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Abicim büyük araç ihtiyacin mi var yoksa arkadaşın sattığı için mi bu aracı düşünüyorsun? 3-4 bin tl lik arıza çıkarsa elinde,yaptırıp 12 ye geri satacaksın al sana 5000 zarar. Onun yerine 15 16 binlik bir araç al. Tepe tepe kullan ayrıca geri değerinde sat. Macera aramaya gerek yok.

Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
Mustafa KOLSUZ
(düzenlendi)

98 Model 1.9 hususi kangoo ekpress kullanıcısıyım Başka tanımam hem aile hem iş aracı olarak tek geçerim ! 20500 aldım . Koltukları söküp 1 ton mal sardım 4 saatlik yol yaptım rampalı banamısın demedi tık yok Diğer turbolu araçlara göre masrafıda azdır ! Camlı panelvan / hususi / hasar kayıtsız temizini buldunmu kaçırma iş ve aile olarak efsane 1.9 kangoo tek geçerim adama ekmek yedirir

tarihinde Selçuk Bakış tarafından düzenlendi
büyük harf kullanımı
Yorum bağlantısı
Mustafa KOLSUZ

Konu 2016 açılmış şimdi 20 30 bin piyasası araba vardır Araç vardır efsane 1.9 kullanıcısı olarak o sene alsaydınız şimdi iyi para ederdi Kuş serisi 20 30 bin olmuş. 1.9 kango o fiyatlara kalmadı ustad . Sene 2020 / piyası 20 -30 bin hasar kayıtsız olacak / camlı panelvan / hususi / orjinal bulursan kaçırma Ben 20500 aldım çok aradım her yerde bitik araç dolu müzik sistemide kurdum uzun yolda birebir !

Yorum bağlantısı
Mustafa KOLSUZ

Hasar kayıtlı olur / ruhsat kamyonet geçer / motor işlem gerektirir / hangi model olursa olsun zaten uygun fiyata alınır Lakin temiz orjinal 1.9 kangoo 98 model kullanıcısı olarak 2016 piyasası 2020 tavan yaptı çekme belgeli olur ozaman o fiyata bulursunuz Dediğim gibi efsane 1.9 kangoo kullanmayan yorum yapar kullanan yorumunu ona göre yapar 20bine bile bulursan hiç kaçırma onun altı araç bitiktir emin ol .!

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...