İçeriğe Yönlendir

Courier Tit Plus 2. Vites Uğultu

İlkay Gürler

Recommended Posts

İlkay Gürler

Selamlar, bir çok konuda bana yardımcı olmuştu bu site teşekkürlerimi sunuyorum şimdiden.

Az önce başıma bir olay geldi ışıklı döner kavşaktan döndüm 1. vitese taktım kalktım 2 ye taktım gaza yüklendim araba uğultu yaptı yavaş hızlandı 3 yaptım 4 yaptım uzadı gitti araç, tekrar durdum 1. vites dip yaptım araç uzadı 2. vites dip yaptım araç uzadı bunu 3 defa tekrarladım eve gelene kadar sorun gözükmedi uğultu vs yapmadı araç, daha öncede böyle bir sorunla karşılaşmadım araç 41binde bütün bakımları yetkili serviste yaptırdım 15bin 30bin bakımlarını hepsinde yağı suyu periyodik bakımlarının hepsi yapıldı. 

Uğultudan kastım devir saati yükseldi araç bağırdı fakat yavaş hızlandı.

Bu sorunu yaptığında aşırı derece de rüzgar vardı, yer yerinden oynuyor gibi, araba sallanıyordu rüzgardır hava koşullarınamı vermeliyim yoksa araçta bir sıkıntı olabilir mi?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

anlık olarak emmeden geçen havayı okuyamamış veya basınç farkı olmuştur. mümknüdür

Yorum bağlantısı
İlkay Gürler

anlık olarak emmeden geçen havayı okuyamamış veya basınç farkı olmuştur. mümknüdür

Olabilir Çağlar abi, kavşakta ot ta çoktu aracaba yerlermi ıslaktı ben hiç farketmedim gerçi ıslakmi değil mi diye, belkide devire yüklenince pati yaptı araç hızlanmadı.

Yorum bağlantısı
Burak Koca

Uğultudan kastım devir saati yükseldi araç bağırdı fakat yavaş hızlandı.

Hocam problem  bu şekildeyse insanın aklına direk baskı balata geliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...