İçeriğe Yönlendir

Tv Tavsiyesi ?

Volkan Turkmen

Recommended Posts

Volkan Turkmen

Arkadaşlar merhaba,

50-55 inch 4K tv tavsiyesi rica ediyorum, fiyat limiti 3500 TL

Ana kriter görüntü kalitesi, diğer özellikler 2. planda.

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Elektronik üretiminden kaynaklı şans işidir biraz, yerli malı alın 5 yıl sonra bozulunca gidecek bir kapınız olsun.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Volkan Bey merhaba;

Acizane tavsiyem 4K fikrini tekrar gözden geçirmeniz. Zira şu anda ülkemizde 1-2 tane test amaçlı 4K yayını yapan kanal mevcut. Bu kanalların da 4K frekans oranı şu anki TV ler ile uyumlu olabilir ama ileride çıkacak olan kanalların şu anda alacağınız TV ile uyumlu olmaması yüksek ihtimal. Bana sorarsanız 4K teknolojisi şu anda tam oturmamış bir teknoloji. Onun yerinde HD kalitesi yüksek ve şık bir TV bakmanızı öneririm.

Zamanında 4K TV alıp pişman olan bir kullanıcının serzenişleridir :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

4K bence de şu an çok gereksiz. HD yayınları bile gerçek kalitesinde alamıyorken 4K ya geçmeye uzun zaman var. O zamana kadar televizyon eskir.

aşağıdaki ürün size fazlasıyla yeterli olur. ekran büyümeyecekse 3000 in üzerine çıkmaya pek gerek yok.

http://www.hepsiburada.com/lg-55lh604v-55-140-ekran-full-hd-uydu-alicili-smart-wifi-led-tv-p-EVTVLG55LH604V

http://www.hepsiburada.com/samsung-55k6000-55-140-ekran-full-hd-uydu-alicili-smart-tizen-led-tv-p-EVTVSAM55K6000

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Halit Demir

Lg kullaniyorum cok memnunum. Magazada iki tv yi de izleyin hangisinin renk tonu hosunuza gidiyorsa onu alin.bence de hd tv yeterli .ben alirken teknosadan almisitim samsung un renkleri cok canli gelmisti bana, gozumu yorar diye dusunup lg aldim. Bide lg nin ekraninda 2 mm civari seffaf bi koruma tabakasi var yumusak mika gibi bisey kirilmaya karsi daha dayanikli olur diye tercihimi lg den yana kullandim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Batuhan Yüksel

Valla LG kesinlikle ama kesinlikle tavsiye etmiyorum ses kalitesi çok ama çok kötü bütçeniz iyi bence hiç düşünmeden Sony alın derim media market'de sony ile samsung ve lg'de aynı görüntüleri yan yana izlemişdim kesinlikle sony farklıydı yakından görüp öyle karar vermenizide şiddetle tavsiye ederim  :good1:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Erden

vestel derim,başka bişey demem. kendimde, kardeşimde, arkadaşlarımda ve işyerimde (25 adet) var. kimse şikayetçi değil. ömrü dolsun yine vestel alırım. gerek servis kalitesi gerek görüntü kalitesi süper. panel üretimi yapan ve farklı markalara fason ürün yapan kendini ispatlamış ve üstelik yerli firma.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

medya marketlerde kasada kucağa verilip gönderilen adamlar görüyorum, çok enteresan geliyor, bir malın fiyatına servis giderleri de dahildir, adam fiyatı düşürmek için garantisini kısıyor, kasadan kucaklayıp alınan TV'nin kurulumu duvara asılması gibi durumlardan bazen garanti dışında kalabiliyor, belki servis vermiyor son raddeye kadar bekleyip değiştirme yapıyor vs vs.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

50Ku7000

3 ay oldu, n11'den 2550'ye TR garantili aldım. Çok araştırdım en makul bu geldi, görüntü tatmin edici, smart her şeyi çalıştırıyor, 4k mevcut.

4k hd kanallar gibi bir anda yayılabilir, 2016'da 4k olmayan bir tv almayı daha abes buluyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Çekiç

Philips ten kesinlikle uzak durum. menüleri kanser eder adamı. samsung yada LG kendi tercihiniz. ama bence LG . çünkü LG kullanıcısıyım yıllardır. ve çok memnunum. 4K alacaksanız dahili uydu alıcısı 50P 60P yayınları desteklediğinden emin olur. satış elemanından teyid alım. ben 4K diye aldım 40UB800 model LG cihaz. TRT4K ilk yayına başladığında açtı ama o dönem 30p den yayın yapıyordu trt. o dönem izledim çok farklı gerçekten 4K. FullHD falan hikaye. sonra trt yayını 50p ye yükseltti ve ben izleyemiyorum artık. DİGİTÜRK 4K yayına başladı mesela. her hafta 1 maç 4K yayınlanıyor. alacaksanız mutlaka bu saatten sonra 4K alın ve olabiliyorsa android olsun. diyeceğim o ki aldığınız 4K tvnin dahili uydu alıcısı 50p 60p yayını desteklesin. yoksa havada kalırsınız. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuncay Küçük

Mağazaya gidin LG nin ekranına hafif bi tokat atın. Aynısını samsung a yapın. Farkı görüp alacaksiniz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Samsung 55JU7000 buluyorsaniz alin. Gectigimiz ay hdr yayinlara uyumlu oldugu d a ortaya cikinca kendinden 5000tl pahali modellerle ayni teknik ozellige sahip panelleri oldugu anlasildi. 2015 model tv olmasina ragmen 2016'lardan daha cok ozellige ve arkadan aydinlatma teknolojisine sahip oldugu icin su siralar son kalan modellere bile talep ust seviyede. Tv kendi alicisiyla 4k aciyor. Teknolojik her ozelligi mevcut.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Mağazaya gidin LG nin ekranına hafif bi tokat atın. Aynısını samsung a yapın. Farkı görüp alacaksiniz

Bizim evde LG var. Gidip bir tokatlasam mı bilemedim. Hangisi daha iyi?  Neyi ölçüyoruz?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Abi tokat testinin mantığını anlayamadım :)
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Büyük darbelere ve çocuklara karşı korumaz, renk dağılmasını önler. Ufak bir satış stratejisi, Samsung ta da koruma olan modeller var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Büyük darbelere ve çocuklara karşı korumaz, renk dağılmasını önler. Ufak bir satış stratejisi, Samsung ta da koruma olan modeller var.

Alim tercihini etkileyecek bir ozellik degil bence de.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Volkan Turkmen

Bu durumda yanıtlara bakılırsa LG UH770 serisi öne çıkıyor. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...