İçeriğe Yönlendir

Win 10 Güncelleme Sorunu

Alparslan Özaslan

Recommended Posts

Alparslan Özaslan

bir hafta önce laptopa format attırdım.iki gündür güncelemeleri kontrol ediyorum .aşağıdaki hatayı alıyorum.formlarda aradım denilenleri yaptım maalesef olmuyor.

''Güncelleştirmeleri yüklerken bazı sorunlar oluştu, ancak daha sonra yeniden denenecek. Bunu görmeye devam ederseniz ve bilgi için Web'de arama yapmak ya da destek birimine başvurmak isterseniz bu yardımcı olabilir: (0x800705b4)''

Yorum bağlantısı
Doğukan Aydın

bir hafta önce laptopa format attırdım.iki gündür güncelemeleri kontrol ediyorum .aşağıdaki hatayı alıyorum.formlarda aradım denilenleri yaptım maalesef olmuyor.

''Güncelleştirmeleri yüklerken bazı sorunlar oluştu, ancak daha sonra yeniden denenecek. Bunu görmeye devam ederseniz ve bilgi için Web'de arama yapmak ya da destek birimine başvurmak isterseniz bu yardımcı olabilir: (0x800705b4)''

Eğer bilgisayarınıza crack li win 10 kurduysa format atan kişi crack yaptıktan sonra güncelleştirmeler çalışmaz.

Yorum bağlantısı
Alparslan Özaslan

Eğer bilgisayarınıza crack li win 10 kurduysa format atan kişi crack yaptıktan sonra güncelleştirmeler çalışmaz.

evet bilgisayar crekli ancak daha öncede iki üç defa aynı şekilde yapılmış ve bir sorun çıkmamıştı.

Yorum bağlantısı
Doğukan Aydın

evet bilgisayar crekli ancak daha öncede iki üç defa aynı şekilde yapılmış ve bir sorun çıkmamıştı.

Crack nasıl yapıldığıda farkedebiliyor bazıları sorun çıkarmazken bazıları güncellemeleri devredışı bırakıyor.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Eskiden Linux kurup denerdik, modemi falan tanımazdı, şimdi Pardus falan çok daha kullanışlıdır.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alparslan Özaslan

dün akşam Windows sürümün yükselte baştım.5-6 saat kadar  sürüm yükseltiliyor yazdı ve sonunda win 10 pro olan laptop.win 10 enterprese oldu şu anda güncelleme alıyor.win 10 enterprese olması ileride sorun yaratırmı bilemiyorum.şu anda güncelleme yapıyor.defender çalışıyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

benim teknik servis elemanları yükseltmenin bilgisayarı yavaşlatttığını sıfırdan yüklenmesini öneriyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Win 7 Pro dan win 10 proya yükselttim hiç bir sıkıntı yok,hatta daha hızlı bile çalışıyor.Tabiki orjinal lisanstan yükseltme...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Win 7 Pro dan win 10 proya yükselttim hiç bir sıkıntı yok,hatta daha hızlı bile çalışıyor.Tabiki orjinal lisanstan yükseltme...

Uğur abi, ben 7,8 ve 10'a format atmadan geçtim. Sani cumartesi inceledi pcyi. Sağlıklı değil dedi.
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Uğur abi, ben 7,8 ve 10'a format atmadan geçtim. Sani cumartesi inceledi pcyi. Sağlıklı değil dedi.

O pc türünün tek örneği, koç'la görüşelim, müzeye kaldıralım. Herkes görmeli o windows'u :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sahibi gibi müzelik :D

Sahibi de turunun tek ornegi, cok iyi biri, bulunmaz baska arasak :wub: Bi de yemek ismarlatsa bi kere :friends:
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Türünün tek örneği derken? Bu adam bana fosil mi dedi la

Daha neler dedi.. Sigorta kutusunu bulamadı da dedi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Türünün tek örneği derken? Bu adam bana fosil mi dedi la

Yok daha neler :)

Yav bi karıştırma ortalığı :D 20'ye vereyim mi?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Yukarı 4.kata çıkar kapıyı üzerine kilitle. Geliyorum

Yok daha neler :)

Yav bi karıştırma ortalığı :D 20'ye vereyim mi?

17 verelim canını bağışlayalım
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

:hahahoho:

4. kat tehlikeli, ben daha 3. kata kadar çıkabildim. 4'te fena şeyler oluyormuş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...