İçeriğe Yönlendir

Öne Farklı Arkaya Farklı Marka Kış Lastiği Takılması

Münir Nurettin Taşova

Recommended Posts

Münir Nurettin Taşova

Elimde, aracı alırken ekstradan gelen iki adet Starmaxx Wripper W850 kış lastiği var. Sadece bir sezon kadar kullanılmış, üretim yılı 2014 veya 15, lastikler yanımda değil. Bu lastikleri arkaya takıp önlere Nokian D4 alıp taksam bir problem yaşanır mı? Araç, Ağrı şartlarında kullanılacak.

Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy

Karlı zeminde virajlardan dönerken araç sizin dönmek istediğinizden daha fazla dönmeye başlarsa sıkıntı olabilir bence :).. ayrıca yüksek hızlardaki ani frenlerde arka kendini bırakabilir bilginiz olsun. ben olsam riske girmezdim, sakin dikkatli kullanın.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

fc420efebed8b2490610a67431aeef91.jpg

4 lastik alacak para olmadığı yıllarda iki alır yenileri öne takar eskileri arkaya atarak giderdik.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Koray Demir

fc420efebed8b2490610a67431aeef91.jpg

4 lastik alacak para olmadığı yıllarda iki alır yenileri öne takar eskileri arkaya atarak giderdik.

O yıllarda bir takım lastik alınan ücrete eşdeğerdi.
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Dört tekere de almak niyetindeyim yalnız bu lastiklerde yeni 4 bin km kullanılmış. Teknik açıdan problem çıkar kanısı oluşursa mecbur 2 çift alınacak.

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz
(düzenlendi)

benim dördüde farklı...

tarihinde Aydın Akdeniz tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Dişleri iyi ise olur, lakin tutunma karakteri aynı olması imkansız. Lastiğe verilen paraya acımayın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Bence yeni olanı arkaya takin.

Tutunması daha iyi olan lastiği çekişe versek daha iyi olmaz mı?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Lastiklerin çapı aynı olduğu sürece sorun yaşamazsınız... 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Elinde olanların aynisindan al iki adet onları öne takarsın

Nokian ile Starmaxx aynı kalitede değil. Ağrı şartlarında kullanılmayacak olsa düşünmez alırdım.

Yorum bağlantısı

Nokian ile Starmaxx aynı kalitede değil. Ağrı şartlarında kullanılmayacak olsa düşünmez alırdım.

Ozaman petlas Al 4 adet ağrı da da işini görür uludagda da gerçekten kisligi güzel petlasin
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Dört adet almaya karar verirsem Nokian D4 alacağım. Emin olmaya çalıştığım konu, bu ikilide sorun yaşarmıyım.

Yorum bağlantısı

Soru bu yönde değil ki [emoji4]

Ben ağrı şartlarında kullanabileceği lastikleri söyledim nokiana göre daha uygun ve performansı iyi lastikler
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Ben ağrı şartlarında kullanabileceği lastikleri söyledim nokiana göre daha uygun ve performansı iyi lastikler

Snoways 3 çıktı daha iyidir.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...